Şimdi Ara

***Sanalpazar Alacaklılar Kulübü*** (122. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.230
Cevap
69
Favori
138.219
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 120121122123124
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ortalıkta yoklar cevap ta yok maalesef.
  • şükür 7 aylık bakiye bu gün yattı bundan sonra sıkıntı olmaz sanırım hoş geldin düşük komisyon :))))
  • Eylül ayında satmış olduğum 175 liralık satışın tutarı az önce hesabıma yattı bilginize.
  • quote:

Orijinalden alıntı: derbyshire

Arkadaşlar, bende 02.08.16 tarihinde 535 liralık bi ürün satmıştım.Bana o günden bu güne kadar çeşitli mesajlar attılar.En son 07.10.16 tarihinde geçmiş satıcılarımızın ödemelerine başladık 60 gün içinde ödeyeceğiz dediler ben de 07.12.16'ya kadar bekledim ama yatırmadılar.Borçlarım var üniversite öğrencisiyim ama hala paramı alamadım.Ne yapıcam bilmiyorum.Parasını alabilen varsa yardımcı olsun da bizde alalım.Allah hepimizin yardımcısı olsun ülkeye bak bu kadar insan mağdur olmuş ama hızlı sonuç alabileceğin bi makam yok.

Öğrenci kardeşim,
    Ödemelere başladılar. Benim 700 ürünlük dükkanım var. 7 kasımdan sonraki alışverişleri ödüyorlardı ama eski borçları ödemedikleri için ilanları pasif duruma getirmiştim. Bu sabah 1 ürün ödemesi yapmışlardı . az önce umutsuz umutsuz bakınca diğerlerininde yattığını gördüm. İnşallah sende bugün yarın alırsın. Öğrenci babası olarak, senin gibi öğrencilerin parasının kalması bizi üzüyor. Keşke önceliği sizin gibi bireysel satıcılara verseler.

• quote:

Orijinalden alıntı: halilmavi

şükür 7 aylık bakiye bu gün yattı bundan sonra sıkıntı olmaz sanırım hoş geldin düşük komisyon :))))

Çok fazla açılma. Ocak 2017 ay sonunda iflas erteleme süresi doluyor. (bu konunun başındaki belgenin tarihine bakın) Milat o gün olur diye düşünüyorum. Yanılmıyorsam 5 ocak olacaktı. Kayyum o tarihte ceketini alır çıkar. Ya iflas kararı verilir yada temennimiz olan düzlüğe çıkma gerçekleşir. O yüzden o tarihe kadar yüksek rakamlarla uğraşmayın.
  • arkadaşlar sanalpazar nisandan bu yana beklediğim 80 üzeri satışımı az önce ödedi toplam 4.800 sonunda yolladılar ödemesi gelen varsa başka yazabilirmi
  • quote:

Orijinalden alıntı: redno

quote:

Orijinalden alıntı: halilmavi

şükür 7 aylık bakiye bu gün yattı bundan sonra sıkıntı olmaz sanırım hoş geldin düşük komisyon :))))

Çok fazla açılma. Ocak 2017 ay sonunda iflas erteleme süresi doluyor. (bu konunun başındaki belgenin tarihine bakın) Milat o gün olur diye düşünüyorum. Yanılmıyorsam 5 ocak olacaktı. Kayyum o tarihte ceketini alır çıkar. Ya iflas kararı verilir yada temennimiz olan düzlüğe çıkma gerçekleşir. O yüzden o tarihe kadar yüksek rakamlarla uğraşmayın.

+1
  • oyuncakmodel O kullanıcısına yanıt
    Benimde bekleyen tüm ödemelerim geldi.
    07.12.16 olmadı ama 08.12.16 da yatırdı adamlar...

Huhhh rahatladık
  • Satış tarihi: 27/06/2016 50.00 TL
    Ödeme tarihi: 08/12/2016 47.50 TL

http://prnt.sc/dif6bz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mkeles84 -- 12 Aralık 2016; 14:47:39 >
  • arkadaşlar sanalpazar.com 'dan yeni ödemeler zaten geliyordu. Şu an eski ödemeler de geldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kylevlana -- 8 Aralık 2016; 17:50:14 >
  • 05.10.2016'da onaylanan satışımın ödemesi bugün hesabıma yatırılmış. Geriye dönük ödemeler yapılmaya başlamış bilgi vermek istedim. Umarım alacağı olan herkesin mağduriyeti en kısa zamanda giderilir.
  • 200,00 TL 31/05/2016

hala alacaklıyım
  • Arkadaşlar selam , sanal pazar el değiştirdi diye duydum yeni ödemeleri yapıyorlar , eskileri de ödeyeceklermiş , sitesinden GOLD ibaresini kaldırmışlar dikkat ettim umarım herkes alacağını alır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim 10 Ağustos 2016 onay tarihli ödeme hala yatmadı hesaba. Allah binlerce kez belalarını versin.
  • 7 - 8 ay sonra 40 tl alcağımı alabildim.
  • Arkadaşlar bnm 5 aydır beklediğim 3800 tl bugün yatmış komisyon kesmişler ama şükür.herkes alır büyük ihtimal rahat olun

• Gelen parada gold internet teknolojileri yazıyordu ama el değiştirmemişler

• 1 tl lik deneme amaçlı satış yaptım. Ta 5.ayda şimdi baktım hala geçmemiş hesaba

• Arkadaşlar benimde bugün 2446 lira yattı çok şükür

• ödeme yapmaya başladılar mı beyler tekrardan ? gerçi benim içerde hiç param yok ama misal bugün ilan koyup satsam sıkıntı oluyor mu varmı bilgisi olan biyerimize kaçmasın sonra ?
  • 
Sayfa: önceki 120121122123124
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.