Şimdi Ara

Sana özel ₺20 fatura indirimi kampanyası

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
774
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Vodafone Yanımda uygulamasında size özel kısmından ₺20 fatura indirimi kampanyası gelmiş. Kullanım koşullarını kabul et diyor ama kullanım koşulları sayfası yok. Kabul etsem bir sıkıntı olur mu sizce?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• Kabul et bir şey olmaz. Anladığım kadarıyla 1 kereliğine mahsus 20TL indirim yapacaklar.

• Sevindirici bir haber banada gelebilir heran

• Teşekkürler. Aynı kampanya başkalarına da gelirse bilgilendirici olması için kabul edince gelen SMS ekliyorum.

• ALooNeBoy87 kullanıcısına yanıt
    Çok güzel 👏

• Banada geldi ama kullanım koşulları olmayınca ne olur ne olmaz bekletiyordum. Belki bilmeden taahhüt alırlar falan. Tarifenin son 2 ayı çünkü. Bilgi için teşekkürler.

• Ne olacak 32 liralık gamer paketi abonelerin isteği dışında tanımıyorlar, böyle zavallı yollara başvurup duracaklar. Zaten o indirimin parası da bir yerden çıkıyor.

• Katıl dedikten sonra farkettim ki tarife taahhütüm kalmamış. Son 2 ay içindeydim. Faturam indirimsiz görünüyor ve taahhüt yok. Müşteri hizmetlerini aradım indirim için katıl dediğimde sistem hatası olmuş. Sizi arayıp düzeltecekler veya uygun bir tarife önerecekler dedi ama arayan soran yok. Hazır taahhüt yokken başka operatöre geçiş yaparım büyük ihtimal.

• Bende bunu seçmiştim. Taahüt iptal olmuştu. Bence yapmayın.

• abgore A kullanıcısına yanıt
    Benim de 2 ay vardı taahhüt bitimine ve bu kampanyayı kabul edince ertesi gün taahhüt kalkmış. Tarife ücretim de güncel tutardan gördüğüm kadarıyla yaklaşık 2 katına çıkmış. Hemen numara taşıma talebinde bulundum. Bu sabah da numara taşıma yapıldı. Sürpriz faturalarla karşılaşmamak için dikkatli olmakta fayda var.

• 20 lira indirim yapıyor ama öte taraftan fazlasıyla alıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.