Şimdi Ara

Sanal işlemci çekirdeği

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
423
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba, geçen gün grafiker abiden duydum bunu, bilgisayarda sanal çekirdek kurmak mümkünmüş, bende arc s var. 1.4 ghz tekil çekirdek olması cok zorluyor cihazı. acaba sanal çekirdek kurma gibi bir imkaanım varmı? 1.2 ghz ye 1.4 ghz aralığında performance noop ile calısıyor. ama buna rağmen yeterli performansı vermiyor. ayarları geç açıyor veyatta bir kaç program açıkken dinlediğim müzikte kasılma oluyor, ses takılıyor gariptirki sonymde en şikaetçi olduğum konu bu. yardımlarınızı bekliyorum teşekkürler.

• Android de öyle birşey yok

Hocam siz en iyisi o cihazdan ümidi kesin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arayüzü hızlı, boş ram miktarı fazla bir ram yüklersiniz.
  • Ya gb ye döneceksin ya da rom yükleyeceksin .

• Sanal çekirdek kurmak demek, eğer işlemci üretmek istiyorsanız tasarımınızın nasıl çalışacağını tespit etmek için farklı bir mimariye sahip bir işlemci gibi davranabilecek şekilde simulasyonlar yaratabilirsiniz. Bununla sadece sayısal sonuçlar alıp tasarımınızın ne yapacağına dair fikriniz olur. Cihazınızın gerçek işlem gücüne bir katkıda bulunmaz. Gerçek işlem gücü fiziksel bir yapıya bağlıdır, yazılımsal olarak bu fiziksel potansiyeli daha iyi yönetebilirsiniz ancak yoktan var edemezsiniz.
  • sizin sorununuz islemci ile degil, ram ile alakali.Telefonunuza zram destegi veren kernel var mi, ona bakmalisiniz.Bu sayede ekstra 1 gb yer kazanabilirsiniz.

• furkantasdemir kullanıcısına yanıt
    zram değilde ramexpander kullanıyorum. cihaz cok kasıyor ya sorun bu aslında
  • DeLiCe_DoLuCa D kullanıcısına yanıt
    yazılımsal olarak bu işlemcinin potansiyelini nasıl yükseltebilirim acaba?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.