Şimdi Ara

sandisk cruzer contour yardım!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
952
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar sipariş verdiğim sandisk cruzer contour 4GB flsah belleğimi bugün aldım.bildiğiniz gibi kapağı yok ve sürgülü ama 1 saat uğraştım kasaya takamadım belleği...klavuzda gösterdiği gibi geri sürüp ilk konumuna getirince konnektör çıkıyor fakat bilgisayardaki USB portuna takmak için ittirince ucu içinde arkasında tuan bi mekanizma yokmuş gibi içine kaçıyo bu yüzden bi türlü takamadım.bunu kullanmanın başka bir yolumu var,benmi özürlüyüm yada aletmi mekanik olarak bozuk :D bu arada geri sürünce içine kaççak yeri olmuyor uzatma kablosuyla test ettim yazma 17,5 okuma 25 mb/sn çıktı 700mblık tek filmi taşıyarak hesapladım gayet iyi bence ama takamıyorum normal olarak :_(

• usb konnektoru çıkarmak için tamamen geri çekmen gerekiyor tamamen geri çekip öyle ileri it yarım çekip itersen oturmuyor yerne ve geri kaçıyor geri çektiğinde tık diye bir ses geliyor ondan sonra ileri it eğer olmuyorsa bir sorun var demektir.
  • cevap verdiğin için teşekkür ederim.geri yolladım onarmaları için okadar çok geri çektimki kırılma noktasına geldi ama yine sonuç aynı,muhtemelen arızalı.bu arada hipernex den alışveriş güvenlimi diye çekiniyodum ama adamlar ilgileniyor ve sandisk contour diğer yerlere göre baya bir ucuz tavsiye ederim...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.