Şimdi Ara

Sandıklardan çıkardığınız en değerli kostümler

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
1.169
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bi arkadaşın konuyu görünce aklıma geldi. Benden olsun

Siz de gönderin

Edit

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Eutropius Irmengard -- 20 Kasım 2018; 0:26:32 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• 2-3 gün arayla 2 tane pulsefire ezreal çıkmıştı. Birde god first lee sin ilk çıktığında kısa bir süre sonra 1 hafta sonra mı ne kutudan çıkmıştı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 10gün önce görevden gelen küreden puls ez çıktı:D
  • Dj sona kod adi zed ve kod adi lucian.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kodadı Vayne banada çıktı 2/3 ay once ama çıkan en sağlam skin Ruh Bekçisi Udyr oldu.
  • Elementalist Lux ve Ruh Bekçisi Udyr.

• hesapta element lux var nereden geldi belli değil heralde kutudan çıkmıştır
  • Bana kuş kapsülünden kod adı serisi çıkmıştı baya sevinmiştim sonuçta birden 1350 1820 karışık 12 kostüm kristali geliyor (Gelebilecek en karlı seri olduğunu düşünüyorum)
  • 11_serhat_11 kullanıcısına yanıt
    Çıkardığım kod adı kostümleri yi ve vayne. sen bayağı sanslıymışsın :D

• 3 adet dandik kostümün birleştirilmesinden çıkan kostüm Çelik Fırtına Mf çıktı.

edit: bunun dışında muhabir janna, kod adı yi, kod adı yasuo, eternum cassi, beyefendi cho, draven draven, yıldız muhafızı ezreal, eternum noc, super galaxy rumble, ejderha terbiyecisi tris, ibliskılıç tryn hep kutudan çıktı. ( hepsi kalıcı )

sandıktan ganimete çıkan sg udyr vardı bende olduğundan dolayı öze çevirmiştim.

yıllardır takım ruhu anivia kostümünü bekliyorum bir türlü denk gelemedim. hali hazırda 4k turuncu öz var bi denk gelsem alıcam direkt ama olmuyor. riota mail attım şu kostümü verin 4k turuncu öz vericem diye ama hiç sallamadılar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi torkema61 -- 13 Kasım 2018; 10:9:11 >

• torkema61 kullanıcısına yanıt
    Ben brolaf'ın içinde olduğu üç kostüm birleştirdim. İngiliz Fiddle çıktı. Şans işte xd

• Angel of the Lord kullanıcısına yanıt
    ohoo bende öyle anılar neler neler var :D hiçlikten gelen fizz + mezar çiçeği zyra + magma xerath birleştirdim geçen hafta. rünbekçisi voli çıktı. onun kaliteli veya kalitesizle alakası yok bence. 3 tane bayılıyosun sana rasgele veriyor kostümü diye düşünüyorum.
  • Sandıklardan çıkardığınız en değerli kostümler
    Sandıklardan çıkardığınız en değerli kostümlerSandıklardan çıkardığınız en değerli kostümler
    udyr de vardı bulunca atarım

• oyundaki en iyi skinnler mevcut ama oyuncu yok oyuncu oyundan anlayan eli kolu olanlar eklesin main Support Woo Moo
  • Ruh bekcisi, kod adi ashe + 5-6tanr 1350lik te var bu hesapta . Digerinede elemantalist ve 2-3mavi cikmisti

• Özellikle sandık falan mı aldınız yoksa oyundan düşen sandıklardan mı çıktı bunlar?

Sürekli aynı şampiyonu oynadığım için sandık kazanamıyorum, sandık kazanmak için de oyundan zevk almamayı sevmiyorum

• Saydıklarımdan 3 tanesi için anahtar aldım, gerisi sandıktan çıktı hocam. 1 tanesi de arkadaşla karşılıklı kutu atışırken çıkmıştı

• Hocam onceden acilan hesaplarda 400rp oluyordu ya elimde onlardan vardi halada var biraz. Forumda az satildi bende kendime attim :D

• kutu olunca arama gırıyorum tank kasıyorum sureklı can veren ıtemı alıp tanklayınca hep kutu alıyorum hemde honor atıyorlar anahtar sonra normal vadiye gidiyorum
  • Ruh sömüren vay e çıktı bana

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.