Şimdi Ara

Sanal Ortamda Aşık Olduğum Kız (Ciddiyet İçerir)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
6
Cevap
1
Favori
136
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı Özel >> Sanal Ortamda Aşık Olduğum Kız (Ciddiyet İçerir)
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    1209 Mesaj
    Arkadaşlar konuyu okumanız için elimden geldiğince kısa tutmaya çalışıcam.

Kızı YouNow'da buldum ilk günden beri çok samimi ve çok iyi kalpli birisi olduğu için dikkatimi çekti.
    Bu kız 21 yaşında kendimden küçük biriyle asla olmam dedi. 17 yaşında olmama rağmen bunu kaale almadım. Psikolojim bozuldu resmen >> 4 gündür en az 4 saatlik en fazla 8-9 saatlik yayın yapıyor ve her saatinde onu izliyorum. <<
    Şu mesaj psikolojimin ciddi derecede bozukluğunu içeren bir yazı. Şuan ona bir erkek daha yazıyor, yaşı başı bilinmeyen ama chatte nikah falan söz konusu (ben yokken böyle yazışıyorlar) bi an girip bende chate dahil olayım dedim hemen konuyu değiştirmeye çalıştılar bende hiç birşey bilmiyomuş gibi yaparak sanırım ortamınızı bozdum çıkayım dedim. Kız hayır çıkma lütfen falan tarzında birşeyler söyledi. Daha önce chatroulette evlenen kişileri duymuş o yüzden sanal ortamda düzgün birisi isen rahatlıkla evlenilecek bi kız. Gerçekten çok iyi kalpli birisi herkese iyi davranıyor ters yaptığı birşeyi görmedim. İzmirde etkinlik yapılacağını söylüyor samimi olduklarını davet etti. O nikah mevzularını konuştuğu çocukta büyük ihtimal gidicek. Eğer ben gitmessem kızı kaçırıcam. Sizce bu işleri derhal bırakmalı mıyım ? Yoksa mücadelemi yarıda bırakmamalı mıyım ? Sizinde fikirlerinizi almak isterim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi richierich59 -- 29 Temmuz 2016; 6:56:45 >

|
    |

• Teğmen
    180 Mesaj
    Yukarda konum var bir oku istersen ve bırak derim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

diyaframını ve diksiyonunu geliştir, konuşman güzelleşsin, bu da olgun görünümünü perçinleştirecektir.

para kazanmanın bir yolunu bul, ekmeğinin elinde olması da bir yetişkin vasfı.

düzenli, disiplinli ve temiz ol kızlar bundan feci etkileniyor.

kıza görüştüğünüzde, kendine olan inancını hissettir ki o da sana inanabilsin.

ya da hiç uğraşma, vazgeç sen bilirsin. benim önerim de bu. iyi de gözükse internetten saatlerce yayın yapan, onlarca erkekle muhabbet etmeye alışmış kızdan hayır gelmez.

ama yine de yukarıdakileri yapsan kendine inanılmaz faydan dokunur. kızdan vazgeç ama onları yap bak. ya da kızla da bi görüş. amaaaaan napiyonsan yap işte pffff

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Binbaşı
    1209 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: gandalff

hocam hemen deliler gibi şınav ve barfiks çekip squat yapmaya başla (öncesinde ısın tabi sakatlık çıkmasın), olabilidiğin kadar kaslan bu yaşını büyük gösterecektir.

diyaframını ve diksiyonunu geliştir, konuşman güzelleşsin, bu da olgun görünümünü perçinleştirecektir.

para kazanmanın bir yolunu bul, ekmeğinin elinde olması da bir yetişkin vasfı.

düzenli, disiplinli ve temiz ol kızlar bundan feci etkileniyor.

kıza görüştüğünüzde, kendine olan inancını hissettir ki o da sana inanabilsin.

ya da hiç uğraşma, vazgeç sen bilirsin. benim önerim de bu. iyi de gözükse internetten saatlerce yayın yapan, onlarca erkekle muhabbet etmeye alışmış kızdan hayır gelmez.

ama yine de yukarıdakileri yapsan kendine inanılmaz faydan dokunur. kızdan vazgeç ama onları yap bak. ya da kızla da bi görüş. amaaaaan napiyonsan yap işte pffff

Eyvallah hocam hemen başlıyorum sağol motivasyon için

• Yarbay
    3720 Mesaj

https://mini.donanimhaber.com/m_116084304/tm.htm#118887458

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    richierich59 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Edit: Yanlış anlama

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KhaZiggs -- 29 Temmuz 2016; 15:40:15 >
    |
    |
    Yâr olur ağyâr olur dildâr olur serdâr olur
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Canlı Tv izle
SEO
üniversite
SEO
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,234
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.