Şimdi Ara

Sanal gerçeklik gözlükleri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
2.003
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar sanal gerçeklik gözlüğü almayı düşünüyorum ve bu konuda değerli yardımlarınıza ihtiyacım var.Öncelikle sawio (http://www.dijitaltrend.com/index.php?main_page=product_info&cPath=97&products_id=1306&zenid=05498a08c65c2a744b0aa181f31ccb34)diye bir marka var onu almayı düşündüm.Fakat şüphem 3d görüntü verip vermemesi oldu.Acaba sadece lcd görüntüsümü veriyor şüphesine kapıldım.Yurtdışında bir sitede daha orjinal bir gözlük buldum marka i-glasses hoş ve aynı zamanda 3d görüntü vermeyi teyid ediyor yalnız türkiyede yok.Sizlere sorum acaba 2 gözlük ekran çözünürlükleri dışında 3d görüntüde aynımıdır veya daha orjinal bir marka varmı hangi gözlüğü önerirsiniz ve Türkiyede i-glasses bulabilirmiyim şimdiden teşekkürler.

• Arkadaşım o gözlükler 3D görüntü falan vermiyor, yaptığı şey sanki 2 metre ötende dev ekran bir televizyon varmış hissine kapılmanı sağlıyor sadece, düşük çözünürlüklü dev bir televizyon onu da belirteyim. Ha ben 3D görüntü istiyorum diyorsan ya o gözlüklerin stereoscopic olanlarından alacaksın, ya da çatıya çıkıp serye dalacaksın
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.