Şimdi Ara

sanalpazar.com a destek

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
69
Cevap
3
Favori
3.795
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    peşin fiyatına 9 taksit,
    anlaşmalı ucuz kargo,
    ücretsiz listeleme

gibi, sektörde rekabet sağlayan, burnundan kıl aldırmayan rakibinin (rakiplerinin), ömürlerinde ilk defa kampanya ücretsiz listeleme indirim çeki vb yapmalarına bir nebzede katkısı olan sanalpazar, anladığım kadarıyla kendinden kaynaklanmayan grup şirketlerindeki bir takım mali sorunlar nedeniyle zor günler yaşıyor,

bireysel kullanıcının satış yapabildiği (c2c) en popüler 3 platformdan biri olan sanalpazar'ın kapanması hemalhemsat, nevaria gibi örneklerden sonra tüketicinin yararına değil zararınadır.

ben kendi çapımda 100 e yakın ürün listeleyeceğim, satılır satılmaz önemli değil, fakat sanalpazar'ın istatistiklerine az da olsa katkısı olur. olur da gold grubu şirketleri batarsa yada satılırsa sanalpazar'ın iyi konumda olması faaliyetine yeni sahip yada sahipleri ile devam edebilmesi için karlılığının ve tercih edilirliğinin devamı önemlidir. üyelerin sanalpazar'a olan güvenini yitirmediğini göstermesi bir şeyleri değiştirebilir.

sonuç olarak gold pc veya hızlıal ın batmasının sanalpazar'ı etkilememesi gerekir. sanalpazar büyük bir boşluğu doldurmuştu.

ayrıca,
    anlık günlük yeni üyelik teşekkürümüz vs ile 40 TL lik kombolarla az ekmeğini yemedi bu forum sanalpazar'ın.

şimdi destek zamanı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi publicengineer -- 8 Ocak 2016; 20:03:55 >

• boşa kürek çekersin dostum.konu boş olmuş
  • Ne alaka ya neyin desteğini verecekmişiz niye verecekmişiz ki.Sanalpazar gider x site gelir bize ne.Kraldan çok kralcı olmamak lazım.Beter olsunlar, zaten bana hiç çek de vermemişlerdi.Ohh be ne kustum valla haa, rahatladım sağol hocam
  • şuan satış yapılamıyor sitede nasıl olacakta. destek olacaz. yapılan satışlar hemen iptal ediliyor. yokta neden böyle milleti bocalatıp. şuanlık satın alınamıyor desin sistem neden parayı alıp sonra geri veriyosun ödeme yaptırma millete. sanalpazardan özel ilan açıp sattığım adamın siparişi iptal edilince adam bankada parayı görmeden tekrar alamam dedi 2 gün bekleyip öyle satın aldı. işimize köstek oluyordu az kalsın. müşteri temsilcileri acaip ukala. bananeci satıcılara karşı. satıcı düşmanı adamlar. kimse kalmadı zaten 100 tane daimi satıcı yoktur sanalpazarda.
  • bu sitenin listelemesi berbat aradığınız bir ürünü buluncaya kadar nevrin dönüyor daha öncede bu konuda adamlara mesaj attım ama sallamadılar bile ayrıca 20 tane ürün listeledim zamanında toplasan 20 kişi bakmamış
  • Bence de destek olunması lazım. ben seviyorum sanalpazarı. şuan sanırım satış yapılamıyor ama bunun geçici bir durum olduğunu okudum sitelerinden.
    ilanlarım da hala duruyor.
    Daha öncede çok ekmeğini yedim bu sitenin, her konuda çok ilgililer. Diğer siteler gibi değiller.
    Yüzde yüz türk sermayeli bir site. Umarım sorunları biran önce çözülür ve yollarına devam ederler. Ve tabiki bende satışlarıma devam ederim
    O kadar insan ekmek yiyor ordan, batsın demek ayıptır.
  • Sanalpazar'ı ben de beğeniyorum. Batmasını da hiç istemem.
  • @publicengineer aynen katılıyorum. Az da olsa içeride param kalmasına rağmen, kendi adıma sanalpazar'a destek olmak isterim. En azından burada. İyi dilekler dışında bir destek zaten mümkün değil.

Çalışanlar, aileleri vs. bir yana, sitede satış yapan bir sürü insan da ekmek yiyor bu işten. Bunu unutmayalım!

Hiç bir şirket batmasın. Hepsi iyi olsun
  • Ürün arama sistemleri berbat. Kendi ürünümü arıyorum gözükmüyor. Müşteri hizmetleri bir keresinde deli etti beni. Satıcı kafasına göre rastgele bir takip no girmiş internetten bulup. Üstelik siparişi Pazar günü verdim, gecesinde girdi kodu. Adam dolandırıcı diyorum, adama tekrar kod girmesi için mesaj gönderdiler. Satıcının dolandırıcı olduğunu ben mesajlarından anladım(kesin). Fakat bunlar ürünü göndersin, gelen ürün istediğiniz ürün değilse geri gönderirsiniz dediler. Siparişi iptal edin diyorum etmiyorlar. Ortada kargo yok ürünün gelmesini bekleyin diyorlar. Yani boşu boşuna benim en az 10 günümü yiyeceklerdi, ürünü teslim al, geri gönder vs. Nihayetinde bir açıktan istifade siparişi ben iptal ettim. Satıcıya tekrar kargo takip no girmeleri için eski numarayı sildiklerinde o arada siparişi iptal edip kurtuldum.

Bu arada kapanmasını istemem kesinlikle onu da belirteyim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmetfx -- 8 Ocak 2016; 20:08:31 >

• 2012 den bu yana kendi imalatım olan kıyafet satışını sanalpazar.com da yapıyordum açıkcası ilk haberi duyduğumda çok şaşırdım. Çünkü ben bir çok e-ticaret sitesini denedim a firmasına gidiyorsun sen kıyafet satıyorsun diyip %10 komisyon alıyor b firmasına gidiyorsun sen elektronik kategorisinde ürün satıyorsun diyip %8 komisyon alıyor. Satıcıyı düşünen bir tek sanalpazar.com u gördüm. Elbet belli başlı sıkıntılar olmuyor değil bunu da çözen ilgili ekibi var. Kendi çıkar ve düşüncenize uymadığı için beter olsun demek hiç hoş değil. Her firmanın başına gelebilir böyle bir olay biraz sağduyulu olmak gerekir diye düşünüyorum. Ayrıca gold pc ile finansal bir bağlantılarının olmadığını duyunca çok sevindim en kısa zamanda düzelir inşallah diyelim. dediğin gibi kardeş böyle firmalara destek gerek
  • bence sanalpazar çok güzeldi sanalpazar falan veriyordu
  • ben pek kullanmam sanalpazarı sevmemde sanırım renkleri itici geliyor ama yinede batmasını istemem sonuçta ordanda ekmek yiyen insanlar var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi drift34 -- 8 Ocak 2016; 23:00:44 >
  • uzun zamandır sanalpazar'dan alışveriş yapıyorum, bugüne kadar hiç bir sorun yaşamadım. güvenli bir site olduğunu düşünüyorum, kapanmayı hakketmiyor. destek nasıl olunur bilemedim, Allah yardımcıları olsun. umarım kısa sürede düzelir, ben de alışverişime devam ederim.
  • 100 bin tl vereyim bana satsınlar sanalpazarı nakit.
  • benim sattığım ürünlerden komisyon aldı, aldığım ürünleri de paramla aldım sadece aracı oldu sanalpazar gider başkası gelir hayat devam eder
  • sanalpazara destek olmayız. Sadece kendi çıkarımız için,

Çünkü ne kadar fazla firma o kadar fazla rekabet , o kadar fazla kullanıcıya yarar sağlar

bu sebep ile destekliyorum

sanalpazar,hizlial ve gold bilgisayara destek olmalıyız.

en azından alacağımız ürünler her yerde aynı ise bu siteleri tercih etmeliyiz.
  • Burada cart curt etmeden evvel linkteki yazıyı bir okuyun derim:http://www.sanalpazar.com/sp_bilgilendirme.php
    En azından boşa sallamamış olursunuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: emekli56

Burada cart curt etmeden evvel linkteki yazıyı bir okuyun derim:http://www.sanalpazar.com/sp_bilgilendirme.php

gruba ait 4 sirket iflas esigine gelecek ve sanalpazar hic bisey olmamis gibi faaliyetine devam edecek. ustelik yanlis anlasilmalar yuzunden bankalarla ilgili sikinti oldu diyecekler. gecinizi bunlari,koskoca bankalar yanlis anlasilma nedeniyle sanalpazarla iliskisini dondurur mu hic ? dikkatinizi cekerim cogul ifadesi kullanilmis. bankalar tedbirli davranmislar acikca, sorunun cozulecegini sanmiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: masterap

quote:

Orijinalden alıntı: emekli56

Burada cart curt etmeden evvel linkteki yazıyı bir okuyun derim:http://www.sanalpazar.com/sp_bilgilendirme.php

gruba ait 4 sirket iflas esigine gelecek ve sanalpazar hic bisey olmamis gibi faaliyetine devam edecek. ustelik yanlis anlasilmalar yuzunden bankalarla ilgili sikinti oldu diyecekler. gecinizi bunlari,koskoca bankalar yanlis anlasilma nedeniyle sanalpazarla iliskisini dondurur mu hic ? dikkatinizi cekerim cogul ifadesi kullanilmis. bankalar tedbirli davranmislar acikca, sorunun cozulecegini sanmiyorum

12 Ocaktaki açıklamalarını bekleyelim bakalım.

• Sanalpazar 'ın kapanmasını hiç istemem, üzülürüm bile. Geçen gün sohbet arasında, arkadaşlara da paylaştım aynısını. Alım satımlarda çok sık kullanmasam da, böyle bir alternatifin bulunması her zaman yararıma olmuştu. Kendilerine destek çıkmak amacıyla yapabileceğim bir şey varsa, yapmak isterim.

Yeri gelmişken, hızlıal 'ın da kapanmasına tepkisiz kalamayacağımı belirtmek isterim. Bazen ürünlerimi göndermemiş olsa da (ki kliksa dışında, bir çok farklı sitede bu problemi yaşadım), genel olarak hızlıal 'dan memnunum. Rekabet açısından, kesinlikle kalması taraftarıyım.
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.