Şimdi Ara

Samuai Jack (2001-2004) & (2017-) Yeni Sezon

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
5
Cevap
0
Favori
116
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Samurai Jack 14+ etiketiyle 5. sezonuna başladı.

Samuai Jack (2001-2004) & (2017-) Yeni Sezon

Jack, Aku’ya son vuruşunu yapacakken Aku’nun uzun zamandır hazırladığı hain planlarından ilkine kapılır ve zamanda sürüklenerek çok uzak bir geleceğe savrulur. Bu Aku’nun ilk hain planıdır, çünkü (eh) o Aku, ondaki çakallığın bir sonu asla yok! Böylece Jack her bölümde başka bir zamana savrulur ve her gittiği zamanda Aku’nun hükümdarlığını görürüz. Peki Aku nasıl yenilecektir? Daha da önemlisi, bu döngüyü kırmak için Jack nasıl geçmişe dönecektir?

Genndy Tartakovsky diyor ki, hayranı olduğumuz Samurai Jack 2016’da geri dönüyor ve ilkine göre daha karanlık! 4 sezonluk yolculuğuna 2001’de başlayıp 2004’de son veren Tartakovsky, şimdi 2016’da bizlere bakın Jack ile ne gibi sürprizler hazırlıyor:

- Yeni sezon 10 bölümlük olacak, ama 5 saatlik bir filmmiş gibi akacak.
    - Dizinin 2004’deki bitişindeki olaylardan 50 sene sonrasını konu alacak.
    - Geçen bu 50 senede eskiye nazaran daha karanlık bir Jack göreceğiz. Geçen yıllar Jack’i pek de iyi etkilemedi gibi görünüyor.
    - Yine de Samurai Jack’in o kendine has esprileri bizimle olacak.
    - Ayrıca görünüşe göre, Jack bir zırh ve motorsiklete de kavuşacak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Charles Bartowski -- 27 Mart 2017; 15:45:51 >

• Hiç sevmezdim bu jacki aku reyizin tokatlayacağı bir sezon olması dileğiyle

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben güncel olarak takip ediyorum bugün 3.bölümü çıktı harika gidiyor yanlız eskiye göre çok daha ciddi ve kanlı hatta aşırı kanlı animelerdekini aratmiyor ama tabiki animelerden çok daha güzel şekilde devam ediyor tavsiye ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.