Şimdi Ara

Sandisk 16 GB Extrene Usb 3.0 Flash Bellek 29.90 (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
113
Cevap
6
Favori
5.921
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: edgar1899

Kasadan baktırdınız mı fiyata?

valla baktırmadım kardeş orada duruyodu 69.90 ın üstünü çizmişler 39.90 yazmışlar dedim bu internette 29.90 yazıyodu almaya geldik burada bu fiyat doğru mu diye görevli doğru fiyat dedi istanbul olivium avm teknosa

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Az once aldim arkadaslar 29.90'a. Yer kadikoy tepe nautilus teknosa exxtra. 4 tane vardi birini ben aldim 3 tane daha var an itibariyle. Bilginize

• quote:

Orijinalden alıntı: SiNaPSiS

Fiyat güzel ama çok çirkin malesef

Çirkin değil. Resimde tipsiz kalmış biraz

Mavi bi led ışığı var usb ucunu kaydırma tuşunun altında. Çok hoş duruyor

• Bunların benim 64'lüğün sonuçları

Sandisk 16 GB Extrene Usb 3.0 Flash Bellek 29.90

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr.Loney -- 1 Eylül 2013; 20:27:30 >

• bilgi icin tesekkurler!
    2 tane kaptim
  • Ben de kaptım 29.90 tl ye.Ankara carrefour teknosadan.Kartta 25 tl bonus vardı. 4.90 a geldi.Haber veren arkadaşa teşekkürler...

• magicboyguccino kullanıcısına yanıt
    ulaşamayan varsa fazla bir tane aldım, kargo ile gönderebilirim. kadıköy'de iseniz elden de olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: closek

piyasadaki en hızlı USB flash bellek diyebilirim, mekanik olarak da çok kaliteli..

yalnız denediğim 10 bilgisayarın 9 unda bu flash disk ile "USB'den Format" atamadım.. Aldığım hata:

Kur yeni bir sistem bölüm oluşturmayı veya varolan sistem bölümünü bulmayı başaramadı. Daha fazla bilgi için kur günlük dosyasına bakın

akabinde DVD ile veya farklı USB belleklerle denediğimde hiç hata almadan format atabiliyordum bilgisayarlara..

Merhaba, sanirim usb 3.0 dan format atmaya çalışıyorsunuz. Birde usb 2.0 deneyip sonucu alinti yaparak cevaplarsaniz sevinirim.

Daha baska disk ile bende hata alip yukleyememistim

• quote:

Orijinalden alıntı: Umut K.

quote:

valla baktırmadım kardeş orada duruyodu 69.90 ın üstünü çizmişler 39.90 yazmışlar dedim bu internette 29.90 yazıyodu almaya geldik burada bu fiyat doğru mu diye görevli doğru fiyat dedi istanbul olivium avm teknosa

kasadan okutsaydın fiyat 29.90 çıkacaktı.teknosada var öyle aptallıklar
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Umut K.

quote:

kasadan okutsaydın fiyat 29.90 çıkacaktı.teknosada var öyle aptallıklar

görevlinin işsizliğine geldik desene.neyse çokta lazım değildi ya.

• Adapazarı bulvar şubesinde görevliye sordum son ikisini gelmeden yarım saat önce satmış.

• quote:

Orijinalden alıntı: StubB

Merhaba arkadaslar daha once teknosa 32gb yi 49.90 dan vermisti simdi de 16 gb kampanyada ve fiyati cok iyi

Teknosa 1 - 2 Eylul kampanyasidir

Bunun neresi sıcak bimde felan A101 de 16 gb yi 17,18 tl den satıyodu bence sıcak değıl

• tipitipitip kullanıcısına yanıt
    USB 3 ve o usblere göre çok daha hızlıdır :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: apespecter

USB 3 ve o usblere göre çok daha hızlıdır :)

3 0ı görmedim diğer 2 0lardan zannettim

• quote:

Orijinalden alıntı: virtue28

quote:

Orijinalden alıntı: closek

piyasadaki en hızlı USB flash bellek diyebilirim, mekanik olarak da çok kaliteli..

yalnız denediğim 10 bilgisayarın 9 unda bu flash disk ile "USB'den Format" atamadım.. Aldığım hata:

Kur yeni bir sistem bölüm oluşturmayı veya varolan sistem bölümünü bulmayı başaramadı. Daha fazla bilgi için kur günlük dosyasına bakın

akabinde DVD ile veya farklı USB belleklerle denediğimde hiç hata almadan format atabiliyordum bilgisayarlara..

Merhaba, sanirim usb 3.0 dan format atmaya çalışıyorsunuz. Birde usb 2.0 deneyip sonucu alinti yaparak cevaplarsaniz sevinirim.

Daha baska disk ile bende hata alip yukleyememistim

merhaba, denediğim bilgisayarların hiçbirinde zaten usb 3.0 desteği yoktu

ve usb3.0 ın bazı anarkartların bios'unda görünmediğini de biliyorum

bir kaç arkadaş bu flash disk ile USB'den Format atmayı deneyip, sonucu bildirirse memnun olurum.

• quote:

Orijinalden alıntı: tipitipitip

quote:

Merhaba arkadaslar daha once teknosa 32gb yi 49.90 dan vermisti simdi de 16 gb kampanyada ve fiyati cok iyi

Bunun neresi sıcak bimde felan A101 de 16 gb yi 17,18 tl den satıyodu bence sıcak değıl

Bu arkadaşı alın dışarı mümkünse

Senin dediklerin dandik olanları ve kağnı gibi yavaş yazan modelleri. Bu extreme ve bunun aynısı hiçbir zaman a101de satılmadı!

• quote:

quote:

aynısını mı?

• ben hala emektar adata 4 gb kullanıyom usb2 ama 30 mb yazma ve okuma hızı var bir zamanları en hızlısı buydu.. zaten usb 2.0 kendisi pratikte maksimum 30 mb yazma 40 mb okuma veriyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi X-FI -- 1 Eylül 2013; 23:57:13 >
  • quote:

quote:

Bunlar hi-level veya sandisk'in cruzerları gibi değil.Bunlara film atarken öyle bir duş alayıp çıkayım deme şansınız yok siz suyu ayarlayana kadar dosyanız atılır bile

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bilgisayar Bağımlısı -- 2 Eylül 2013; 1:03:18 >

• quote:

Orijinalden alıntı: TiSKE

Ready bost evet destekler fiyat gerçekten çok iyi
    Beni üzen ; KENWOOOD usb li oto teyp 32 lik flash belleği tanımadı ::(
    eski 8 G liği arabada tutuyorum hep.

Dosya sisteminden kaynakli olabilir hocam. Muzik calarlar genelde NTFS desteklemez FAT32 ile bicimlendirip tekrar deneyin.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.