Şimdi Ara

Sanal Dünyada Meydan Okumak PS4 ile Boyut Değiştiriyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
1.340
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oyun severlerin bildiği üzere geçtiğimiz Şubat ayında Sony yeni nesil oyun konsolu PS4'ü tanıttı. Bu başlıkta cihazın donanımsal gücünü konuşmaktan ziyade Sony firmasının Facebook ve Video paylaşım sitesi olan Ustream firması ile yapacağı ortaklığın biz oyuncular için ne anlama geldiğine değinmek istiyorum. Sanal dünyada arkadaşlarımıza,kuzenlerimize veya online olarak tanıştığımız rakiplerimize meydan okumayı hepimiz çok seviyoruz. Özellikle futbol oyunları ve takımca oynanan FPS oyunlarında bu ön plana çıkıyor. Bugüne kadar meydan okumalar hep laf dalaşı veya en fazla maç sonu tek tarafın screenshot göndermesi ile sonuca gidiliyordu. Sony yeni oyun konsolu PS4'ün controller'ı olan Dual Shock 4'e entegre ettiği share düğmesi ve paylaşım sitesi Ustream ile Meydan okumaya yepyeni bir boyut kazandırıyor, nasıl mı ?

Facebook aracılığı ile bir etkinlik oluşturuyoruz, X adlı kişi ile Cumartesi saat 7'de FIFA maçımız var gibi.. Maçımızı CANLI olarak (devrim burda başlıyor) Ustream üzerinden arkadaşlarımızın izlemesine olanak sağlıyoruz. Kısacası artık sanal dünyada meydan okumanın veya turnuva düzenlemenin seyri PS4 ile tamamen değişmiş oluyor beni oynadığımız oyunlardan kısa videolar paylaşmaktan ziyade PS4'ün canlı olarak stream yapabilmesi çok daha heyecanlandırıyor bu durum forumda turnuva hazırlayan arkadaşların da işini kolaylaştıracak. Siz PS4'ün stream özelliği ile ilgili ne düşünüyorsunuz ? paylaşımlarınızı bekliyorum ;)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DeliMemo3.5 -- 20 Mart 2013; 14:56:11 >

• MÜKEMMELİN ÖTESİNDE SÜPER......................
  • quote:

Orijinalden alıntı: selimbilmez

MÜKEMMELİN ÖTESİNDE SÜPER......................
    Devrim resmen.
  • Ben ttneti düşünüyorum bu upload hızları ile tr de anca ps6 da yaparız bunu :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: kralexx42

Ben ttneti düşünüyorum bu upload hızları ile tr de anca ps6 da yaparız bunu :)
    Facebook kullanmıyorum. Şart değildir İnşallah.
  • Helal
  • Impossible
  • İşte gerçekten çok güzel bir haber. Budur.

Temmennilerimden biri buydu ve oluyor.

Şimdiden forum sitemizde yeni konu başlıklarını görür gibi oldum.

Herkez ekran başına dh şampiyonlar ligi final maçı 21:00 de canlı :)

Şimdi düşünsenize Forum donanımın belli başli futbol oyuncuları,bu eklenen fonksiyonu kullanmasında ne yapsın. :) bravooo süper.

Fifa koçluğu, pro culup takım danışmanlığı, Donanım haber spor yorumcuları türer belkide :)

güzel haber çok güzel...
  • quote:

Orijinalden alıntı: vokiceki

İşte gerçekten çok güzel bir haber. Budur.

Şimdi düşünsenize Forum donanımın belli başli futbol oyuncuları,bu eklenen fonksiyonu kullanmasında ne yapsın. :) bravooo süper.

Fifa koçluğu, pro culup takım danışmanlığı, Donanım haber spor yorumcuları türer belkide :)

güzel haber çok güzel...
    Facebook yok, Net bağlantıları ortada + TR'de bu iş yatar.

8MBit net hızına upload olarak 1MBit hız verildiği anca burada görülür. Vay anasını.

• quote:

Orijinalden alıntı: Affliction

8MBit net hızına upload olarak 1MBit hız verildiği anca burada görülür. Vay anasını.

Hayret reis, sende mi Facebook kullanmıyorsun?

• quote:

Orijinalden alıntı: I-C-O

quote:

Hayret reis, sende mi Facebook kullanmıyorsun?

Zamanında açmıştım. İğrenç iğrenç şeyler. Sevmiyorum o tarz siteleri. Twitter'da vardı bir ara sardı baya ama kapadım 1 hafta önce. Zaten işten, oyunlardan vb. fırsat kalmıyor o tarz sitelere. Eksik kalsınlar bir zahmet. :)

• quote:

Zamanında açmıştım. İğrenç iğrenç şeyler. Sevmiyorum o tarz siteleri. Twitter'da vardı bir ara sardı baya ama kapadım 1 hafta önce. Zaten işten, oyunlardan vb. fırsat kalmıyor o tarz sitelere. Eksik kalsınlar bir zahmet. :)

Valla Facebook kullanmayan / sevmeyen görünce şaşırdım, aynı şekil.

Belki ileride bir gün kafama eser de açarım ama sanmıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: I-C-O

quote:

Valla Facebook kullanmayan / sevmeyen görünce şaşırdım, aynı şekil.

Belki ileride bir gün kafama eser de açarım ama sanmıyorum.

Alıntıları Göster
    Facebook devri bitti bence.Çok yatırıma gerek yok.Ayrıca vakti olan adam niye benim maçımı izlesin gider başkasıyla maç yapar

• quote:

Orijinalden alıntı: ksk_kaan

Facebook devri bitti bence.Çok yatırıma gerek yok.Ayrıca vakti olan adam niye benim maçımı izlesin gider başkasıyla maç yapar

Alıntıları Göster
    Tutmaz gibime geliyor,hele gerektireceği internet bağlantısını düşünürsek...

• quote:

Orijinalden alıntı: K.Dot

Tutmaz gibime geliyor,hele gerektireceği internet bağlantısını düşünürsek...

Alıntıları Göster
    Bu da yemez Türkiyede, güzelim bir özellikten mahrum kalırız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: vokiceki

İşte gerçekten çok güzel bir haber. Budur.

güzel haber çok güzel...

HerkeZ mi herkes mi?

• Arkadaslar sakin olun ve yavasca klavyeyi masa ustune birakin kim facebook sart dedi ki ? Oyununuzu canli yayinlarken daha cok kisiye ulasmaniz icin facebook bir arac olacak kaldi ki sizin gibi ps4 sahibi arkadaslariniz sistem izerinden maclarinizi izleyebilecek ps4 u olmayan veya cihaz basinda olmayan ise ustreamden. Ayrica ps4 ile arkadasinizin oyununu ele gecirip onun bolumleri gecmesine yardim etme olayi var ki oraya girmiyorum bile
  • quote:

Orijinalden alıntı: DeliMemo3.5

Arkadaslar sakin olun ve yavasca klavyeyi masa ustune birakin kim facebook sart dedi ki ? Oyununuzu canli yayinlarken daha cok kisiye ulasmaniz icin facebook bir arac olacak kaldi ki sizin gibi ps4 sahibi arkadaslariniz sistem izerinden maclarinizi izleyebilecek ps4 u olmayan veya cihaz basinda olmayan ise ustreamden. Ayrica ps4 ile arkadasinizin oyununu ele gecirip onun bolumleri gecmesine yardim etme olayi var ki oraya girmiyorum bile
    Unutmadan bazi arkadaslar turkiyede yemez internet vs demisler hic alakasi yok sakin olun stream'in yukunu ps4 ve ustream karsiliyor siz youtube izler gibi arkadasinizin macini izleyp yorum yapabileceksiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: selimbilmez

MÜKEMMELİN ÖTESİNDE SÜPER......................

Dusunsene seni ezdigim maclari milyonlar izleyecek...muhtesem
  • quote:

Orijinalden alıntı: DeliMemo3.5

Arkadaslar sakin olun ve yavasca klavyeyi masa ustune birakin kim facebook sart dedi ki ? Oyununuzu canli yayinlarken daha cok kisiye ulasmaniz icin facebook bir arac olacak kaldi ki sizin gibi ps4 sahibi arkadaslariniz sistem izerinden maclarinizi izleyebilecek ps4 u olmayan veya cihaz basinda olmayan ise ustreamden. Ayrica ps4 ile arkadasinizin oyununu ele gecirip onun bolumleri gecmesine yardim etme olayi var ki oraya girmiyorum bile

Klavyemi bıraktım
    , adalete teslim oluyorum.

Merhaba mapushane
    />
    , elveda Türkeli.

Şaka bir yana PS4 için çok heyecanlıyım ha.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.