Şimdi Ara

Samurai 7

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
56
Cevap
0
Favori
3.636
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Yapımcılar/Sanatçılar:

Yönetmen: Toshifumi TAKIZAWA, Hiroyuki OKUNO
    Senaryo: Hiroyuki OKUNO
    Animasyon: Hiroyuki OKUNO
    Müzik: Eitetsu HAYASHI, Kaoru WADA
    Dizayn: Makoto KOBAYASHI, Hideki HASHIMOTO, Takuhito KUSANAGI

Tanıtım:

Akira Kurosawa'nın ölümsüz eseri Yedi Samuray'ın anime uyarlaması. Yer yer öykü, filmden ayrılsa da, o tadı yakalamayı başarmış bir seri.

Hiç durmadan devam eden savaşlarda daha fazla güç elde etmeye çalışan samuraylar, vücutlarını savaşçı makinalara dönüştürmüş ama bu arada içlerindeki samuray ruhunu kaybetmişlerdir. Savaşlarında sona ermesiyle bu samuraylar köyleri talan eden haydut çeteleri halini almışlar ve yer altına çekilmişlerdir.

Kanna köyü ve burada yaşayan zavallı köylüler de bu çetelerden dolayı zor günler yaşamakta, ve açlık çekmektedirler. Hasat mevsiminden önce köyün yaşlısı Gisaku, samuray kiralayıp haydutlara karşı savaşmaları gerektiğini söyler.

Karısı haydutlar tarafından alındığında bir şey yapamadığı için pişmanlık duyan Riki, köyün iki rahibesi Kirara and Komachi, kendilerini kurtaracak samurayları bulmak üzere yola çıkarlar.

Bölüm Listesi:

1 Slash!
    2 Eat!
    3 You Jest!
    4 Let`s Go!
    5 It`s Nothing!
    6 Leave It to Me!
    7 Heal!
    8 Anger!
    9 In Half!
    10 Assemble!
    11 They`ve Come!
    12 Cry!
    13 Hit!
    14 Go Wild!
    15 Soaked!
    16 Death!
    17 Cut!
    18 Undercover!
    19 Go Against!
    20 Change Clothes!
    21 Fool!
    22 Strike!
    23 Liar!
    24 Promise!
    25 Fall!
    26 Plant!

Alıntı:AGT

Yorumum:Daha yeni bitirdim,4 günde izlemeyi başardım.İzledikçe izleyesi geliyor insanın.Anime'de beni en etkileyen karakterler Kikuchiyo,Kyuzo oldu.Gerçekten süper karakterler.Kikuchiyo'nun azmini,başarısını sevdim.Kyuzo zaten anlatılmaz yaşanır cinsten.
    Anime'nin son 2 bölümünde duygusallık katmışlar.İzlenmesi gereken bir anime.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheM -- 27 Mayıs 2008; 16:59:42 >

• İlk bölümlerini izledim beni pek sarmadı. Yalnız fena değil Fullmetal bitsin başlarım buna.
  • Kambei-Kendi çizimim.

Samurai 7

Gözlerindeki aralık biraz uzak oldu onu ayarlayamadım.

Samurai 7

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheM -- 27 Mayıs 2008; 18:06:39 >

• Şuan benim liste kabarık olduğu için başlıyamadım ama konusu hoşuma gitmedi değil.

grafikleride başarılı buldum. Bakalim sonuç ne olucak. Hoş ben bütün animelerden zevk alan biriyim.

Karakalem çalımanda güzel olmuş hcam kendini geliştirebilirsen çok daha iyilerini yapabilirsin.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Styric

Şuan benim liste kabarık olduğu için başlıyamadım ama konusu hoşuma gitmedi değil.

grafikleride başarılı buldum. Bakalim sonuç ne olucak. Hoş ben bütün animelerden zevk alan biriyim.

Karakalem çalımanda güzel olmuş hcam kendini geliştirebilirsen çok daha iyilerini yapabilirsin.

Hangi oyunu oynuyorz

• ağız alışkanlığı işte
  • izlenmesi gereken bi animenin arka sayfada kalmaması lazım
     Samurai 7

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dombilibili -- 12 Haziran 2008; 17:04:28 >
  • dün gece Samurai Champloo bitti , şimdi sıra Samurai 7'de
  • Neden wallpaper'ları az bu animenin ? ( çok az bulunuyor ) ( yüksek çözünürlükte )
  • anime wallpaper e koymuştum
  • Grafikleri bence hiç iyi degil bana uzerinde fazla ugraşilmamiş gibi geldi.Konu olarakta fazla begenmemiştim ama zevk meselesi tabiki
  • quote:

Orjinalden alıntı: Versalid

Grafikleri bence hiç iyi degil bana uzerinde fazla ugraşilmamiş gibi geldi.Konu olarakta fazla begenmemiştim ama zevk meselesi tabiki

birkaç ay önce ilk bölümün intro'sunu izlediğimde wow buda ne , final fantasy'ye yaklaşmışlar demiştim
  • Samurai Champloo'ya başladım bende.İlk bölümün izledim.Güzeldi.
    Çizimlerde güzel.MKV
  • elimde mevcut ama hala izliyemedim bleach ile birlikte izlemeyi düşünüyorum... Yorumlar ve oylamaya göre güzel bir anime.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Styric

elimde mevcut ama hala izliyemedim bleach ile birlikte izlemeyi düşünüyorum... Yorumlar ve oylamaya göre güzel bir anime.

izle bence pişman olmazsın karakterler çok iyi bence
  • Nereden indirdin ? Eğer rapid değilse linki koyabilir misin ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: Perseus

Nereden indirdin ? Eğer rapid değilse linki koyabilir misin ?

www.mininova.org sitesine giriyorsun.Search kısmına Samurai 7 yazıyorsun. Bölüm sayısı 26 olan ve seeds olanı indiri.. (u-Torrent,BitComet gib programlarla indirmeye başlıyorsun)

• Hımmm.Belki listeme alabilirim.Code Geass indiriyorum şu anda o biter bitmez bunu indiririm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nerueger -- 18 Haziran 2008; 16:05:44 >
  • FMA'dan sonra belki
  • Ben de uydurayım daha Eureka Seven,Champloo,DN ve Darket Than Black yarıda,ondan sonra izlemem gereken yaklaşık 200 One Piece bölümü var belki onlardan sonra.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.