Şimdi Ara

SANDISK CRUZER GLIDE Z600 32 GB USB 3.0 BELLEK SDCZ600-32G-G35 30 tl teknosa

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
7
Favori
5.634
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • https://www.teknosa.com/arama?s=125390423
    SANDISK CRUZER GLIDE Z600 32 GB USB 3.0 BELLEK SDCZ600-32G-G35

Mağazada alın kargo ödemeyin
    Ürün Kodu: 125390423

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozcan_dk -- 9 Mayıs 2018; 18:9:12 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Teşekkürler

• aynısı bende mevcut gecen sene 24 tl ye almıştım herhalde. beş para etmez. usb 2.0 dan zerre farkı yok. sandisk alacaksanız ultra modellerinin altına kesinlikle bakmayın.
  • Puanla aldım mağazada yım ama sisteme daha düşmedi. :) Bir saat kadar sürer dedi . BEKLİYORUM

• Y!Ğ!DO kullanıcısına yanıt
    aldim simdi 2 tane fiyat 54.90 yaziyor kontrol ettirdim dusmus tekrar dedi, neyse satarim olmadi konu sahibine tesekkurler

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: emrebey19

aldim simdi 2 tane fiyat 54.90 yaziyor kontrol ettirdim dusmus tekrar dedi, neyse satarim olmadi konu sahibine tesekkurler
    malzeme kalitesi de dandik. özellikle kırmızı kısmı çok adi plastik. alanlara hayırlı olsun. alıp satmaya iyi ürün ama kullanmak için alanları kanser eder demedi demeyin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: emrebey19

30 liradan satabilirseniz başarı hikayesi

• 2.0 toshibayi 27ye almistim 3 ay once babam araca takti ibo sarkilari doldurdum buda bana yeter heralde digerinin musterisi hazir kiz arkadasim

• Kullanmak için alacaktım. Cvv kodunu bile girdim, konuya cevap gelmiş mi diye bi baktım, almaktan vazgeçtim

• 2 tane aldım dolar euro bu kurdayken dursun kenarda.
  • Teslim aldım tşkler

• Bende de var bundan, 5tl ye almıştım , yazma hızı 10-20 mb arası devamlı iniyor çıkıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Thema -- 9 Mayıs 2018; 19:46:39 >
  • Thema kullanıcısına yanıt
    Yok artık

• Geçen yıl type-c leri kaçırdım ona yanarım hala.

• xemrax X kullanıcısına yanıt
    Güle güle kullanın

• Çöp 10 mb yazma mi kaldı bu devirde usb 3.0 bir de yersen

• bende de aynısı var 2 yıldır kullanıyorum o kadar da yavaş değil abartmayın siz 2.0 görmemişsiniz. hızlı 2.0 lar var gerçekten ama en hızlı 2.0 dan bile hızlı karışık çok dosyayı yavaş atıyor ama tek parça bir video yu 25mb ile atıyor 40mb civarında pc ye veriyor. şuan bu fiyata alınabilecek en ucuz ürün. illaki güncel aygıt daha hızlıdır. sürekli dosya alıp veriyorsanız illaki hızlı olanı alın ama çok yoğun kullanmayan adama on numara flash disk. 2.0 da da favorim toshiba hayabusa 25mb ye kadar çıkıyor namussuz.
  • Haber veren arkadaşa teşekkürler ihtiyaçlarıma uygun bir üründü ve fiyatı gerçekten uygun arada film atıyorum pcden eğer çok çok sık kullanıyorsanız tabii ki farklı seçimlere yönenilmeli.

• quote:

Orijinalden alıntı: Hükümran

https://urun.gittigidiyor.com/bilgisayar-tablet/sandisk-sandisk-cruzer-glide-z600-32-gb-usb-3-0-bellek-sdcz600-32g-g35-330117604

cepteteb ile %20 indirimli alabilirsiniz kargo ücretsiz.
    Herhangi bir sms atmam gerekiyor mu cepteteb kampanyası için? Baktımda bulamadım bu bilgiyi. Yoksa direk banka kartım ile alsam 16 sında yatıyormu?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.