Şimdi Ara

SanDisk 256GB Ultra USB 3.0 - 199TL amazon TR (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
2
Favori
5.360
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Serkan4554

Yukarıda arkadaşın dediği gibi sandiskler çabuk bozuluyor.geçende 64 lük extrem belleğim vardı çok memnundum ama durduk yere bozuldu şimdi samsung aldım bakalım yazma hızı yavaş ama önemli değil o kadar, uzun ömürlü olsun istiyorum para kolay kazanılmıyor.

100 TL ye 64 gb Extreme almıştım bende..Yazma hızı çok düsmüstü bende test sonuçlarını sandiske mail attım. RMA ile ücretsiz kargo yenisini 128 gb olarak extreme modelini aldım .. 200mb yazma 250mb okuma hızı var. Eskisini ücretsiz kargoladım adamlar ups ile.

BU geldi

https://www.amazon.com/dp/B01EZ0X8CM

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xymox -- 25 Ekim 2020; 0:40:43 >
  • Yıllardır Sandisk, Kingston ve Toshiba bellekler kullanıyorum. Çok şükür hiçbiri sıkıntı çıkartmadı. Ama malzeme kalitesi olarak Sandiskler pek sağlam değil, ayrıca özellikle otg olanları çok ısınıyor, bozulacak diye korkuyorum yıllardır ama birşey olmadı.
    Malzeme kalitesi olarak en sağlam olanlar Toshiba bellekler. Özellikle Hayabusa modeli bir keresinde çamaşır makinesinde yıkandı ve hâlâ çalışıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gezfotek

Yıllardır Sandisk, Kingston ve Toshiba bellekler kullanıyorum. Çok şükür hiçbiri sıkıntı çıkartmadı. Ama malzeme kalitesi olarak Sandiskler pek sağlam değil, ayrıca özellikle otg olanları çok ısınıyor, bozulacak diye korkuyorum yıllardır ama birşey olmadı.
    Malzeme kalitesi olarak en sağlam olanlar Toshiba bellekler. Özellikle Hayabusa modeli bir keresinde çamaşır makinesinde yıkandı ve hâlâ çalışıyor.

Hocam canmaşır makinesinde yıkanmakla usb bellek bozulmaz. İçinde mekanik ve ya elektrikle çalışan birşey yok. Bozulan varsa o markadan koşarak kaç.

Bu arada iki tane Toshiba kullandım ikisi de bozuldu. İçindeki resimleri göstermedi. Takıyorsun boş ama içinde resim var.

Kingston larda genelde uçları kırılıyordu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi merhaba_2233 -- 25 Ekim 2020; 7:53:30 >
  • Stil seçeneği var. Orada usb-c seçeneği var. Usbc bellek mi gönderiyorlar öyle olunca. Öyleyse baya uygun fiyatı. İster telefona tak ister laptopa

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.