Şimdi Ara

## SanDisk'den Sosyal Sorumluluk Projesi ##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
1.131
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 13 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 17
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 saat 10 dakika
  • Toplam Okunma Süresi 42
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 2
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 17
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • tonythetonguc (2 mesaj) !brahim (2 mesaj) achfighter (1 mesaj) Archelot (1 mesaj) BLUE MAnN (1 mesaj)
  • @
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Harici Bileşenler >> USB bellek/Harici Depolama >> ## SanDisk'den Sosyal Sorumluluk Projesi ##
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    29178 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Hazırladığı başarılı depolama çözümleri ile sektörünün önde gelen firmalarından biri olan SanDisk, kurumsal sosyal sorumluluk projelerine örnek teşkil edebilecek yeni bir kampanyaya başlıyor. Firma Alzheimer hastaları birliği ile yaptığı işbirliği çerçevesinde önemli bir projeye imza atmaya hazırlanıyor.

Fima "Special Edition" serisi dahilinde yer alan Mor renkli 2GB SanDisk Ultra II SD card ($45) ve 2GB Cruzer Micro USB ($40) ürünlerinin satışından elde edilecek gelirin bir kısmını Alzheimer ile mücadeleye destek amacıyla bağışlayacak. Yapılan açıklamaya göre, belirtilen Mor renkli belleklerin her birinin satışından kampanyaya 1$'lık katkı sağlanacak. 2008 yılının Ağustos ayına kadar sürecek olan bu proje çerçevesinde SanDisk toplamda 1 milyon Dolarlık yardım yapmayı hedefliyor.

Modern dünyanın önemli hastalıklarından biri olarak nitelendirilen Alzheimer sadece Amerika'da bile yaklaşık 5 milyon kişinin hayatını olumsuz olarak etkiliyor.

|
    |

• Yarbay
    2423 Mesaj
    Güzel bir proje bakalım sonuç ne olacak...
    |
    |
    |
    |
    |
    |

Medeniyet dediğin açmaksa bedeni,
    çöldeki bedevi senden medeni...

Yay gibi eğri olsam elde tutarlar beni...
    Ok gibi doğru olsam yabana atarlar beni...

Sakın KVK Avcılar servisine gidipte sağlam cihazınızı harap şekilde almayın!
  • Yarbay
    3941 Mesaj
    güzel uygulama ve herkes güzel demiş de, kim bellek alırken buna dikkat eder ya da siz dikkat eder miydiniz?
    |
    |
    |
    |

凡有血氣者,都要嘗死的滋味
  • Yarbay
    3312 Mesaj
    HElal olsun... 39$ verip standart alacağıma 40$ verip moru alırım.

Edit: Özellikle bu tür teknolojisi hızlı gelişen, çabuk ucuzlayan ve beraberinde uygun fiyatlı olduklarından sık değiştirilen bir üründe böyle bir kampanya yapılması gerçekten harika. Elimde 2GB lık Sandisk olmasa alırdım, Bence daha yüksek kapasitelerde de yapmalılar bunu. 2GB lar çıkıp ucuzlayalı 1 yılı geçti ver artık herkes aldı. 4 ve 8GB yapmalılarki uzun vadede satışı çok olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tonythetonguc -- 13 Eylül 2007; 21:01:49 >
    |
    |
    Bide millet pakar mavisi 39$ moru 40$ ne fark var diye Proje çok güzel ancak şu anda hala en çoks atılan seviye 2GB olabilir ama çok yakında 4 ve 8 e kayacak + bi önceki yazımda da belirttiğim gibi birçok kişi artık almış kullanıyor 2GB lıkları. Umarım yüksek kapasitelerde ve diğer tüm modellerde aynı kampanyayı yaparlar. Kampanyayı seçmeli yapmalarıda hoş, sonuç olarak kendi satış rakamlarınıda etkilemezler.

quote:

Orjinalden alıntı: achfighter

güzel uygulama ve herkes güzel demiş de, kim bellek alırken buna dikkat eder ya da siz dikkat eder miydiniz?
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |

Orjinalden alıntı: achfighter

Yeni alacak olsam dikkat ederim, hemde bir arkadaş da demiş; bu tip şeyler ambalajda belirtilir.
    |
    |

Medeniyet dediğin açmaksa bedeni,
    çöldeki bedevi senden medeni...

Yay gibi eğri olsam elde tutarlar beni...
    Ok gibi doğru olsam yabana atarlar beni...

Sakın KVK Avcılar servisine gidipte sağlam cihazınızı harap şekilde almayın!
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    2 Not
    bence hastalık türünü doğru belirleyememişler.. yüksek alkol tüketip bu hastalığa yakalanan insanlara pekte acımıyorum doğrusu (diğer nedenler istina)...
    |
    |
    |
    |
    @ 4,0 GHZ 7/24 COOLING BY WATER BOX TRİBE//ASUS STRIKER EXTREME//MUSHKIN 4GB BLACK LINE 1150 MHZ@4-3-3-10//2 X SPARKLE 8800 ULTRA @GPU 715MHZ RAM 1150 WITH ALPHACOOL WATERBLOCK SLI //SILVERSTONE TJ07 KASA//SILVERSTONE OLYMPIA 1000 WATT//250GB SEAGATE//2 X 146 GB SEAGATE CHEETAH 18000 RPM SCSI HDD WITH INTEL U320 RAID CONT.CARD//2 X SCYTHE QUIET DRIVE //SAMSUNG 226 BW//LOGITECH G15 KEYBOARD//LOGITECH G9 MOUSE//VISTA ULTIMATE 64 BIT OS ..
  • Yarbay
    6879 Mesaj
    ne olursa olsun iyi bir amaca hizmet edeceği için 1$ fazla verilip alınır keşke her şeye uygulanabilse (tabi gerçek amacına uygun yerlere aktarımların yapılması kaydıyla)
    |
    |
    |
    |
    Irak'ta ölen onca insan için ne yapıyorlar acaba?
    |
    |
    |
    |

RİZE ÜNİ-MAKİNE

SINIRSIZ Bölüm Yasağı Kaldırılsın...
    BJK, İLKERİNANÇ, ELECTRA, BLACKEAGLE, SANGRE, OKTAYD, ORION
  • Yarbay
    4662 Mesaj
    quote:

Ürünlerinin satışından elde edilecek gelirin bir kısmını Alzheimer ile mücadeleye destek amacıyla bağışlayacak
    Bu mücadeleyi gerçekleştiren kurum hangi ülkede? Sadece araştırma için mi yoksa tedavi için mi? Sadece ABD deki 5 milyon kişinin bu hastalıkla boğuşuyor olmasımı sosyal sorumluluk kapsamına girmesine sebep oluyor?

Not: Yazdıklarım yanlış anlaşılmasın, hastalığın her türlüsü ile mücadele esastır. Umarım bu çaba diğer firmaları da harekete geçirir ve amacından sapmaz. Ancak 3. dünya ülkelerinin boğuştuğu ve ismini dahi unuttuğumuz hastalıkların veyahutta sesleri çıkmıyor diye unutturulmaya çalışılan ülkelerin boğuştuğu hastalıklar ile mücadele bence daha anlamlı ve sosyal sorumluluk kapsamında olur.
    |
    |
    CPU: İ5 3570K 3.40GHZ (Cooler Master TPC 812 SX) VGA: Asus GTX 760 DirectCU II OC RAM: GSKILL 16GB (4x4) RIPJAWSZ DDR3 1600Mhz CL9 1.5V Mainboard: Asus P8Z77-V LX Intel Z77 1155 DDR3 2400Mhz(OC) Audio Card: Creative X-Fi Extreme Music CASE: Thermaltake Level 10 GT Battle Edition PSU: EVGA 1000 GQ SSD: Samsung 860 EVO 256Gb HDD: WD20EARX Monitor: Asus 24'' MX239H Keyboard Set: Logitech K520 Headset: Sennheiser HD280 Pro 64? Sound System: Logitech X530 Printer: LaserJet M1132 MFP Modem: Asus DSL-N17U OS: Win10 Pro 64Bit Yarabbi Şükür daha ne olsun?
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Cancer Clinical Trials
bankalar.org
Canlı Tv izle
Radyo Dinle
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,656
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.