Şimdi Ara

Samurai 7 (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
56
Cevap
0
Favori
3.634
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • diğerleri konusunda yorum yapmıyım ama yakın tarzlar olan champloo dan önce izlemeni öneririm
  • quote:

Orjinalden alıntı: dombilibili

diğerleri konusunda yorum yapmıyım ama yakın tarzlar olan champloo dan önce izlemeni öneririm

Champloo yarıladım zaten istesem bugün bitiririm.Bİtiriyim mi hatta? Akılmı çeldim bak şimdi.
  • Samurai Champloo,Samurai 7'den çizgi bakımında kat kat üstün..Samui 7 ise konu olarak daha iyi.
    İkisinide izlemenizi tavsiye ederim..
  • Keşke son 2 bölümü izlemeseydim

Bu arada Kirara kimi seviyordu Katsunoji yimi Kanbei yimi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Deníz -- 9 Temmuz 2008; 18:22:07 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Hayalét

Keşke son 2 bölümü izlemeseydim

Katsunoji
  • quote:

Orjinalden alıntı: TheM

quote:

Keşke son 2 bölümü izlemeseydim

Katsunoji

them sen animeyi izlediğine eminmisin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dombilibili -- 9 Temmuz 2008; 18:51:54 >
  • quote:

them sen animeyi izlediğine eminmisin

Kanbei diyorsun yani?Kafamı çok karıştırdı burası valla.
  • quote:

Kanbei diyorsun yani?Kafamı çok karıştırdı burası valla.

kafayı karıştırcak bişi yok, Katsushiro Kirara'yı seviyo, Kirara Kambei'yi seviyo, Kambei kimseyi sevmiyo olay bundan ibaret yane
  • bi dk ya yeşil kafalı eleman kızı seviyor,kızda onu sevmiyormuydu?Öpüştüler hatta

kambeiyi ne seven varda nede kambei'nin sevdiği vardı..
  • Ya elinde sağlam torrenti olan war mı ya mininovadan indiriyorum ama 20 kb/s geçmiyor acaba sizde war mi sağlam link

Edit:nie mininova yazamıyorum ya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Korin -- 9 Temmuz 2008; 20:22:11 >
  • hayalet zaten olayı açıklamış kaiji ekleyeceğim birşey yok benim sözüm them e them birde animeyi izledim diyorsun sonunda kambei sırtını dönmedimi kirara ya aşkına karşılık veremem havasında

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dombilibili -- 9 Temmuz 2008; 21:31:54 >
  • quote:

hayalet zaten olayı açıklamış kaiji ekleyeceğim birşey yok benim sözüm them e them birde animeyi izledim diyorsun sonunda kambei sırtını dönmedimi kirara ya aşkına karşılık veremem havasında

hatırladım evet..hatta yeşil saçlı bi ara trip yapmıştı sonradan gelmişti tekrar..
  • quote:

quote:

hayalet zaten olayı açıklamış kaiji ekleyeceğim birşey yok benim sözüm them e them birde animeyi izledim diyorsun sonunda kambei sırtını dönmedimi kirara ya aşkına karşılık veremem havasında

hatırladım evet..hatta yeşil saçlı bi ara trip yapmıştı sonradan gelmişti tekrar..

adam zaten kirara nın gözlerindeki ifadeyi gördüğü için coşuyor herkesi biçiyor yoksa ondan bişey olmazdı
  • hayır kambeiden gaz alıyordu.
  • quote:

hayır kambeiden gaz alıyordu.

kambei den aldığı gaz yetmezdi ki ondan da pek gaz almadı önce tokatı yedi karşı geliyo diye sonrada öpünce tepkisini fördü ondan sonra coştu
  • quote:

quote:

kambei den aldığı gaz yetmezdi ki ondan da pek gaz almadı önce tokatı yedi karşı geliyo diye sonrada öpünce tepkisini fördü ondan sonra coştu

ben hatırladıgım kadarıylan kanbei samurai olmak istiyen çocugu da tokatlıyordu (adını hatırlayamadım)
  • quote:

Orjinalden alıntı: pagan_chris

quote:

quote:

ben hatırladıgım kadarıylan kanbei samurai olmak istiyen çocugu da tokatlıyordu (adını hatırlayamadım)

ben de karıştırıyo olabilirim ben kirara araya girip o tokatlıyo diye hatırlıyorum zaten tekrar başlıcam seriye bakarım orayada
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: pagan_chris

quote:

quote:

ben de karıştırıyo olabilirim ben kirara araya girip o tokatlıyo diye hatırlıyorum zaten tekrar başlıcam seriye bakarım orayada

Evet orada kirara tokadı vuruyordu ama kanbei'de katsushiro ilk defa birini öldürdüğünde tokatlamıştı.
  • o zaten ayrı bir olay orada amaç zaten daha çok kendine getirmek ders vermekte denilebilir sonra kılıcını alıp temizlemesine ve temizledikten sonra söylediklerine bakarsak o zaman katsushiro hiçbir şekil karşı gelmezdi kambei ye
  • quote:

o zaten ayrı bir olay orada amaç zaten daha çok kendine getirmek ders vermekte denilebilir sonra kılıcını alıp temizlemesine ve temizledikten sonra söylediklerine bakarsak o zaman katsushiro hiçbir şekil karşı gelmezdi kambei ye

evt ilk kez birini öldürdügünden kenbai kendini kaybetmesin diye tokatlıyordu
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.