Şimdi Ara

SANALREYONUM dan mal alan var mı? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
1.702
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • SAKIN ALIŞVERİŞ YAPMAYIN BU SİTEDEN BEN BİR HAFTADIR BEKLİYORUM ÜRÜN KARGO NUMARASI VERİLECEK DİYE NE ZAMAN SORSAM KARGO ÇIKTI TAKİP NUMARASI YARIN VERİLECEK DENİYOR..BENDE İPTAL EDİN DEDİM PARANIN İADESİNE BİLE BİR HAFTA SONRA DİYORLAR YUH YA.ÜRÜN AL Bİ HAFTA TEDARİK SÜRÜYOR NEYSEDE İADEDE BARİ BEKLETMEYİN..BAKALIM İADE EDECEKLERİ BİLE KESİN DEĞİL YA.
  • sitedeki fiyatlar ultra ucuz o siteye baktınktan sonra hb a bakasınız gelmiyor ancak büyük bir handikap var adamlar harbiden çok geç
    4 iş günü diyorlar
    o 4 işgününü sipariş onaylanıncaya kadar geçen süreyi cumartesi günlerine ve ürünün elinize ulaştıüı günü saymıyorlar
    hatta cimri bana özel anket yaptı siteye oyla yorum yaz diye.. adamlar iyide yavaş dedim sonra sitemkar bir mail geldi adamlardan bilader 4 günde yollamış işte diye...

ayıca aldığım ürünlerin içinde philips ütü vardı ve oaketi açılmış ütü tabanın altındaki yapışkan koruyucu kapıt yok idi..

kıllandım ne oluyoruz diye ancak ütüde sorun yok garantiside var

beyazesyam o konuda daha iyi arkadaşlar rakip bir site ancak adamlar çok hızlı ve daha prof.

çok kötü bir sitemi değil
    alınmıyaak yer mi değil
    beklerim diyorsanız ürün paketinin açılmasına dert yapmam diyorsanız gidip güvenle alabileceğiniz bir site
    hatta bir arkadaşım benden gördü aynen böyle ona da söyledim farketmez kardeşim dedi o da aldı ütüden...
  • sanalreyonum.com dan yanlislikla urun almis bulunmaktayim.
    baskasi da bu yanlisa dusmesin diye sikayetvar.com a yazmis oldugum sikayetleri paylasmak istiyorum..
    http://www.sikayetvar.com/sikayet/detay/2295355
    http://www.sikayetvar.com/sikayet/detay/2295351

siteden duduklu tencere aldim. urunun orjinal kutusu boydan boya kesik. bant ile yapistirmislar.
    bildirmek icin baktigimda sitenin hic bir yerine ulasamadigimi gordum..
    urun elimde kaldi..

sakin alisveris yapmayin arkadaslar..
  • Siparis takibi ve musteri hizmetleri mesaj yazma sayfasi calismaya baslamis su an..
    Müşteri Hizmetleri 0850 2200 377 telefonundan arayip ozur diledi.
    musterihizmetleri@sanalreyonum.com adresinden de ozur maili geldi..
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.