Şimdi Ara

Sanal sunucu

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
3
Cevap
0
Favori
392
Tıklama
Giriş
    33 Mesaj
    arkadaşlar ben bu konuda çok yeniyim şimdi ben sanal sunucu kiraladım bir kaç domainim var ben bunlara host vermek istiyorum bunu ayrıntılı bir anlatan kaynak varsa atabilirmisin yoksada yardımcı olabilecek varsa çok memnun olurum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tirittttt -- 4 Mayıs 2014; 15:28:06 >

|
    |

Orijinalden alıntı: Tirittttt

arkadaşlar ben bu konuda çok yeniyim şimdi ben sanal sunucu kiraladım bir kaç domainim var ben bunlara host vermek istiyorum bunu ayrıntılı bir anlatan kaynak varsa atabilirmisin yoksada yardımcı olabilecek varsa çok memnun olurum

Host verebilmek icim sunucunun Linux olmasi gerekiyor. Windows ile host edilebiliyor illa ki fakat tam nasil isliyor orasini arastirmanizi tavsiye ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

"Ey Türk; üstte gök çökmedikçe, altta yer delinmedikçe,
    Senin ilini ve töreni kim bozabilir. Titre ve kendine dön."
  • Onbaşı
    33 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Rhymestein

quote:

Orijinalden alıntı: Tirittttt

Host verebilmek icim sunucunun Linux olmasi gerekiyor. Windows ile host edilebiliyor illa ki fakat tam nasil isliyor orasini arastirmanizi tavsiye ederim.

Sunucu windows panel kurarak bu sorunu halletim yinede sağolun
    |
    |

Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Mobilya Takımları
Bey Azura
emek server
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,172
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.