Şimdi Ara

Sandisk 120GB/240GB Extreme SSD Kullananlar Klübü (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.017
Cevap
13
Favori
61.419
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: M`Shinoda

quote:

Orijinalden alıntı: Aѕℓαη66™

quote:

Sandisk 120GB Extreme Sata3 SSD (SDSSDX-120G-G25)

287 tl @ 6 taksit olarak sipariş geçtim , baktım aralarında dağlar kadar fark yok fazladan para vermeye gerek yok diye düşündüm. Elime ulaşınca birlikte performansına göz atabiliriz.

hayirli olsun hocam bende alma arefesindeyim sandisk. Kurcala bizide bilgilendir

kargoya verilmiş 15:00 civarı , bakalım 1 arkadaş HB den y.içi ile sıkıntı çekmişti, bana hiç denk gelmedi ama yinede aras a veremeden edemedim.

Hocam aynı üründen bende dün HB den 280tl e sipariş verdim aras kargo ile bugün gelmesi lazım bende kurulum yapıp test sonuçlarını paylaşırım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: derwish34

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Aѕℓαη66™

quote:

Sandisk 120GB Extreme Sata3 SSD (SDSSDX-120G-G25)

287 tl @ 6 taksit olarak sipariş geçtim , baktım aralarında dağlar kadar fark yok fazladan para vermeye gerek yok diye düşündüm. Elime ulaşınca birlikte performansına göz atabiliriz.

hayirli olsun hocam bende alma arefesindeyim sandisk. Kurcala bizide bilgilendir

kargoya verilmiş 15:00 civarı , bakalım 1 arkadaş HB den y.içi ile sıkıntı çekmişti, bana hiç denk gelmedi ama yinede aras a veremeden edemedim.

Hocam aynı üründen bende dün HB den 280tl e sipariş verdim aras kargo ile bugün gelmesi lazım bende kurulum yapıp test sonuçlarını paylaşırım

Sizde crytaldiskmark testlerini koyarsanız karşılaştırmış oluruz hayırlı olsun

• Teşekkürler akşam kurulum tamamlanmış olur en geç yarına burda olur testler
  • ben becerebilirsem raid 0 yapacağım 2 tane team extreem ile. 4-5 gün sonra olur en erken ama testleri koyarım.
  • O imkan keşke laptoplar için geçerli olsa
  • Ürün elime ulaşmış , birazdan kurulumunu yapacağım.

Sandisk 120GB/240GB Extreme SSD Kullananlar Klübü
  • quote:

Ürün elime ulaşmış , birazdan kurulumunu yapacağım.

Hocam kurulumu yaptınız mı ?
  • win7 dvd mi bulamadım , usb filande yok etrafta 1 tane eski 80 gb hdd buldum kutulardan , şimdi onu bootable iso şeklinde kuruluma hazır hale getirmekle meşgulüm, biraz oyaladı bu durum. 23:00 gibi arkadaşın masaüstünede 120 gb agility sdd kurulum yapacağım , gitmeden evde yapayım dedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ShinQda -- 15 Mayıs 2012; 19:53:45 >
  • quote:

quote:

tamamladım i açılış hızı 10 sn , kapanış 4sn

• quote:

quote:

quote:

tamamladım i açılış hızı 10 sn , kapanış 4sn

sisteminizi yazabilir misiniz bi bende bu değerler çok farklı

• quote:

son olarak değerleri video ile çektim. Daha faydalı olucaktır.

http://www.youtube.com/watch?v=zpQMt911itU

YT oynaylayınca video açılacaktır.

@ ACER LX-RXS01-007 AS5750G (™i5, 6GB DDR3, GT630M 2GB, 750GB HDD) sistem budur, ssd takıldı , diğer hdd yi kenara koyarım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ShinQda -- 15 Mayıs 2012; 22:54:35 >

• sata 3 kablosuyla mı bagladınız acaba?
  • quote:

quote:

son olarak değerleri video ile çektim. Daha faydalı olucaktır.

http://www.youtube.com/watch?v=zpQMt911itU

YT oynaylayınca video açılacaktır.

@ ACER LX-RXS01-007 AS5750G (™i5, 6GB DDR3, GT630M 2GB, 750GB HDD) sistem budur, ssd takıldı , diğer hdd yi kenara koyarım.

Kapanış aynı ama benim açılışta anakartım asus Crosshair IV Formula , 2 kere Republic of Gamers işareti fln çıkıyor biosla alakalı kısım uzun sürüyor bende , sizin dizüstünde Acer biosla alakalı kısmı çok hızlı geçiyor ilginç

AS SSD test sonucu

• Sandiskin sitesinde (http://kb.sandisk.com/app/answers/detail/a_id/9328/) SSD Toolkit programı var.İndirip kurarsanız diskinizi tanıyor ve yeni bir firmware olup olmadığını kontrol edebiliyosunuz.Ben indirip kurdum.Yeni firmware uyarısı verdi.Firmware i yükseltince sanki daha bir hızlandı gibi geldi bana.
  • quote:

Orijinalden alıntı: emekli56

Sandiskin sitesinde (http://kb.sandisk.com/app/answers/detail/a_id/9328/) SSD Toolkit programı var.İndirip kurarsanız diskinizi tanıyor ve yeni bir firmware olup olmadığını kontrol edebiliyosunuz.Ben indirip kurdum.Yeni firmware uyarısı verdi.Firmware i yükseltince sanki daha bir hızlandı gibi geldi bana.

Teşekkürler bir bakayım
  • win7 güncellemesi var baya, onlarıda güncelliyorum , genel itibari ile 5400rpm hdd ye göre muazzam gelişme var. Ben bu konuda ufak tefek ayrıntılara takılmıyorum.
  • Ben sipariş geçtim aynısından. Mesajım bulunsun.
  • bu aletin super olacagi test etmeksizin belli aslinda hissediyorum toggle nand kullanan bir diger ssd trans bilmemne fiyat 470lerde geziyodu sanirim biraz arastirdim senkron nand yongadan daha stabil ve hizli oldugunu yazmislar. Bu bebegi alicam hemen
  • Akşama masaüstü ocz agility testi ile ss ekleyeyim.
  • Takip..
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.