Şimdi Ara

***Sanalpazar Alacaklılar Kulübü*** (127. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.230
Cevap
69
Favori
138.219
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 125126127128129
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Verdikleri süre dolunca "kısa süre" içerisinde kalan alacaklar ödenecek diyorlardı ama 12 gün daha geçti.
    Bu kısa süreler hiç bitmeyecek bu gidişle !
    Burası düzeliyor falan demesin kimse.
  • Nasıl bir hukuk devletinde yaşadığımızı görün. Adamlar resmen hırsızlık mahiyetinde iş yapıyor , nitelikli dolandırıcılık yapıyor. En azından sitenin işlemlerini durdurun haklılara haklarını vermeyi geçtim. Ne biçim yasadır ne biçim adalettir ne biçim kanundur. Herşeyi geçtim bu sitenin sahibi çalışanı tamamı mı hırsız Allah korkusu yok vs. Kıyamet yaklaşıyor diyorum inanmıyorsunuz. Herkes imzasına sanalpazar paraları ödemiyor alışveriş yapmayın filan yazsın bence.

Gerçi forumda ikinci elde hala ilanlar cep bekçisi midir ne zıkkımdır o yöntemle açılıp sanalpazara yönlendirme yapıyor. Bu kadar da olmaz bari forum bir temizlese kendini bu pislikten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lordyyy

665 liralık satışım var hazirandan bu yana ödemediler. Dün bir satış daha gerçekleşti. Ben alıcıyla konuştum iptal ettim. 5 dakika sonra 1 tl lik bir alış veriş yapmştım onun ödemesini gönderdiler. Yemin ediyorum insanla dalga geçiyorlar. Adam ödemesini aldı mı bilmiyorum. Umarım ödemesini alır. Gittigidiyor üzerinden alın dedim dönüş yapmadı. sanal pazar dolandırıcılığı hala devam ediyor.

Sende bunu bile bile sanalpazara ilan koyuyorsun. Satılınca alıcıya ödeme yapmıyorlar ben mağdur olmayayım siz olun diyorsunuz. Senin ki para alıcının ki para değil. Gelip burada mağdurum deme lütfen!
  • 3 kere mail attim. 7/12/16 tarihinden onceki satislar yakinda yatacak diye yalan atiyorlar iste. ah bi su parami alsam sktrip gidicem
  • lordyyy L kullanıcısına yanıt
    facebook üzerinden üyelik adınla yaz ödemeni alırsın genelde oradan yazınca ödeme yapıyorlar.

benden sana bir ufak tavsiye eğer ürün de satmayacaksan kapat üyeliğini alıcı insanlarda boşa mağdur olmasın ;)
  • Sintai kullanıcısına yanıt
    binlerce insan yok kardeşim sen donanımhaberden kafanı az çıkartırsan öyle binlerce insan olmadığını görebilirsin. evet benim de param bekledi 3-4 ay ama şu an paramın hepsi geldi. yeni işlemlerimde zaten ödeme geliyor 3 gün sonra. burada devamlı yazan tipler var muhtemelen bunlar daha önce karın ağrısı olanlar bu sistemden. şuraya getireceğim konuyu öyle buradan okuduğunuz gibi binlerce milyonlarca vs. kişi beklemiyor ödeme. ben devamlı adamlarla görüşme yapıyorum ürünlerim ana sayfalarında. ödeme alamayanlar şuan sanalpazar da aktif satış yapmayanlar. ilk ödemeleri hala aktif satanlara göndermiş adamlar. zaten haklı bir hareket bence de. ben eşşek miyim sisteme destek olmuşum sen basıp gitmişsin sana mı yatıracak tabiki ilk önceliğini aktif hala satış yapan satıcılara sağlayacak. ama kaynağım sağlam merak etme sizinkiler de yatar.

he illa param da param diyorsan da kardeşim en etkili yol ben bu şekilde çok arkadaşın ödemesinin yapıldığına şahit oldum buradan saçma saçma yorumlar yapıp sadace donanımhabere para kazandıracağına git adamların facebook sayfasına yaz üyelik adını paramı ne zaman alacam de kesin cevap dönüyorlar. burada yazmayla anca donanım habere seo olursun para olursun. sen buraya yazıyorsun diye kimse paranı ödemiyor. ama dediğim gibi fb den yazarsan bir sonuç alabileceğini düşünüyorum tanıdıklarım ödemelerini aldı çnk

• Şükür bugün itibariyle param yattı ama yine kesmiş kesinti olmadan yatıracaktı bildiğim kadarı ile...
  • temmuz ayı satışlarından yatan varmı?
  • Merhaba arkadaşlar,

e-ticarete yeniyim. sanalpazarda da bir dükkan açtım ama henüz ürün listelemedim. Forumun tamamını okudum. zira listelemeye başlamadan önce yüzde yüz emin olmak istedim.

Anladığım 7 ekimden sonra yapılan satışlarda küçük pürüzler hariç, ödemeler normal bir akışta ilerliyor. Öncesine ait tablo ise karışık, 7 aydır parasını hala alamayanlar var.

Mevcut iş rutinini burada devam ettiren arkadaşların devam eden bir sıkıntısı var mı?

Ve genel olarak alıcı veya satıcı olarak sisteme girmeyi tavsiye eder misiniz?

Saygılar,
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dijitalevren

Şükür bugün itibariyle param yattı ama yine kesmiş kesinti olmadan yatıracaktı bildiğim kadarı ile...

ödemenin yapıldığına dair yazının ekran görüntüsünü paylaşır mısın? ben de 6 aydır bekliyorum. yattığına da yatacağına da inanmıyorum hala

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi p@l@ -- 21 Aralık 2016; 17:5:9 >
  • kylevlana kullanıcısına yanıt
    Hocam sen kendi durumunu estf. açık net ortaya koymuşsun. Üstteki cevabım senin için de geçerli. Kolay gelsin...
  • yazıklar olsun temmuz ayından beri 500 TL alacağım var içeride, önceden robot ta olsa cevap veriyordu mesajlara şimdi oda yok. Yaptırım da yok, yazıklar olsun başka bir şey demiyorum...
  • Benim 10 Ağustos 2016 onay tarihli 700 lira yattı hesabıma. Bundan sonra kullanmam, yanından geçmem. Hosts dosyasına ekledim sanalpazar sitesini, açmasın bilgisayarım.
  • Dün itibariyle 17/08/2016 tarihinden beri beklediğim 900 tl alacağım yatırıldı.
    Çok şükür kurtuldum.Bir daha bunlarla iş falan yapmam asla.
    Sizlerinde en kısa zamanda yatırılır inşallah.
  • p@l@ kullanıcısına yanıt
    Geldi 21 aralıkta bilginiz olsun...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dijitalevren -- 22 Aralık 2016; 11:38:53 >
  • Ben tekrar güvenip bir iş yapacağım bakalım... İnşallah sorunsuz devam eder artık.
  • Sipariş Kodu : 2766634

# 66802895 - Drembox HD 800SE Renkli Display Kaliteli Klon çok temiz

Ödemeniz 21/12/2016 tarihinde hesabınıza gönderildi.
  • Ayrıca kanıt isteyenlere buyrun ...

https://www.youtube.com/watch?v=fBdYXwasa5U

inşallah herkes ödemesini alacak ben çok uzun uzun konuştum facebookta...
  • Arkadaşlar facebook üzerinden mesaj gönderin. 4 aya yakındır 1500 TL paramı yatırmamışlardı. Bugün itibariyle paramı yatırmışlar.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 125126127128129
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.