Şimdi Ara

Sanal Gerçeklik Gözlüğü ve Oyunlar üzerine bir kaç soru?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
124
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bir kaç sorum var yardımcı olursanız sevinirim?
    1. Bu sanal gerçeklik gözlüğünün çeşitleri var mı, kalite, kullanım gibi? Tavsiye edeceğiniz gözlükler nelerdir? En iyi sanal gerçekliği sağlamak istiyorum.
    2. Sanal Gerçeklik oyunlarını nasıl bulabilirim, reklamsız olması lazım?
    3. Bilgisayardan gözlüğe aktarım var mı, yani demek istediğim oyunu bilgisayardan başlayacağım.

İlginiz için şimdiden teşekkür ederim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Htc nin falan bi kac milyarlik gozluklerimi yoksa telefonlar icin tasarlananlar icin mi vr box falan?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Telefon için değil..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam telefon için alıp bilgisayar ile bağlamayı düşündünüz mü? Bilgisayar ekranındaki görüntüyü telefona aktarıyor. Telefonu vr a bağlayıp kullanabilirisiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • pc deki oyunu telefondan oynama olayını en iyi çözüme kadar denedim
    sonuç olmuyor, tad alınmıyor. görüntü kötü, oynanabilirlik kötü, yorucu çünkü optimize edilmemiş.

olduki steamdan vr oyun aldın ama oyuna müdahale edemeyeceksin. ayrıca htc vive gibi yüksek hz de çalışmadığı için ve titreşimden fazlada dayanamayacaksın. skyrim falan hiç düşünme olmuyor kesinlikle vr ye özel oyun olmalı
  • Yeni bir oyun yaptım VR Escape Survival adı altında onu deneyebilirsiniz diğerleri gibi sıkıcı değil
    , konuyuda açtım burda linkihttps://forum.donanimhaber.com/vr-escape-survival-mobil-oyunum-desteginizi-bekliyor--128546175

Play Store linki :https://play.google.com/store/apps/details?id=com.TomatoGamesVr.KorkuEviVR

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.