Şimdi Ara

***Sanalpazar Alacaklılar Kulübü*** (125. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.230
Cevap
69
Favori
138.216
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123124125126127
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 4,5 aydır 1600TL bekliyorum. Gelen giden ilgilenen yok.

Aldım diyenlerin yandaş olduğunu düşünüyorum.
  • 07/06/2016 dan beri 6935 tl ödeme bekliyorum hala ses yok.
  • Mesai saati bitimi itibariyle halen 9.aydan kalan ödememiz yapılmadı bakalım ne olacak beklemedeyiz halen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: erdem_61500

ödemeler %90 haftaya bitecek ve içerde ödemesi kalan herkesin ödemesini bitireceklermiş.

AZ ÖNCE GÖRÜŞTÜM , BU HAFTA BİTİRECEKLERMİŞ FAKAT ÖDEMESİ OLAN COK KİŞİ OLDUGU İÇİN YETİŞTİREMEMİŞLER.(Bankacıyım ve doğrudur o kadar kişiye okadar meblaj 2 haftada zor ödenir.)

hakem heyetine vercektim,bu bizlik konu degil dediler.bugün neyseki dönüş aldım zaten birkaç kişinin parası forumda ödenmiş bakalım inş. bizede sıra gelir.

bizlik değil lafına takıldım

iyiki sistemi kullandığınız için suçlu sizsiniz dememişler
  • ya arkadaş benim anlamadığım halen binlerce ürün satışta var. ödenmeyen paralar varken bu satışları yapanlar kim acaba. neden satışa devam ediyorlar?
  • celal42 kullanıcısına yanıt
    sanalpazar anlaşmış olabilir,ödemeleri vadeli yapıyor olabilir, sonuçta toptancılar 6 ay vadeye kadar çalışabiliyor.
  • Ula bu site halen ayaktamı, millet düdüklenmek için sıraya giriyor anlamış değilim arkadaş, mailime halen bu işe yaramaz siteden yüzde 60 indirim bilmem ne diye mail geliyor, direk siliyorum.. Allah akıl fikir versin bu siteden alışveriş yapanlara

• 20.06.2016 dan beri 950₺ ödeme bekliyordum. Az önce yatmış. İsteyen ekran görüntüsü atabilirim.

Allah herkesi kurtarsın.

Artık bu sitenin adını bile duymak istemiyorum .
  • quote:

Orijinalden alıntı: celal42

ya arkadaş benim anlamadığım halen binlerce ürün satışta var. ödenmeyen paralar varken bu satışları yapanlar kim acaba. neden satışa devam ediyorlar?

Kimseyle anlaştığı yok. Satıcıların yüzlerce binlerce stokları var. Bir kısmının kendi çapında sitesi olsa da kendi sitelerine kimse güvenmez. Adam mecburen satmak zorunda çünkü geçim kaynağı bu sorsan gittigidiyorda da satıyordur sahibinden.com da da
  • 07.12-12.12 halen yatmadı

satış 28.05

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi live2lift -- 12 Aralık 2016; 19:23:19 >
  • sattığım malın yaklaşık yarısının parası hesabıma yattı darısı diğer yarısına ve bekleyen arkadaşlara..

sadece parayı kurtardığım için dua ediyorum $ artışı ve aylık min %1 enflasyonu gözönüne alırsak zarardayım(ız).
    isterse komisyonu kalıcı olarak sıfır yapsınlar bir daha bunlarla işim olmaz.
  • Adamlar dün 260 ürün ödemesi yapmış demekki kafasına göre takılıyorlar. Belki birkere toplu ödeme yapmıştır. Oda güven kazanmak için ama ben hala inanmıyrm 6 ay oldu şerefsizler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • live2lift kullanıcısına yanıt
    Kardeş SP yi savunmak için bu resmi eklemedim. Ödemelerin yapılmaya başladığını göresin diye ekledim. Neden bizimkiler yatmadı diyenlere izah etmeye çalışayım. Ayın 8 inde dikkat ettiyseniz yanlış hatırlamıyorsan 8060 ödeme yapıldı. (NELER OLUYOR/DÜN) bölümüü takip eden görmüştür. Benim tahminime göre Şikayetleri azaltmak için ilk önce rakam olarak küçük adet olarak büyük satışların ödemesini yaptılar. Ve yinew tahminimce çarkın dönmesi için dükkan ödemelerine öncelik verilmiş olabilir. Ve tahminime göre en son ödemeyi İptal edilen ürünlerin sahiplerine yapacaklardır. Şöyle düşünün 500 liralık bir ödemeyi yaptıklarında 1 kişinin şikayeti biter ama aynı 500 lirayla 10 liralık satışlardan 50 kişinin şikayeti biter. İnşallah sizlerde paranızı alırsınız.

• redno kullanıcısına yanıt
    Arkadaşım biz 6. ayda satış yapmışız ödenmezken 8-9. ayın ödemelerini yapmaları üçkağıtçılık bence. hem 6 aydır bekle hem sona bırak bari sıraya göre yapılsın. Sizin mantığınızada katılıyorum ne kadar az para bekleyenin ödemesi yapılırsa okadar şikayet biter. Tamamda 1 kere ödeme yapmışlar sonra toplu ödeme yok. Bundan sonra ne zmaan ödeme ypacakalr belli değil. Bence güvenmeyin bir 6 ay daha bekleyemem.
  • Sanalpazarla bugünkü yazışmamız.

SanalPazar
    13/12/2016 09:18:22 Ödemesi yapılmayan sipariş
    Sayın keylogger38,

Bilgi verdiğiniz için teşekkür ederiz.

Transfer sürecinizin hızlandırılması için Finans departmanımıza bilgi verilmiştir. Ödemeniz gönderilecektir.

Saygılarımızla,
    SanalPazar

keylogger38
    13/12/2016 00:28:08 Ödemesi yapılmayan sipariş
    Söz verdiğiniz tarihte ödemenizi yapmadınız. Ödeme bekleyem en eski alışverişlerden birisi benimkisi. Kaç gün daha oyalamayı düşnüyorsunuz merak ediyorum.

Öpermisin sabahamı bırakırsın.
  • Arkadaşlar bilgi amaçlı yazıyorum.

30/11/2016 ve 05/12/2016 de ki satışlarım
    13.12.16 tarihi itibariyle ödendi. Bilginize.
  • Ulen biz 6. Aydan beri bekliyrz adamlar unuttu herhalde bizi 11-12 aylari ödüyor.

• Bugün cevap geldi devir işlemleri devam ediyor bu sebeple anlayış bekliyoruz vs.
    Ödedikleri kişileride bahane ederek birçok odeme yaptik, çalışıyoruz diyorlar

• 07.12.2016 tarihi itibariyle gerçekleştireceğimizi belirttiğimiz transferlerin belirli bir bölümü transfer edilmiştir. Kalan bölümün transferinin devam ettiğini, belirtilen 60 günlük sürecin şuan şirketin devir işlemlerinin tamamıyla tamamlanmamış olması sebebiyle uzadığını, bu sürecin en kısa sürede tamamlanabilmesi adına gerekli tüm çalışmaların yürütüldüğünü bilmenizi isteriz.

Sizden ricamız ilgili süreç tamamlanıncaya kadar bir süre daha anlayış göstermenizdir.

Yaşanan bu gecikme için özür diler, süreç konusunda göstereceğiniz anlayış için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla,
    SanalPazar
  • temmuz ayında satış yapmış almış olan varmıdır.
  • 
Sayfa: önceki 123124125126127
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.