DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Mobil Uygulama herkese açık beta sürümü kullanıma açıldı. Gizle Şimdi Dene
Sanalpazar.com Güvenilirmidir
17
Cevap
0
Favori
5.558
Tıklama
Konudaki Resimler
Mesaj Tarihine Göre En Beğenilen Son Ekleneneler
Seçimimi Hatırla
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Sanalpazar.com Güvenilirmidir
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
      1725 Mesaj
      03 Kasım 2010 19:18:37 Konu Sahibi
      Arkadaşlar telefonumu satıyordum bir arkadaş aradı bu siteyi söyledi kredi kartına taksit yaptıklarını belirtti.

Şimdi ben kargoyu göndereceğim oda alınca onaylayacak para elime geçecek burası biraz kafamda sorun yarattı.

Adam kargoyu alıp onayı vermez ise nasıl olacak?

Yani uzun lafın kısası güvenilir midir bu site.

Saygılar.

|
      |

Biz erenler gerçeğiyiz Has bahçenin çiçeğiyiz Hacı Bektaş köçeğiyiz Edep erkan yol bizdedir
    • Binbaşı
      1725 Mesaj
      03 Kasım 2010 19:31:00 Konu Sahibi
      |
      |

Biz erenler gerçeğiyiz Has bahçenin çiçeğiyiz Hacı Bektaş köçeğiyiz Edep erkan yol bizdedir
    • Binbaşı
      1725 Mesaj
      03 Kasım 2010 19:52:23 Konu Sahibi
      |
      |

• Yüzbaşı
      398 Mesaj
      03 Kasım 2010 19:55:03
      |
      |

• 03 Kasım 2010 20:05:20
      |
      |

-BU İMZANIN KURAL DIŞI OLMADIĞI KANITLANMIŞTIR. ----İNCELEMEK İSTERSEN TIKLA----

" 8 Ocak 2009 Perşembe" Bitmesini istemediğim en güzel yolcuğun ilk adımı "
      Enermax Chakra - Amd Phenom II x4 965 @4.0 Ghz - Gigabyte M720-US3 - Asus Direct Cu II 7870 v2 - 8gb KHX 1066MHZ - 1Tb Samsun Hd103SJ | Logitech Z906 ALFA 1 Watt Awus036h - Samsung PL20 14.2Mp

ACER EXTENSA 5635G - İntel Cduo T6570 2.1 ghz 2Mb - Nvidia G105m 512Mb - 2Gb Ram - 15.6'' HD LED LCD - 250Gb Hdd
      Corel Draw || Adobe Photoshop || Adobe Illustrator || Quark Express || Macromedia Flash || Solid Works
      İşlemci OVerclock'um | Hd6850 Overclock'um | 8500GT Overclock'um | Enermak Chakra Kasa Modum
      | Webmaster MT
    • Binbaşı
      1725 Mesaj
      03 Kasım 2010 20:08:30 Konu Sahibi
      |
      |

• Binbaşı
      1725 Mesaj
      03 Kasım 2010 20:47:18 Konu Sahibi

Kimse kullanmıyor mu bu siteyi yahu
      |
      |

• Yüzbaşı
      398 Mesaj
      03 Kasım 2010 21:18:14
      güvenilir.
      |
      |

• Onbaşı
      19 Mesaj
      03 Kasım 2010 21:31:02
      |
      |

• Er
      12 Mesaj
      29 Kasım 2010 08:40:04
      güvenilir bir site. Gönül rahtalığıyla satış yapabilirsin.
      |
      |

• 29 Kasım 2010 11:48:04
      güvenilir.gittigidiyor neyse burasıda aynı.
      Sanalpazarın avantajları daha çok.
      |
      |

• Er
      14 Mesaj
      24 Mart 2011 11:14:15
      Arkadaşlar sanalpazar.com da 2.el ürünler mi satılıyor yoksa çakma fake ürünler mi piyasaya göre bayağı uygun fiyatı da bi bilen varsa cevaplasın ltfen
      |
      |

• Er
      1 Mesaj
      01 Kasım 2011 17:27:25
      Arkadaşlar Bende Alış Veriş Yapacağım Ama Güvenemiyorum. Sanırım Garantili Ürün Yok Gibi Hep Yurt Dışından Getirme Burayla ÇAlışan Arkadaşlarımız Varmı
      |
      |

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      2 Not
      26 Kasım 2011 22:10:53
      Aman uzak durun arkadaşlar hiç tavsiye etmiyorum, ben her zaman gittigidiyor kullanırım hatta sanalpazarı aratırsanız nasıl bir yer olduğunu anlarsınız. Aslan yattığı yerden belli olur misali, sitelerine girdiğimde şok oldum açıkcası. Malesef para kazanma heveslerinin 10 da birisini keşke müşteri memnuniyetine ayırsalardı.
      Sitede yardım bölümü yoktur kurallar nedir, nasıl onay verilir alışveriş süresi nedir hiçbir şey belirtilmemiş.
      Bugün sabah destek hattına mesaj yazdım ama halen cevap gelmemiş pazartesi akşamdan öncede gelmeyeceğine eminim, eğer gelirse sanalpazardan özür dileyeceğim.
      Komisyonu düşük diye birşey satacaksanız bilinki sorun çıktığında hiçbir muhatap bulamazsınız.
      3-5 lira kar için burayı kullanırsanız, neyi beklediğinizi bilmeden sizden aldığı fazladan zamanıda işin içine katarsınız.
      |
      |

DOST ARIYORSAN YAKININA, DÜŞMAN ARIYORSAN DAHA DA YAKININA BAKMALISIN.
    • Yüzbaşı
      596 Mesaj
      26 Kasım 2011 22:49:15
      quote:

Orijinalden alıntı: haydarpaşa62

Arkadaşlar telefonumu satıyordum bir arkadaş aradı bu siteyi söyledi kredi kartına taksit yaptıklarını belirtti.

Şimdi ben kargoyu göndereceğim oda alınca onaylayacak para elime geçecek burası biraz kafamda sorun yarattı.

Adam kargoyu alıp onayı vermez ise nasıl olacak?

Yani uzun lafın kısası güvenilir midir bu site.

Saygılar.

Adam kargoyu alıp onay vermezse site 2-4 gün arası (tam bilmiyorum) otomatik olarak onaylatır.Mantık olarak böyle olması gerekir
      |
      |

< Sen şimdi gidiyorsun ya...Yürü git.gif >
    • Yüzbaşı
      276 Mesaj
      26 Kasım 2011 22:53:20
      aynen bende bi işlemci satacaktım gg üzerinden adam ısrarla sanal pazara açmamı istedi neden dedim %5 daha az komisyon kesiliomus olsun gg açıyım ben bnden kesiliyo dedim, yok illede sanal pazar dedi bugunu mu buldular artık nedir vazgeçtim
      |
      |

Bazen bilgeler bile sonu göremez
    • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      2 Not
      26 Kasım 2011 23:14:49
      Güvenilir yer problem oluştuğunda mesaj atabiliyorsunuz ilgileniyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi commodore63 -- 27 Kasım 2011; 12:04:17 >
      |
      |

DOST ARIYORSAN YAKININA, DÜŞMAN ARIYORSAN DAHA DA YAKININA BAKMALISIN.
    • Er
      0 Mesaj
      06 Temmuz 2015 14:30:22
      kessinlikle güvenilmez. ürün sattım bir haftadır paramın yatırılmasını bekliyorum. rezil kepaze oldum. iletişime geçecek bir müsteri temzilcisi numaraları bile yok. mesajla yazarsın cevap verirse. ilk başta mesajlara gayet iyi cevap veriyorlar . paranı aldıktan sonra ona bile tenbezzül etmiyorlar . 10 mesajdan birine anca cevap verir oda hazır vesajlar ile. bu site tam bir dolandırı sitesi . benden söylemesı bügün bile daha paramı alamadım. sistemdeki adım leon0607 isteyene resim bile gönderirim nezaman yopladıgım görünüyor hala ödemeniz yapılacak diyor.......
      |
      |

Reklamlar
SEO
SEO
izmir havalimanı transfer
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,375
1.2.122

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.