Şimdi Ara

sanal modifiye (62. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.131
Cevap
0
Favori
806.213
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6061626364
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ya ne yaptıysan yaptın usta sonuçta ilk resimde var 2. resimde yok...
  • quote:

Orjinalden alıntı: hatred

ya ne yaptıysan yaptın usta sonuçta ilk resimde var 2. resimde yok...

öyle diyosan öyle olsun
  • ilk yarışmada elenen aracı ufak bi çalışma ile bu hale getirdim. bağışlayın beni.

sanal modifiye
  • quote:

suspect çalışmların hepsi çok güzel..özellikle woswosun kaşlar çok hoşuma gitti..ellerine sağlık

ruga ustam nelerdesin ya yüzünü gören cennetlik

buralardayımda bikaç dk kalabiliyorum dostum ya.kuzenler vardı kalkmıyolardı makinenin başından oyundu bilmem neydi.bana fırsat kalmıyodu şöyle oturup ağız tadıyla foruma takılmak için.

yarından itibaren yönetim tekrar bana geçiyor buralardayım hep ondan sonrayarışmayı elimize yüzümüze bulaştırdık bari topiğimiz canlı kalsın

bu arada kırmızı dodge benim olsun yaw ne güzel olmuş öyle sticker falan 10 numara

• quote:

Orjinalden alıntı: ruge

quote:

suspect çalışmların hepsi çok güzel..özellikle woswosun kaşlar çok hoşuma gitti..ellerine sağlık

ruga ustam nelerdesin ya yüzünü gören cennetlik

buralardayımda bikaç dk kalabiliyorum dostum ya.kuzenler vardı kalkmıyolardı makinenin başından oyundu bilmem neydi.bana fırsat kalmıyodu şöyle oturup ağız tadıyla foruma takılmak için.

yarından itibaren yönetim tekrar bana geçiyor buralardayım hep ondan sonrayarışmayı elimize yüzümüze bulaştırdık bari topiğimiz canlı kalsın

bu arada kırmızı dodge benim olsun yaw ne güzel olmuş öyle sticker falan 10 numara

lexus uda şimdi gördüm nohackmove.ellerine sağlık.yan camlar biraz koyu olmuş gibi.klostrofobisi olan hatunlar binmez bak arabana sonra
    ya salaklığa bak önceki mesajımı değiştireceğime alıntı yapmışım.yorgunda değilim aslında niye böyle oldu ki?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ruge -- 31 Temmuz 2007; 0:23:41 >

• BEN $U$PeCT RoCKerS
    çok teşekkür ederim beyler sizinkilerde hiç fena değil

WOSWOS GERÇEKTEN BANA DA HOŞ GELİYOR NORMALDE TURUNCUYDU ANNEMİN masaüstü arkaplanına koydum pembe yapiyim dedim daha da tatlı oldu:)

herkesinki çok güzel hata payı çoğunuzun sıfır...Fakat ruge arkadşım çok güzel yapıyor belirtmek gerekli diyorum.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Method Man

BEN $U$PeCT RoCKerS

WOSWOS GERÇEKTEN BANA DA HOŞ GELİYOR NORMALDE TURUNCUYDU ANNEMİN masaüstü arkaplanına koydum pembe yapiyim dedim daha da tatlı oldu:)

herkesinki çok güzel hata payı çoğunuzun sıfır...Fakat ruge arkadşım çok güzel yapıyor belirtmek gerekli diyorum.

ben polat alemdar
    şeklinde bi giriş olmuş yamemati nerde gelmiyo mu o bugün?
    çok teşekkür ederim yorumun için iltifat ediyorsun.burda 4-5 arkadaş var gerçekten çok sağlam işler yapan.birimiz biraz güzel bişeyler yaparsa diğerlerinede ilham oluyo.herkes oldukça hızlı ilerliyor bi de.topiğin başlarında yapılanlarla sonlardakiler arasında çok fark var.dersler falan oldukça ilgili herkes.

bi de layığıyla yarışmamızı falan yapabilsek çok şık olacaktı.ama malesef iki denemede de fısladık.üçüncüsüde zor gibi bu bakış açısıyla

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: Method Man

BEN $U$PeCT RoCKerS

ben polat alemdar
    şeklinde bi giriş olmuş yamemati nerde gelmiyo mu o bugün?
    çok teşekkür ederim yorumun için iltifat ediyorsun.burda 4-5 arkadaş var gerçekten çok sağlam işler yapan.birimiz biraz güzel bişeyler yaparsa diğerlerinede ilham oluyo.herkes oldukça hızlı ilerliyor bi de.topiğin başlarında yapılanlarla sonlardakiler arasında çok fark var.dersler falan oldukça ilgili herkes.

bi de layığıyla yarışmamızı falan yapabilsek çok şık olacaktı.ama malesef iki denemede de fısladık.üçüncüsüde zor gibi bu bakış açısıyla

kırk yıl düşünsem gelmaz aklıma polat:D

gerçektende öyle ama sadece sen değilsin herkes güzel yapıyor ama yarışmada bile belli seninkinin hangisi olduğu:)belli ediyor hemen

• e hadi biraz mod yapın koyun yaa:D
  • birazcık kasalım

jant ve spoiler yaptım pek bişi yok :D

dodge ram srt;

sanal modifiye

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi $U$PeCT RoCKerS -- 31 Temmuz 2007; 18:37:14 >
  • buradada bir volkswagen war ama corrado olması lazım modelini tam hatırlayamadım...

buyurun resimlere imza koymadım ama koyarım yakında....

bu arada imageshack iyice yavaşlamış...

offffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff 10dk oldu gelmiyo yaa

birazdan koyucam
  • quote:

Orjinalden alıntı: $U$PeCT RoCKerS

birazcık kasalım

dodge ram srt;

dostum sende kapılmışsın sanal tuning hastalığınamalesef tedaviside yok bak bu kadar insan çekiyo bu illeti.ben ilk başladığım zamanlarda bilgisayarın başına her oturdugumda bi mod yapardım gençliğimi gördüm sende
    eline sağlık güzel olmuş bu dodge ram da.birazda çamurluk şişirmeye falan girseydin baya değiştirirdin aracı.açısı çok güzel çünkü iyi resim seçmişsin.

• yok abicim kaç dakika oldu gelmiyo bu

başka site bilen varsa verebilirmi resim upload için...

bu arada flood yapmışım aşırıya kaçmış biraz yeni farkettim silme yetkim yok:) kusura bakmayın özür dilerim.....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi $U$PeCT RoCKerS -- 31 Temmuz 2007; 18:53:48 >
  • quote:

quote:

birazcık kasalım

dodge ram srt;

dostum sende kapılmışsın sanal tuning hastalığınamalesef tedaviside yok bak bu kadar insan çekiyo bu illeti.ben ilk başladığım zamanlarda bilgisayarın başına her oturdugumda bi mod yapardım gençliğimi gördüm sende
    eline sağlık güzel olmuş bu dodge ram da.birazda çamurluk şişirmeye falan girseydin baya değiştirirdin aracı.açısı çok güzel çünkü iyi resim seçmişsin.

öylemi dersin:D

öğreten olursa onuda şişiririz öyle dersle anlaşılmıyor.Açı güzel tabiikide:D

kaç yaşındasın?

• quote:

3. de bi kişi seçilecek ve ona pm ile oy lar gönderilecek. ;)
  • quote:

quote:

quote:

birazcık kasalım

dodge ram srt;

öylemi dersin:D

öğreten olursa onuda şişiririz öyle dersle anlaşılmıyor.Açı güzel tabiikide:D

kaç yaşındasın?

hazırlanacak bir ders daha

• quote:

Orjinalden alıntı: nohackmove

quote:

bu kafayla insanlar onada bi kulp bulurlar merak etme istemediğinin oyunu sildi falan diye.bence eğer 3. sü düzenlenirse bir tane şart olsun yeter;

BİRİNCİLİK DIŞINDAKİ SEÇENEKLERİN VARLIĞINI DA KABUL EDERİM
    şeklinde bir söz versin katılan herkes.
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: nohackmove

quote:

bu kafayla insanlar onada bi kulp bulurlar merak etme istemediğinin oyunu sildi falan diye.bence eğer 3. sü düzenlenirse bir tane şart olsun yeter;

BİRİNCİLİK DIŞINDAKİ SEÇENEKLERİN VARLIĞINI DA KABUL EDERİM
    şeklinde bir söz versin katılan herkes.

Güzel o zaman düşünürüz...

Hadi boş durmayın da mod lara devam edin.

let's tune something bros..

•  sanal modifiye

arkadaşlar buda benim ilk çalışmam nasıl ümit varmı
  • @cyber-kesh evet ümit var biraz şu bizim sanal modifiye dersleri başlığı var ona bi bak kendi bildiklerini geliştir ve hayallerinin arabasını kendi başına yarat
  • 
Sayfa: önceki 6061626364
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.