Şimdi Ara

Samy 60H7000 & Lg 60LB870v acil tavsiye kafam corba oldu !!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
2
Favori
2.729
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaslar yazlik donusu bu iki modelden birini almayi dusunuyorum..
    Fiyat olarak ikisi de 4500-5000 tl civari bulunabiliyor..
    Gonlum Lg den yana fakat Samy H7000 i panel olarak cok methettiler ama aktif 3d olmasi dezavantaj bana gore.. Ya da aktif gozluk olayinda herhangi bir teknolojik gelisme varmi dir ??

İsletim sistemleri nasildir..İslemci hizlari nasildir ??

All in one kullanicam tv yi..Film oyun maç yayini..İlla ki birisi icin ayirt etmiyorum..Hepsinde de performans almaliyim..

Bu modellerin disinda ayni butceye baska modeller icin de tavsiyeye acigim..

Son olarak ayni tv lerin 55" leri ile arada 1000-1500 tl fark var..

5" fark icin degermi degmezmi bilmiyorum ama 50m2 salonum var izleme mesafem 4 metre..Bi kere alip 4-5 sene kullaniyoruz..Olmusken buyuk olsun aradaki fiyat farki cok ta onemli degil demek mantikli mi ??

Cevaplar icin simdiden tsk ler arkadaslar..

• quote:

Orijinalden alıntı: engurlu

Arkadaslar yazlik donusu bu iki modelden birini almayi dusunuyorum..
    Fiyat olarak ikisi de 4500-5000 tl civari bulunabiliyor..
    Gonlum Lg den yana fakat Samy H7000 i panel olarak cok methettiler ama aktif 3d olmasi dezavantaj bana gore.. Ya da aktif gozluk olayinda herhangi bir teknolojik gelisme varmi dir ??

İsletim sistemleri nasildir..İslemci hizlari nasildir ??

All in one kullanicam tv yi..Film oyun maç yayini..İlla ki birisi icin ayirt etmiyorum..Hepsinde de performans almaliyim..

Bu modellerin disinda ayni butceye baska modeller icin de tavsiyeye acigim..

Son olarak ayni tv lerin 55" leri ile arada 1000-1500 tl fark var..

5" fark icin degermi degmezmi bilmiyorum ama 50m2 salonum var izleme mesafem 4 metre..Bi kere alip 4-5 sene kullaniyoruz..Olmusken buyuk olsun aradaki fiyat farki cok ta onemli degil demek mantikli mi ??

Cevaplar icin simdiden tsk ler arkadaslar..

60h7000 4500tl ye nereden buldunuz?
    Bende almak istiyorum bu modeli.
  • firstdejavu kullanıcısına yanıt
    m.akakce.com/p/?2417184
  • quote:

m.akakce.com/p/?2417184
    90 kisi bakmis 1 kisi yazmis o da soru sormus..Yuhh yaaa hicmi fikir verecek olan yok..Forumun bilgeleri isine gelince destan yaziyor ..Teknik dilde destan yazacaginiza ihtiyaci olan uyelere birkac fikir verseniz daha makbule gecer..
  • engurlu kullanıcısına yanıt
    samy dediğin samsungmu ?
  • imparator632 kullanıcısına yanıt
    evet
    bende 55h7000 in indirime girmesini bekliyorum daha iyi bana göre tek negatif yönü seninde dediğin gibi aktif 3d olması ama onun dışında samsung lgden daha üstün lg lerde banding sorunu var genelde maçta felan sıkıntı çıkarır ama lb870 te bu sorun devam ediyormu bilmiyorum şuan 55 lb870 3300 tl ye inmiş ama samsungu beklicem :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: imparator632

bende 55h7000 in indirime girmesini bekliyorum daha iyi bana göre tek negatif yönü seninde dediğin gibi aktif 3d olması ama onun dışında samsung lgden daha üstün lg lerde banding sorunu var genelde maçta felan sıkıntı çıkarır ama lb870 te bu sorun devam ediyormu bilmiyorum şuan 55 lb870 3300 tl ye inmiş ama samsungu beklicem :)
    arka aydınlatmaları nasıl bu tv lerin ?
    su an kullandigim lg de de banding sorunu var mac izlerken cok belli oluyor o yuzden de biraz samsung a kaydim..
    en iyisini yaparsın h7000 serisi ödül almış bir televizyon gönül rahatlığıyla alabilirsin altyazılarda veya internetten video izlerken sıkıntıda çıkarmaz lg gibi
    benim merak ettigim 55 le 60 arasinda panel farki var mi ?? 55h7000 zaten gozu kapali alinir ama 60h7000 icin fazla bilgi yok..
    Panel farkı varmı bilmiyorum ama olacağını sanmıyorum
  • quote:

benim merak ettigim 55 le 60 arasinda panel farki var mi ?? 55h7000 zaten gozu kapali alinir ama 60h7000 icin fazla bilgi yok..

Dediğiniz gibi bende arada kaldım.
    Benim birde f serisi kafamı kurcalıyor.
    55 ile arasındaki fark panel farkı değil 5'' farkı.
    Her markada bu boyutlarda bir üst boyuta geçince fark daha fazla açılıyor gibi.
    misal 40 dan 47 ye geçişte yada 47 den 55 e bu boyutta bir fark yok.

Ama sanırım bende 60h7000 alacağım gibi görünüyor.
    Kaç gündür araştır araştır bir yere kadar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: firstdejavu

quote:

@engurlu @firstdejavu

acaba 60h7000 aldınız mı? Aldıysanız görüşleriniz neler? almadıysanız panel vs. ile ilgili bir bilgiye ulaşabildiniz mi acaba? Sipariş verdim fakat herhangi bir bilgi olmadığından 55" ile değiştirsem mi diye düşünüyorum..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bloody Mary

quote:

quote:

@engurlu @firstdejavu

acaba 60h7000 aldınız mı? Aldıysanız görüşleriniz neler? almadıysanız panel vs. ile ilgili bir bilgiye ulaşabildiniz mi acaba? Sipariş verdim fakat herhangi bir bilgi olmadığından 55" ile değiştirsem mi diye düşünüyorum..

60f7000 aldim.
    Arastirmaktan canima tak etti.
    Evde kullandigim kuro dan sonra işyerime bu modeli aldim.
    Acikcasi hiçbir modeli beğenmedim.

Fakat fiyat performans için zaten takip ettiğim modelleri zaten belirtmiştim.
    0lk birkaç gün servisin ayarlari ile kullandim.
    Tv yi aldigima o kadar pişman olmuştum ki anlatamam.
    Daha sonra kendime göre ayar yapinca en azindan izleyebileceğim seviyeye getirdim.
    Size gelince 55 ile 60 arainda kaldi iseniz kesinlikle 60 tercihiniz olmali.
    Fiyat olarak sizi çok zorlamayacaksa eger.
    Inanin 5'' çok fark ediyor.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Bloody Mary

quote:

quote:

@engurlu @firstdejavu

60f7000 aldim.
    Arastirmaktan canima tak etti.
    Evde kullandigim kuro dan sonra işyerime bu modeli aldim.
    Acikcasi hiçbir modeli beğenmedim.

Fakat fiyat performans için zaten takip ettiğim modelleri zaten belirtmiştim.
    0lk birkaç gün servisin ayarlari ile kullandim.
    Tv yi aldigima o kadar pişman olmuştum ki anlatamam.
    Daha sonra kendime göre ayar yapinca en azindan izleyebileceğim seviyeye getirdim.
    Size gelince 55 ile 60 arainda kaldi iseniz kesinlikle 60 tercihiniz olmali.
    Fiyat olarak sizi çok zorlamayacaksa eger.
    Inanin 5'' çok fark ediyor.

Alıntıları Göster
    bilgi amaçlı 60h7000 ''sharp panel orjinal 200 hz ''ve çok iyi bir cihazdır...
  • quote:

Orijinalden alıntı: DobloJTD

bilgi amaçlı 60h7000 ''sharp panel orjinal 200 hz ''ve çok iyi bir cihazdır...

Tsk ederim bu cok iyi oldu
  • Gecen hafta eskisehir vatan'dan 60h7000 acilmamis kutusunda 4500tl aldim. 4 gozluk 3d mukemmel. dsmart hd kutu ile izliyorum goruntu mukemmel. filmlerde altyazi sikintisi yok. playstation oyun iyi 152cm acaip oluyor oyunlar. tarayicisindan dizileri sorunsuz izliyorum .ekran kardigi zaman hafif bir bulutlanma var 3d izlendiginde film bitince goruluyor gozlukle ..cok yok kafaya takilacak bir durum degil normal goruntude izlerken herhangi bir sey olmadigi icin bence hic onemli degil.120 dk film seyredip 1snlik kararma esnasinda gorulen goruntu bence hic sorun yok.. Kablolu bir aparati dsmartin onune koyuyorsunuz ve sihirli kumandadan kontrol edilebilir hale geliyor. bu cok iyi oldu.. Hdmi 1.4 kablo sayesinde sony 7.1 sinama sistemini bile sihirli kumanda ile kontrol edebiliyorsunuz. Celik kablo aski aparati ile asildi duvara nerdeyse sifir mesafe cok iyi.ilgilenen arkadaslar varsa tavsiye ediyorum....
  • quote:

Orijinalden alıntı: gaviscon1

Gecen hafta eskisehir vatan'dan 60h7000 acilmamis kutusunda 4500tl aldim. 4 gozluk 3d mukemmel. dsmart hd kutu ile izliyorum goruntu mukemmel. filmlerde altyazi sikintisi yok. playstation oyun iyi 152cm acaip oluyor oyunlar. tarayicisindan dizileri sorunsuz izliyorum .ekran kardigi zaman hafif bir bulutlanma var 3d izlendiginde film bitince goruluyor gozlukle ..cok yok kafaya takilacak bir durum degil normal goruntude izlerken herhangi bir sey olmadigi icin bence hic onemli degil.120 dk film seyredip 1snlik kararma esnasinda gorulen goruntu bence hic sorun yok.. Kablolu bir aparati dsmartin onune koyuyorsunuz ve sihirli kumandadan kontrol edilebilir hale geliyor. bu cok iyi oldu.. Hdmi 1.4 kablo sayesinde sony 7.1 sinama sistemini bile sihirli kumanda ile kontrol edebiliyorsunuz. Celik kablo aski aparati ile asildi duvara nerdeyse sifir mesafe cok iyi.ilgilenen arkadaslar varsa tavsiye ediyorum....
    http://epey.gezginler.net/televizyon/karsilastir/1432-1444-1655-1658/lg-60lb870v_lg-55lb870v_samsung-ue60h7000_samsung-ue55h7000/

55h6700'ü 3630 tl ye satan yerler var, hatta Teknosa da 3400 e teşhir ürünü var. Fakat bence 4k televizyonlardan oluşan bir liste daha mantıklı:

http://epey.gezginler.net/televizyon/karsilastir/694-695-1457-1805-1813-2141/lg-55ub850v_philips-55pus7809_lg-55ub950v_samsung-ue55hu7500_samsung-ue55hu8200_philips-58puk6809/
  • quote:

Orijinalden alıntı: bronze

http://epey.gezginler.net/televizyon/karsilastir/1432-1444-1655-1658/lg-60lb870v_lg-55lb870v_samsung-ue60h7000_samsung-ue55h7000/

55h6700'ü 3630 tl ye satan yerler var, hatta Teknosa da 3400 e teşhir ürünü var. Fakat bence 4k televizyonlardan oluşan bir liste daha mantıklı:

http://epey.gezginler.net/televizyon/karsilastir/694-695-1457-1805-1813-2141/lg-55ub850v_philips-55pus7809_lg-55ub950v_samsung-ue55hu7500_samsung-ue55hu8200_philips-58puk6809/

Alıntıları Göster
    belki bu cazip fiyat birilerinin işine yarar.

piyasada 3500-4900 arasında satılıyor, ya yanındaki 3D gözlü-k vs vermeyip fiyatı kısıyorlar yada bir hinlik var ama
    mesela en uygun vatanda idi LİNK
    LG 60LB870V 60''(152 CM) 3D FHD SMART LED TV CMR 1000 HZ DAHİLİ UYDU 2 GÖZLÜK

delitilkide(sanırım mediamarkt ın fırsat sitesi) günün kampanyası 5 adet kaldı yazıyor şu an aitibariyle. LİNK
    LG 60LB870V 60 inç 152 cm Ekran Dahili Soundbar Hoparlörlü Full HD 3D SMART LED TV 1-5 gün içerisinde temin edilip gönderilecektir.
    Ürün Tipi: 3D SMART LED TV Ekran Boyutu: 152 cm Ekran Boyutu (inç): 60 inç Enerji verimlilik sınıfı: A+ Full Hd 1080P, 3D, SMART TV
    Bitiş Tarihi 28 Aralık 23:59
    Kalan Adet: 5
    4.999 TL yerine 3.399 TL

diğer yerlerde fiyat mesela mediamarkt de 3999 TL ki kendi fırsat sitesi delitilkide 3399 TL
    Fiyatlar an itibariyle : LINK
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.