Şimdi Ara

SANAL GERÇEKLİK GÖZLÜKLERİ İNCELEME MERKEZİ (21. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
444
Cevap
42
Favori
45.727
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Samsung gear Vr mı Bobo Vr z4 arasında karar veremedim sebebi de samsung telefonum yok.
    meizu note2 ve iphone5 var elimde.
    Samsung gear aldığımda bobo gibi kullanabiliyorsam sadece samsung cihazla uyumlu denen telefona kurulan program ise bobo aldığımda da o programı kuramadığım için bana göre kaybettiğim birşey yok.
    samsungu başka telefona almayın demelerinin olayını anlamadım.
    ben 40 liralık veya bobo ile yaptığım işi yapcaksam samsung almayı düşünüyorum.
    sizce doğrumu düşünüyorum.
  • arkadaşlar bende malum enpara indirimiyle amazon veya aliexpressden vergi altı (max 120lira) bir vr gözlük almayı düşünüyorum.

telefonum lenovo vibe z2 pro 6inch büyüklüğünde bu yüzden mutlaka 6 inch sorunsuz desteklemeli ayrıca önemi varsa ekran çözünürlüğü 2k.

bu şartlarda tavsiyeniz neler olur teşekkürler :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: general4242

Cok feedbacki olan bir saticidan 25.67 dolara alcakdim webmoney kullanrak. Para yetmedi 19 kusur dolara baska bir saticidan mini olan modelini sipariş ettim

Kutulu ve kumandali en azindan.

Xiaozhai bobo vr bobovr z4 mini 3 d gerceklik google karton sanal gerçeklik gözlükleri 3d gözlük smartphone kask kulaklık lens

http://s.aliexpress.com/UVvmMbEv

(from AliExpress Android)

mini olanin ne farki var ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hakan1581 kullanıcısına yanıt
    Boyutlari aynı sadece takili olan kulakliklari yok. Kendi kulakliklarinizi da kullabiliyorsunuz zaten.

• gta 5 i bobo vr z4 ile oynayabildiniz mi ?

(ilk sayfada "oynayabilirsiniz" yaziyor ama deneyen oldu mu anlayamadim)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hakan1581 -- 31 Temmuz 2017; 15:56:2 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakan1581

gta 5 i bobo vr z4 ile oynayabildiniz mi ?

(ilk sayfada "oynayabilirsiniz" yaziyor ama deneyen oldu mu anlayamadim)

https://www.youtube.com/watch?v=-yKaObo4tlM

Bu arkadaş yapmış...Ben denemedim ama kasmalar oluyormuş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: awarahoon82

Arkadaşlar merhaba tabletler için sanal gerçeklik gözlüğü yok sanırım daha.. mesela 7 inc ?

Böyle bir çalışma var ama Türkiyede görmedim.
    https://www.stooksy.com/VR-Spektiv/Stooksy--VR-Spektiv--Tab7--red.html
  • Samsung s8 için hangi modeller uygun?

• merhaba arkadaşlar. iphone 6 plus telefonum için maximum 150tl civarı ben de bi tane almayı düşünüyorum. hangisini tavsiye edersiniz. z4 hepsi buradada fiyati düşmüş kumandalı ve kulaklı. yorumlarda bi arkadaş görüntü kalitesini beğenmediğini yazınca, ona cevaben full hd telefonlar için fov değeri düşük alın yazmışlar. benim telefon da full hd olduğu için kafam karıştı açıkçası.

• merhaba, 6.44 lük telefona uyumlu bir gözlük var mı bildiğiniz :)
  • quote:

yorumlarda bi arkadaş görüntü kalitesini beğenmediğini yazınca, ona cevaben full hd telefonlar için fov değeri düşük alın yazmışlar. benim telefon da full hd olduğu için kafam karıştı açıkçası.

arkadaşlar bu fov değeri ve telefon boyutu/çözünürlüğü ilişkisini bende merak ediyorum.

4.6" 720p (xperia x compact) telefonla fiit vr mı daha iyi olur bobo vr mı?

fiit vr 102 fov değerine sahip en en ufak 4" destekliyor ve küçük telefon için ayrı bir aparatı var mercek önüne takklan

bobo vr 120 fov en ufak 4.7" diyor

hangisinde daha az pixel ve tünel olur 4.6" için?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bobo vr z5 kullanan var mi arkadaşlar. Hic bir bilgi bulamadım forumda

• saMetallica kullanıcısına yanıt
    Aşağıdaki link ingilizce ama çeviriye bilgi sahibi olabilirsin.
    http://www.hypergridbusiness.com/2017/07/bobovr-takes-on-daydream/
  • arkadaşlar merhaba.

Case 4U Omimo Vt gözlüğü direk hdmi ile bilgisayara bağlarsam monitöre ihtiyaç duymadan görüntüyü vr dan sağlıklı bir şekilde alabilir miyim. Bir de yorumunuz nedir bu gözlük için. Başka daha kaliteli önerebileceğiniz bir ürün var mıdır? Dahili ekranlı pc ye bağlanabilen bir cihaz
  • Samsung gear ile Direk web uzerinde vr yayin yapan filmleri izlenebiliyormu...web sitesinden indirmeden yada program kullanmadan....

• tabletler için çıksa artık keşke
  • Arkadaslar, bobovr z4 te etrafa bakinca bir sure sonra goruntu otomatik olarak merkeze geliyor. Bunun vir cozumu var midir?

• arkadaşlar acer vr ve controller aldım bazı oyunlarda vr destekli diyor ancak vr yi oyunlarda bir türlü aktif edemedim ne yapmam gerekir acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Akria

quote:

yorumlarda bi arkadaş görüntü kalitesini beğenmediğini yazınca, ona cevaben full hd telefonlar için fov değeri düşük alın yazmışlar. benim telefon da full hd olduğu için kafam karıştı açıkçası.

arkadaşlar bu fov değeri ve telefon boyutu/çözünürlüğü ilişkisini bende merak ediyorum.

4.6" 720p (xperia x compact) telefonla fiit vr mı daha iyi olur bobo vr mı?

fiit vr 102 fov değerine sahip en en ufak 4" destekliyor ve küçük telefon için ayrı bir aparatı var mercek önüne takklan

bobo vr 120 fov en ufak 4.7" diyor

hangisinde daha az pixel ve tünel olur 4.6" için?

merhaba full HD telefonlar için düşük mü yüksek FOV değerimi iyimiş hocam cvp bulabildiniz mi ?
    bu arada türkiyede bobo vr z4 teknostore hariç hiç bir yerde kalmamış epey tutulan model heralde yurt dışından beklemek de istemiyorum
    elinde olan varsa satmayı düşündüğü alabilirim

• 
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.