Şimdi Ara

SANDISK CRUZER GLIDE Z600 32 GB USB 3.0 BELLEK SDCZ600-32G-G35 30 tl teknosa (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
7
Favori
5.634
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Okuma yazma hızı saklayan, gösterilmeyen hiçbir usb belleği almam, hızlı olan zaten resmi sitesinde boy boy reklamını yapıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mar00N

Herhangi bir sms atmam gerekiyor mu cepteteb kampanyası için? Baktımda bulamadım bu bilgiyi. Yoksa direk banka kartım ile alsam 16 sında yatıyormu?

Alıntıları Göster
    Şu kampanya hocam

https://www.cepteteb.com.tr/gittigidiyor-yuzde20-indirim

Herhangi bir işlem yapmaya gerek yok direk cepteteb banka kartı ile ödüyorsunuz iade diğer ayin 16 sinda geliyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaşlar ben fotoğraf depolamak için almak istiyorum. Yedekleme amacıyla kullanacağım yani. Baba bir öneride bulunabilir misiniz?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hükümran

Şu kampanya hocam

https://www.cepteteb.com.tr/gittigidiyor-yuzde20-indirim

Herhangi bir işlem yapmaya gerek yok direk cepteteb banka kartı ile ödüyorsunuz iade diğer ayin 16 sinda geliyor

Alıntıları Göster
    Teşekkür ederim

• Hükümran kullanıcısına yanıt
    Ben de bu sekilde aldim 23,9₺’ye geldi tesekkurler.

• 2016 yılında 25 tl ye almıştım okuma hızı iyi ancak yazma hızı düşük onun dışında bir sorunu yok.Fiyatı yüksek geldi ama 2 yıl önce 25 tl olan bir ürün.Sanki geçen ay ithal etmişler gibi güncel kurdan hesaplamışlar galiba.Okuma yazma hızı ve fişinin resimlerinide ekledim.

SANDISK CRUZER GLIDE Z600 32 GB USB 3.0 BELLEK SDCZ600-32G-G35  30 tl teknosa

imgur linki

• quote:

Orijinalden alıntı: Y!Ğ!DO

aynısı bende mevcut gecen sene 24 tl ye almıştım herhalde. beş para etmez. usb 2.0 dan zerre farkı yok. sandisk alacaksanız ultra modellerinin altına kesinlikle bakmayın.
    Ultralar da pek farksız 3 tane Sandisk Ultra var bende (2 tane 16 GB 1 tane 32 GB) ucuz olduğu için almıştım (16 GB olanları 20 liradan 32 GB olanı 30 liraya), yazma hızları oldukça düşük açıkçası 5 sene önce aldığım 4 GB Kingston DT 101 G2 USB belleğin hızı bu Sandisklerden çok daha iyi. USB 2.0 dediğime bakmayın 80 MB/s gördüğüm oldu o USB bellekle.
  • Yorumları okudum sepette duruyor almak ile almamak arasında arafdayim biri beni durdursun.

• usta0037 kullanıcısına yanıt
    alma hemşerim boyutu büyük taşıması zor olur.
  • microsd 32 gb en uygun ne alabilirim ?
  • cıyanogen C kullanıcısına yanıt
    Sendeki ultra larda sıkıntı olabilir. Bendeki ultralar sual diye de geçen micro usb girişi olan. Ve son derece memnunum. Extreme kadar olmasa da gayet güzel.

• quote:

Orijinalden alıntı: Y!Ğ!DO

Sendeki ultra larda sıkıntı olabilir. Bendeki ultralar sual diye de geçen micro usb girişi olan. Ve son derece memnunum. Extreme kadar olmasa da gayet güzel.
    Bendeki de micro usb girişi olanlardan. Bendekilerin hepsinin doluluk oranı %90'ın üzerinde ayrıca 32 GB olanda Windows 7 kurulu 6 ay kadar sıklıkla kullanıldı. Bellek çiplerinin eskimesi de olabilir diye düşünmüyor değilim.
  • Teşekkürler aldım markasızlar 27 civarına geliyordu iyi oldu :) Kargo ücretsiz yapamadım mağazada 10 tane yokmuş uğraşmamak için kargo ile aldım
  • usta0037 kullanıcısına yanıt
    al usta bir daha zor bu fiyatlar elimde olmasina ragmen aldim 5 yil garantili

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emrebey19 -- 12 Mayıs 2018; 20:08:26 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • texmo kullanıcısına yanıt
    zamanında evo plus 32 ler 25 liradan webdenal da satılıyordu. dolar katlandığı için tabi o fiyatlar artmıştır. bence micro sd de fiyatından ziyade hızına bakmanız gerek. evo plus ve sandisk ultra plus serilerinden birini alırsanız rahat edersiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: texmo

microsd 32 gb en uygun ne alabilirim ?
    https://
    urun.n11.com/hafiza-kartlari/samsung-evo-plus-32gb-64gb-128gb-256gb-micro-sd-hafiza-karti-P100150413?icid=990007_prudsys_productdetail_crosssell

Fiyatı pek uygun olmayabilir ama gayet başarılı bir karttır,bende 64lüğü var ve sıkıntısız kullanıyorum.Banka puanı ile uygun fiyata alabilirsiniz.
  • arkadaşlar direk mağazaya gitsek aynı fiyata mı alıyoruz?

• Alın arkadaşlar dan test edecek olan bir hayırsever yok mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: eridim

Alın arkadaşlar dan test edecek olan bir hayırsever yok mu?
    125-24 hızı ama ısınınca hızı düşüyor ve çok çabuk ısınıyor nedenini anlayamadım.
  • beyler yazma hızı çok vasat ort 15-16 mb civarı, okuma hızı fena değil. alırken bu hususu göz önünde bulundurun.

(@FrknEgeOztrk arkadaş 24 demiş ama ben ortalama dediğim rakamların üstünü göremedim yazma hızı olarak)
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.