Şimdi Ara

San Andreas (2015) | Dwayne Johnson (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
123
Cevap
1
Favori
4.329
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  San Andreas (2015) | Dwayne Johnson

• quote:

Orijinalden alıntı: MERT*

San Andreas (2015) | Dwayne Johnson

Mert kardeşim tarzını konuşturmussun yine, deli gibi bekliyorum bu filmi, yıkım işi benim işim bayılıyorum binaların yıkılmasına yıkık dökük harabe olmuş mekanlara, man of stell'de böyleydi sonlara doğru

• Adamlar faylarını bile satıyor. Efektler güzel ama neden sığ ve dandik oluyor bu tür filmler onlar düşünsün.

• quote:

Orijinalden alıntı: Bruoglione

GTA: San Andreas film, Dwayne Johnson da CJ oluyor sandım. Hayalkırıklığıyla çıkıyorum..

bende imdb de gordum niye bu kadar sonuk kaldi diyordum ki gta degilmis klasik kiyamet senaryolu film gibi gorunuyor ama yinede izlenebilir film muzigi iyiymis is yapar californian dreamin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi igetsky -- 10 Mart 2015; 23:47:33 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: İlahi Morluk

Adamlar faylarını bile satıyor. Efektler güzel ama neden sığ ve dandik oluyor bu tür filmler onlar düşünsün.

Kardeş çıksın bir izliyelim hele bakarsın senaryo dandik olmaz gerçi bu filmde efekt var yeterde artar bak o efektler weta digitalden çıkma dünyanın en iyi programcıları yapıyor o efektleri çok zahmetli masraflı dur sakin ol az

• the mamas/the papas - california dreamin şarkının orjinali
  • Efektler harika gözüküyor.Bu filmi listeye aldım !! Sinemada izlemek lazım
  • Bu tür birçok film çekildi eskiler de yeni teknolojiyi kullanarak denemek istiyorlar herhalde.Efektler fena durmuyor ama çerezlik film gibi duruyor.
    Fragman da D. Johnson helikopterle harikalar yaratmış.
  • Gta için geldim, gidiyorum.
  • Takip
  • Dwayne Johnson = çöp

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Chequx

the mamas/the papas - california dreamin şarkının orjinali

Teşekkürler.
  • Dwayne Johnson da iyi parladı gitti. ama hakkını veriyor vücut oyunculuk ses var yani
  • Dwayne her oynadıgı filme ayri bir hava katiyor merakla bekliyoruz.

• Yuh dedim fragmanı izlerken. Adamlar neler yapıyor ya Senaryo olarak nasıl olur bilmem ama efektler 10 numara olacak. Listeye aldım filmi.Çok severim böyle bol bina yıkımlı filmleri.Man of Steel mesela.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.