Şimdi Ara

Sandık Görevlisi Olmak İstiyorum Sizce Nereye Başvurayım?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
701
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1

Sandık Görevlisi Olmak İstiyorum Sizce Nereye Başvurayım?

(En Son Oy Tarihi: 19.2.2019)
Giriş
  • Öğrenciyim en azından kitap parası gelir veya başka bir işime yarar diye sandık görevlisi olmak istiyorum herhangi bir partiye üyeliğim yok hangisine başvurayım sizce? Hangisinden seçilme ihtimalim yüksek ve ilerde bir sıkıntı çıkar mı memur olmak istiyorum ?

• Hocam sandık görevliliği için herhangi bir partiye üye olmaya gerek yok diye biliyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: geleceginmühendisi

Hocam sandık görevliliği için herhangi bir partiye üye olmaya gerek yok diye biliyorum
    biliyorum hangisinde seçilme olasılığım yüksek ve ilerde sıkıntı çıkar mı bir yere kayıt oluyor mu diye sordum
  • Bu devirde siyasetin s'sine bulaşmayacaksın aga ne olacağı belli mi olur?

Hiç gereği yok bence hocam. Verecekleri 100 TL

• Hiç bir sıkıntı olmaz. Ben yine sandık başkanıyım büyük ihtimal bu seçimde, öğretmen olduğum için. Sen de partiler üzerinden sandık kuruluna girebilirsin ya da en temizi YSK ya git YSK müdürüyle konuş. Geçen seçimde benim sandığımda parti üyesi olmayan bir müşahit vardı.

• @Red Wheelbarrow ben de o yüzden tedirgin oldum ysk sıkıntı olmaz sadece

@ozeba ysk çoğunluğu memur olarak alıyor diyorlar öğrenci olduğum halde seçilme ihtimalim olur mu?
  • AKP'den olmak sıkıntılı senden sandık başında bir şeyler yapmanı isteyebilirler böylece başın belaya girebilir. YSK en iyisidir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jellal Fernandes

AKP'den olmak sıkıntılı senden sandık başında bir şeyler yapmanı isteyebilirler böylece başın belaya girebilir. YSK en iyisidir.
    Aynen ben de öyle düşündüm baktım buradakilerde aynısını dedi yskya başvurdum memurlar öncelikmiş eksik olursa çağırırız dediler olmaz büyük ihtimalle neyse en azından başıma bela gelmez

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.