Şimdi Ara

Sandisk 16 GB Extrene Usb 3.0 Flash Bellek 29.90 (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
113
Cevap
6
Favori
5.920
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: akon

bunuhttp://www.n11.com/philips-32-gb-snow-usb-3020-bellek-fm32fd75b-P13007151
    tavsiye etmezmisiniz acaba 10 tl farkla 32 gb ?

BENDE BU ÜRÜNÜ ARAŞTIRDIM USB. 3. AMA YAZMA HIZI :10 :( OKUMA HIZI: 145

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi slymn22 -- 2 Eylül 2013; 15:31:07 >
  • Fırsattan yararlanamadım. Elinde fazladan olan varsa gönderebilir mi bana hayrına..?
  • 2.0'ı Bimeks'te 20 TL
  • quote:

Orijinalden alıntı: Her Şeye Muhalefet

2.0'ı Bimeks'te 20 TL

Sandısk 16 GB Extreme Usb 3.0 Flash Bellegın 29.90 oldugu yerde 2.0 ın en fazla 10 tl olması lazım. Ferrarı ıle Hacı Muratı kıyaslamak gıbı bırsey.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Y!Ğ!DO

quote:

2.0'ı Bimeks'te 20 TL

Sandısk 16 GB Extreme Usb 3.0 Flash Bellegın 29.90 oldugu yerde 2.0 ın en fazla 10 tl olması lazım. Ferrarı ıle Hacı Muratı kıyaslamak gıbı bırsey.

O bakımdan yazmadım zaten, belki birisine bu daha cazip gelir bakımından.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Y!Ğ!DO

quote:

2.0'ı Bimeks'te 20 TL

O bakımdan yazmadım zaten, belki birisine bu daha cazip gelir bakımından.

Ucuz olsun hız benım ıcın onemlı dıyenler ıcın olabılır evet. Ayrıca bu persembe A101 e Toshıba 16GB 18,90 dan satılacak. 2gb ,4gb hatta bır nebze 8gb ıcın bunlar kullanılabılır ama 16 ve uzerı ıcın zaman onemlı bekleyemem dıyenler ıcın bu flash bellekler copten ote bırsey degıl.

• Kadikoy tepe nauitilusta hala 3 tane var 29.90a. Bir haftadir kimse almamis duruyor ayni yerinde. Almak isteyenler kacirmasin. Kampanya 7 eylul son diyor ama yine de o fiyattan vereceklermis. Fiyat etiketinde 29.90 yaziyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi [C_a_N_e_R] -- 8 Eylül 2013; 20:57:11 >
  • iyi fiyat
  • quote:

Orijinalden alıntı: [C_a_N_e_R]

Kadikoy tepe nauitilusta hala 3 tane var 29.90a. Bir haftadir kimse almamis duruyor ayni yerinde. Almak isteyenler kacirmasin. Kampanya 7 eylul son diyor ama yine de o fiyattan vereceklermis. Fiyat etiketinde 29.90 yaziyor.

Kargoyla gönderecek gönüllü bir arkadaş varsa pm ile bana ulaşsın lütfen.

Edit:Halledildi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sentez* -- 9 Eylül 2013; 0:43:50 >
  • Stok güncellenmiş sanırım siteden alınabiliyor. Yalnız anlamadığım aylardan beri kampanya yapıyorlar ve amazondaki fiyatı 26$ olan bu aleti nasıl bu fiyatlara satıyorlar

• Hızı nasıl?

• 128 lik 125 tl

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.