Şimdi Ara

***Sanalpazar Alacaklılar Kulübü*** (136. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.230
Cevap
69
Favori
138.219
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 134135136137138
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 7 Ekim 2016 dan beri satış yapıyorum. 4. iş günü ödemelerimi aldım.

Bilginize..
  • 22.06.2017 de alım yaptım aynı dakikada iptal oldu

Bugün 11.07.2017 hala iade etmediler

Üstelik kartımın son ödemesi geldiği için borcumu ödemek zorunda kaldım hala cevap vermiyorlar ne yapacağım bilmiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • E devletten tüketici şikayet bölümünden herkes şikayet ederse kısa zamanda düzelir. Paranız yatsa bile yasal faizini talep edin. Sonuçta paranızı işletiyor.

• 1 ay önce aldığım ürün ellerinde olmadığı için siparişi iptal ettim ve sanalpazar ısrarla istemiş olmama rağmen para iadesini gerçekleştirmedi. her seferinde yok bankayla iletişime geçtik yok faxladık 1 aydır ödeme yapmıyorlar bende burda borçlarını ödüyorum bu ne şerefsizlik bu ne kahpelik nereye şikayet edecek nerde daha açacak bunlara bir önerisi olan var mı

• 14.07.17 de onaylanan ödeme 26.07.17 tarihi itibariyle hesabıma aktarılmış değil.

2 kez mesaj attım. klasik cevaplar.

Bekliyoruz.

• sanalpazar.com Para transferi yapmıyor yeni dolandırıcılık yöntemi

Sayın XXXXX

Ödemelerin gecikmesinin nedeni bankalara para transferini sağlayan entegrasyon sistemiz de yaşanan sorun nedeniyle bazı üyelerimize ödemelerin ulaşmamasından kaynaklanmaktadır. İlgili birimlerimiz askıda kalması nedeniyle ulaşmayan ödemelere ilişkin çalışmalarını devam ettirmekte olup ilgili sorun en kısa süre içerisinde giderilecektir.

Tüm işlemler Sanalpazar güvencesi altında gerçekleşmekte olup, ödemeleri takiben siz değerli üyelerimize bilgi verilecektir.

Saygılarımızla,
    SanalPazar
  • bende mağdurum 20 gün olmuştur hala bekliyorum bir sürü de mesaj attım hep hazır metinleri yollayıp duruyorlar. neden daha önce göremedim ben bu şikayetleri

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi carpediem81 -- 27 Temmuz 2017; 23:37:25 >
  • ***Sanalpazar Alacaklılar Kulübü***

adamlar resmen dalga geçiyor artık. iki aydır iade yapılmıyor. Elini veren kolunuda kaptırıyor valla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dumura Uğrayamayan Adam -- 30 Temmuz 2017; 17:25:14 >
  • Merhaba,

Benim 31.05.2017 tarihinde iptal ettiğim 2300 tl'lik siparişimin parası 2 aydan fazla geçmesine rağmen hala yatmadı. Arada düzeldi gibi mesajlar okudum. Kesinlikle bu siteden uzak durun düzelme falan yok 2 ayda para iadesi yatmaz mı adı üzerinde ben bu kişilerden hizmet almamışım. Ürün gönderilmeden iptal edilmiş. Burdaki insanlar gibi başka sitelerden defalarca alışveriş yaptım, bir çok kez para iadesi de aldım. Elin çinlisi bile paramı verdi. Bu adamlar vermedi, bu kadar is ahlakindan yoksunlar.

E-devlet uzerinden sikayet ettim sikayetvar uzerinden sikayet gonderdim.

Baska onerisi olan varsa simdiden tesekkurler. Benim potansiyel musterilere onerim kesinlikle uzak durun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi omerozd -- 1 Ağustos 2017; 14:33:11 >
  • bende e devlet üzerinden şikayet ettim ama ne zaman sonuçlanır bilinmez.telefon satmıştım hem telefondan oldum hemde parası gelmiyor 1 ay oldu neredeyse.komisyonun düşük olmasına aldandım

• bir çok satıcı üye ödemesini alıyor galiba. Bana dün toplamda 6 bin tl lik onaylanan işlemden sadece 36 tl sini gönderdiler. Küfür eder gibi.
  • Dün 170 tl değerinde anakart sattım. Kargo bugün onaylandı. Parayı hesabıma aktarmak için onaylı fatura adresi istediler. Bu adres kredi kartının kayıtlı olduğu adres oluyor herhalde. O adresi girdim. Bekliyoruz bakalım tık yok daha.
  • 300 liralık ürün sattım sanalpazarda komisyon %5.9, gg da %15
    sanalpazarda 17.7 TL komisyon gg da 45 TL komisyon,

arada 27.3 TL fark var az buz değil,

fakat kendilerine güvenip gemiyi terk etmeyenleri de küstürürse,
    sanalpazar iflah olmaz. beceremiyorsanız devredin yada kapatın kardeşim.
  • 1 ayı geçti yine ödeme yapmamaya başladılar. Komisyon oranları iyi olduğu için tercih ediyoruz ama böyle sıkıntılar insanı bezdiriyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: haldunser

300 liralık ürün sattım sanalpazarda komisyon %5.9, gg da %15
    sanalpazarda 17.7 TL komisyon gg da 45 TL komisyon,

arada 27.3 TL fark var az buz değil,

fakat kendilerine güvenip gemiyi terk etmeyenleri de küstürürse,
    sanalpazar iflah olmaz. beceremiyorsanız devredin yada kapatın kardeşim.

Ben çok satış yaptım kötü süreçte ve uğraşa uğraşa aldım. Önceki sayfada mesajlarımıda sıklıkla görürsünüz ama usandım artık.

Keşke satsalar, bunlar yüzünden e ticarette ülkemizde sıkıntıya girdi. Öyle ya da böyle tercih edilen yerlerdi. Sayısı bir elin parmağını geçmeyen, popülerliği 2-3 rakamını geçmeyen komisyon sitelerinde yokluğu hissedildi
  • tüketici hakem heyeti sayesinde 1 yıl sonra paramı kurtarabildim. buradan mal almak veya satmak isteyen varsa vazgeçene kadar düşünsün. alsan satıcı göndermezse (parasını alamayacağı için) almadığın malın parasını paşa paşa ödersin, satıcıysan malı yollar sonrada tahsil etmek için 40 takla atarsın.
    3 kuruş kar etmek için bu rezillere paranızı kaptırmayın!! pardon paranıza belirsiz süre için gasp etmek diyelim. sonra veriyorlar nasıl olsa..
  • Buraya ve sikayetvar.com sitesine yazdiktan iki gun sonra, iptal talebimden de iki ay sonra parami yatirmislar.

Bu kotu imajlarinin sorumlusu kendileri, nasil duzeltirler bilmiyorum bu gidisle. Ben bir daha kesinlikle alisveris yapmam.

Insallah diger insanlar da haklari olan paralarini bir an once alir.

• Arkadaşlar sanalpazar ödemelerinde son durum nedir. Sıkıntı devam ediyormu? Bilgisi olan . Teşekkürler..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi varan22 -- 5 Ağustos 2017; 17:36:14 >
  • Sanırım artık sıkıntı yok. Kimse cevap vermediğine göre..

• varan22 kullanıcısına yanıt
    Sizden önceki yorumları okuyabilirsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mechatronik -- 6 Ağustos 2017; 22:41:49 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 134135136137138
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.