Şimdi Ara

Samsung'un amiral gemisi Galaxy S III resmi olarak tanıtıldı (81. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.951
Cevap
6
Favori
154.659
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7980818283
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: tanreall

quote:

Orijinalden alıntı: Espa

Yanlış bir kıyaslama mı? Dayanıklılık testini cihazlara aynı testler yaparak kıyaslayabiliriz, daha dayanıksız olan da böylece belli olur.

Demir ile ahşap karşılaştırması ne kadar saçma ise bu karşılaştırma da o derece saçma. iPhone'un malzemesinin kırılgan bir yapıda olduğu belli zaten, gülle gibi plastik bir ürünle karşılaştırılmasını tuhaf buluyorum. Birbirine yakın malzemeyi kullanan cihazları test etmeliler.

ya hocam ne saçma bir yorum olmuş afedersin ama kullanım yerlemi farklı bu cihazların iphone u yastıklar üzerindemi kullanıyorsunuz ,ikisininde kullanıldıkları yer aynı ,malzemenin farklı olması olayı değiştirmez olayı kullanıldıkları yer değiştirir ,deseydinki samsung işte doğa şartları için yapılmış tamam ama dediğim gibi ikiside normal şartlar altında kullanılan telefonlar yani bu testler tamamen olması gibi ve şu durumda eğer video da bir numara yoksa samsung gerçekten bir adım önde

• Bu telefon ile hala 4S'i karşılaştıranları aklım almıyor arkadaşın dediği gibi önce SII'yi geçsin 4S.

Samsung özelliği her şeyi koymuş ama tipini çok beğenmedim SII'in tipi daha bir hoş duruyor.Bu arada telefon çıkmadan önce ortada öyle şeyler konuşuluyordu ki insana bu özellikler bile az geliyor.
  • ya beyler canımı sıkan bir durum var.

ben kullandığım telefonu sattım şu anda n95(black) olan telefonumu kullanıyorum yedek de duruyordu.
    s3'ü çıktığı gibi alıcam almasına da pişman olur muyum sizce ip5 gelicek deniyor sony'nin yeni modeli gelicek deniyor.s3 işte geçiş modeli olabilir falan filan deniyor.
    O kadar para verip de sonra pişman olmak istemiyorum.Ya da alsam ip5 ya da samsung daha iyi bir model çıkarırsa, s3'ü elden çıkarırken çok zarar eder miyim? Baya çelişkide kaldım şu an
  • Bence Samsung, Galaxy S III'ü tasarım olarak biraz daha estetik yapabilirdi. Telefonun bir tasarımını birde TouchWiz arayüzünü beğenmedim. Hızı ise gayet iyi görünüyor ki testlerde de Iphone 4S'i ikiye katlamış durumda. Bu nedenle Iphone 4S ile karşılaştırılması saçmalık gibi bişey

Samsung S II kullanıcılarının bu kadar tepki vermesini anlamıyorum. S III birçok yenilikle geliyor ve bunlar telefonu S II'den yükseğe çıkartıyor. Tabi bu yorumları yaparken sadece videolarda gördüklerimle yorum yapabiliyoum. MediaMarkt'a bi gelsin karıştırayım Ama görünüşe bakılırsa bu telefondan mutlaka alacağım

• quote:

Orijinalden alıntı: smurats

ya beyler canımı sıkan bir durum var.

ben kullandığım telefonu sattım şu anda n95(black) olan telefonumu kullanıyorum yedek de duruyordu.
    s3'ü çıktığı gibi alıcam almasına da pişman olur muyum sizce ip5 gelicek deniyor sony'nin yeni modeli gelicek deniyor.s3 işte geçiş modeli olabilir falan filan deniyor.
    O kadar para verip de sonra pişman olmak istemiyorum.Ya da alsam ip5 ya da samsung daha iyi bir model çıkarırsa, s3'ü elden çıkarırken çok zarar eder miyim? Baya çelişkide kaldım şu an

hocam o gelecek denilen modeller 1 seneye anca s3'ü yakalar. 1 sene boyunca en hızlısı s3...

• quote:

teknoloji asla durmayacak elindeki illaki her zaman en iyi olmaz bu yüzden. s3 çıksın alıcam 2-3 yıl kullanırım

• S3 geçiş modeli falan değil bence. Bas bas bağırdılar burada bile amiral gemisi diye.
  • quote:

Öncelikle şunu söyleyeyim eğer Galaxy S 3 bir geçiş modeliyse siz bu mesajı saklayın ve geçiş modeli olduğu ortaya çıktığı gün ben size piyasadaki en güçlü cihazı alacağım tamam mı? 1 yıl boyunca Samsung'un amiral gemisi bu telefon nokta beğenmeyen nefret edenler şimdiden elma pazarına. Şunu da garanti ediyorum telefonun arkası değil de önü gözükecek şekilde masaya koyduğunuzda gören bir daha bakıcak emin olun. Beni ilgilendirmiyor ama Türkiye'de telefonu bu sebeple alan çok insan var siz de bunlardan biriyseniz diye söyledim.

Daha güçlü cihazlar elbette gelecektir burda da sizin telefonu hangi sebeple aldığınız önemli eğer bende en güçlü telefon olsun diyorsanız 3-4 ayda bir yeni telefon almak zorundasınız zaten. Eğer telefonu 2000 lira civarı bir fiyatla alırsanız elden çıkarırken 1000 lira civarına gider bu da doğaldır. 2 yıl önce Galaxy S'imi 900 liraya yurtdışından aldım Türkiye'de 1500 liraya alanlar oldu 1 yıl sonra ikinci el fiyatı 900 civarıydı bilmem anlatabildim mi?

Eğer benim gibi uzun bir süre ihtiyaçlarımı karşılasın mantığındaysanız S3 emin olun 2 yıl her türlü ihtiyacınızı gidericek düzeyde ama dediğim gibi en güçlü cihaz bende olsun diyorsanız 3-4 ayda bir değiştirmelisiniz veya yalnızca hava atmaksa amacınız yine elma ürününü öneriyorum çünkü ülkemizde bu telefonun havalı olduğu gibi anlamsız bir algı var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OmarFar -- 7 Mayıs 2012; 21:39:33 >

• en iyisi ne iphone4s ne s2 En iyisi Nokia 3310,3310 kardeşliği 2000 li yılların telefonu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: OmarFar

quote:

Öncelikle şunu söyleyeyim eğer Galaxy S 3 bir geçiş modeliyse siz bu mesajı saklayın ve geçiş modeli olduğu ortaya çıktığı gün ben size piyasadaki en güçlü cihazı alacağım tamam mı? 1 yıl boyunca Samsung'un amiral gemisi bu telefon nokta beğenmeyen nefret edenler şimdiden elma pazarına. Şunu da garanti ediyorum telefonun arkası değil de önü gözükecek şekilde masaya koyduğunuzda gören bir daha bakıcak emin olun. Beni ilgilendirmiyor ama Türkiye'de telefonu bu sebeple alan çok insan var siz de bunlardan biriyseniz diye söyledim.

Daha güçlü cihazlar elbette gelecektir burda da sizin telefonu hangi sebeple aldığınız önemli eğer bende en güçlü telefon olsun diyorsanız 3-4 ayda bir yeni telefon almak zorundasınız zaten. Eğer telefonu 2000 lira civarı bir fiyatla alırsanız elden çıkarırken 1000 lira civarına gider bu da doğaldır. 2 yıl önce Galaxy S'imi 900 liraya yurtdışından aldım Türkiye'de 1500 liraya alanlar oldu 1 yıl sonra ikinci el fiyatı 900 civarıydı bilmem anlatabildim mi?

Eğer benim gibi uzun bir süre ihtiyaçlarımı karşılasın mantığındaysanız S3 emin olun 2 yıl her türlü ihtiyacınızı gidericek düzeyde ama dediğim gibi en güçlü cihaz bende olsun diyorsanız 3-4 ayda bir değiştirmelisiniz veya yalnızca hava atmaksa amacınız yine elma ürününü öneriyorum çünkü ülkemizde bu telefonun havalı olduğu gibi anlamsız bir algı var.

ben wawe ile samsunga geçtim hiç bir zaman elma ürünlerine yönelmedim yönelmem de...
    yorumların için teşekkür ederim.benim amacım telefonla hava atmak değil sadece mevcut kullandığım telefon ihtiyaçlarımı karşlılamıyordu bende uzun zamandır bu telefonu beklediğim için hayal kırıklığına uğramak istemedim..

çıktığı gibi alıyoruz o zaman beyazından bir tane

önce allah sonra da samsung utandırmaz bizi inş

• quote:

Orijinalden alıntı: mrs303

Nedir bu 1800-2500 TL fiyat aralığı ve beklenti anlayamadım. Ne alıyoruz 102 ekran full HD TV mi? Piyasada mevcut hiç bir Telefon bence 1.000 TL nin üzerinde olmamalı ve olmaz da, tabi bizler gibi varımızı yoğumuzu bu tip bir alete yatırmadığımız sürece ve talep etmediğimiz sürece. Laptop, Kamera, TV, v.s. ürünlerde kullanılan teknoloji daha mı az ki bir telefon asgari ücretin 3 katı fiyat ile satılıyor. Hadi ABD ve Avrupada insanlar asgari ücretin 1/4 fiyatına alabiliyorlar, ya bizim gibi 3. Dünya ülkelerine ne demeli. Yazık beyler, paralarımıza yazık. Bu tip bir ürüne hiç talep etmezsek görün bak nasıl iniyor 1.000 TL nin altına. Böyleyken bile firmalar %300 kar ediyorlar emin olunuz. 1800-2100 TL fiyat eder diyen arkadaşlara şaşırıyorum, demek ki parayı çok kolay kazanıyorlar, yada baba parası yiyorlar.

okuduğum yorumlar arasında en hoşuma gideni

• quote:

ben wawe ile samsunga geçtim hiç bir zaman elma ürünlerine yönelmedim yönelmem de...
    yorumların için teşekkür ederim.benim amacım telefonla hava atmak değil sadece mevcut kullandığım telefon ihtiyaçlarımı karşlılamıyordu bende uzun zamandır bu telefonu beklediğim için hayal kırıklığına uğramak istemedim..

Wave kullanmadım baya kullanıcısı var donanımı güçlü bir cihaz ama işletim sistemi Bada ve Android ile kıyaslamak bile garabet olur. Gerçekten de mevcut en özgür işletim sistemi Android yani bunu anlamak için hakkaten kullanıyor olmak lazım Galaxy S için tam sayısını bilmiyorum ama onbinlerce custom rom yani kullanıcıların hazırladığı değişik sürümler var hepsinin çok değişik apayrı özellikleri oluyor mesela Samsung'un Ice Cream Sandwich(Android 4.0)'ı kaldıramaz dediği Galaxy S'te ben aylardır bu sürümü kullanıyorum hem de telefonun üzerinde gelen stok sürümden milyon kat stabil milyon kat özgür. Telefonun tüm görünümünü menü geçişleri vs. aklınıza gelebilecek herşeyi değiştirebiliyorum. Yani Android'in son sürümü(S3'te çalışacak sürüm) 2 yaşındaki cihazımda tıkır tıkır çalışıyor.

Şundan da eminim iphone 5 herkesi şaşırtacak çok önemli yeniliklerle gelecektir 4 inç gibi ideal bir boyutla gelecektir ama kısıtlanmak her yanını kurcalayamamak benim stilim değil sırf şu custom rom olayı bile benim Android'de kalmama yeter nasıl S bana şu an yetiyorsa S3 de uzun süre ihtiyaçlarınızı hayli hayli karşılayacaktır buna eminim.

Neden bilmem ama S2 ile hissetmediğim o heyecanı bu telefonu görünce hissettim tıpkı Galaxy S'i almadan önce tıpkı bundan önceki telefonum N70'i almadan önce hissettiğim heyecan o ufak yazılımsal yenilikleri yeter zaten Çıkar çıkmaz donanım haber üyeleri birleşip yurt dışından alabiliriz çok yapıldı forumda ve amin utanmayız inşallah.

• quote:

Orijinalden alıntı: OmarFar

quote:

Wave kullanmadım baya kullanıcısı var donanımı güçlü bir cihaz ama işletim sistemi Bada ve Android ile kıyaslamak bile garabet olur. Gerçekten de mevcut en özgür işletim sistemi Android yani bunu anlamak için hakkaten kullanıyor olmak lazım Galaxy S için tam sayısını bilmiyorum ama onbinlerce custom rom yani kullanıcıların hazırladığı değişik sürümler var hepsinin çok değişik apayrı özellikleri oluyor mesela Samsung'un Ice Cream Sandwich(Android 4.0)'ı kaldıramaz dediği Galaxy S'te ben aylardır bu sürümü kullanıyorum hem de telefonun üzerinde gelen stok sürümden milyon kat stabil milyon kat özgür. Telefonun tüm görünümünü menü geçişleri vs. aklınıza gelebilecek herşeyi değiştirebiliyorum. Yani Android'in son sürümü(S3'te çalışacak sürüm) 2 yaşındaki cihazımda tıkır tıkır çalışıyor.

Şundan da eminim iphone 5 herkesi şaşırtacak çok önemli yeniliklerle gelecektir 4 inç gibi ideal bir boyutla gelecektir ama kısıtlanmak her yanını kurcalayamamak benim stilim değil sırf şu custom rom olayı bile benim Android'de kalmama yeter nasıl S bana şu an yetiyorsa S3 de uzun süre ihtiyaçlarınızı hayli hayli karşılayacaktır buna eminim.

Neden bilmem ama S2 ile hissetmediğim o heyecanı bu telefonu görünce hissettim tıpkı Galaxy S'i almadan önce tıpkı bundan önceki telefonum N70'i almadan önce hissettiğim heyecan o ufak yazılımsal yenilikleri yeter zaten Çıkar çıkmaz donanım haber üyeleri birleşip yurt dışından alabiliriz çok yapıldı forumda ve amin utanmayız inşallah.

bada'dan nefret ettiğim için sattım zaten çok yakın arkadaşımda s var her gün gelip bak kanki ne yaptım telefona falan diyor

• quote:

Orijinalden alıntı: engurlu

quote:

Orijinalden alıntı: CooL_ROMEO

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: This is it arkadaşlar ekran PENTILE SUPER AMOLED olarak geçiyor. ekranın pentile olduğu doğru mu ? kaynak:http://pentileblog.com/
    pentile olsa ne olur ki ?? Galaxy note daha buyuk ekran 5.3 inç ve pentile olmasına ragmen iphone un meshur retinasına duman attırıyor..bizzat tarafımdan test edilmiştir Yeni pentile dizilimi sayesinde galaxy s teki durum söz konusu değil artık..

pentile ekran benim bildiğime göre 720i gibi bişey yani yalancı ekran pixeller daha az yada kalitesiz o yüzden daha iyi olması imkansız hele hele 320 ppi üstü bi cihaza karşı

Git bi teknoloji markete imkanlimi imkansizmi gozunle gor o zaman Ayrica yurtdisi forumlarinda yazilanlara gore s3 un ekraninin muthis oldugu soyleniyor..Eger kaynaga rast gelirsem link atarim..

galaxy note kullandım , hatta akrabama 4s yerine galaxy note aldırdım. Pentile ekranın berbat olduğunu kabul etmeniz lazım evet daha az pixel kullandığı için performanslı ve tasarruflu ama görüntü kalitesinde aradaki boşlukları saymak pek hoş olmayacaktır 720i sanırsam . Maalesef! s3 den umutluydum

Linki inceleyiniz:http://forum.donanimhaber.com/m_55467698/tm.htm

Bi kere galaxy note daki pentile rezil diyerek galaxy note kullandigina olan inancimi fazlasiyla yitirdin .. Kardes galaxy note un cozunurlugu yuksek oldugu icin aradaki farki anlayabilmen icin mikroskop kivaminda bi goze sahip olman lazim 3 tane cihazi iphone4,s2 ve note u saatlerce yanyana inceledim..tartismasiz en iyisi NOTE..Aslinda s2 ve note cok yakin birbirine ama s2 nin ekrani fazla mavimsi idi galaxy note da bu sorunun da ustesinden gelmisler...
    Bu arada s3 te ki ekran hakkinda soyle bi aciklama yapilmis

"Super AMOLED Plus’taki 12 altpikselli RGBG dizilimi ile PenTile dizilimi aynı ekranda kullanılıyor. Bu sayede hem enerji tasarrufu sağlanıyor, hem ekran kalitesi gerçek HD seviyesinde oluyor hem de insan gözünün en çok duyarlı olduğu yeşil renk arttırılarak tüketiciye daha iyi bir tecrübe yaşatılıyor "

Neyse tartışmaların cevabı zaten biliniyor tüm dünyada pentile ekran nasıl sonuç veriyoru görüyoruz

note u mediamarktda kullandım + akrabama aldırttım 4s lede iyi bi karşılaştırma yaptım maalesef sınıfta kalıyor

s2 de super amoled + vardi note da super amoled hd yani s2 deki ekran daha iyi neden ? çünkü pentile değil ayrica note 5 inc dolayisiyla ppi degeri epegi dusuyor .

galaxy s2 480x800 4.3" --- 216 ppi

galaxy note 1280x800 5.3" --- 284 ppi

Tum dunyada pentile nasil sonuc verecekmis su andaki en iyi ekran teknolojisi super amoled daha otesi varmi ??

abi yapma birak herkez pentileyi kötü bilsin yine talep patlamasi yasattiracan fiyatlar artiyor biz bi alalim sonra tez yazariz

• Telefonun tasarımına alışacağız buna emin olun.. Piyasada tutmuş her modelden sonra tasarım değiştirildiğinde bu garipseme olur..

Geçen senelerde ayılıp-bayınılan iphone 4 tasarımıda ilk çıktığında yerden yere vurulmuştu..Bu ne ya 3GS modelinden sonra resmen tuğla bu telefon falan denmişti..

O yüzden diyeceğim odur ki ele alındığında gayet iyi bir his vereceğine eminim telefonun..Tek eksik yanı arka kapağın iddaasız telefonlar gibi tasarlanması..Bunu da belki piyasaya çıkana kadar bir kaç ekleme yaparak düzeltirler.. Mesela şu 2 eklemeden biri bile yapılsa arka kısmın basit tasarımı bir anda silinip,unutturulur..

1)Ya kamera çevresine krom-metal bir çerçeve yapmak
    YA DA
    2)Samsung yazısının altına telefonun açılışında ekranda gözüken S logosunu yerleştirmek

Keşke bu 2 eklemeden birini Samsung telefon piyasaya çıkana kadar yapsa da her şeyiyle güzel bir telefona sahip olabilse alanlar..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AnGets -- 8 Mayıs 2012; 4:19:24 >

• quote:

Orijinalden alıntı: afrikadakisolaryumcu

quote:

Orijinalden alıntı: mrs303

Nedir bu 1800-2500 TL fiyat aralığı ve beklenti anlayamadım. Ne alıyoruz 102 ekran full HD TV mi? Piyasada mevcut hiç bir Telefon bence 1.000 TL nin üzerinde olmamalı ve olmaz da, tabi bizler gibi varımızı yoğumuzu bu tip bir alete yatırmadığımız sürece ve talep etmediğimiz sürece. Laptop, Kamera, TV, v.s. ürünlerde kullanılan teknoloji daha mı az ki bir telefon asgari ücretin 3 katı fiyat ile satılıyor. Hadi ABD ve Avrupada insanlar asgari ücretin 1/4 fiyatına alabiliyorlar, ya bizim gibi 3. Dünya ülkelerine ne demeli. Yazık beyler, paralarımıza yazık. Bu tip bir ürüne hiç talep etmezsek görün bak nasıl iniyor 1.000 TL nin altına. Böyleyken bile firmalar %300 kar ediyorlar emin olunuz. 1800-2100 TL fiyat eder diyen arkadaşlara şaşırıyorum, demek ki parayı çok kolay kazanıyorlar, yada baba parası yiyorlar.

okuduğum yorumlar arasında en hoşuma gideni

aynı şeyi bende diyorum ama hiç kimse dinlemiyor maalesef illa çıkar çıkmaz alcak bizim milletimiz. en güzel örnek evo 3d 1900 liradan çıktı talep görmeyince 1100 liraya kadar düştü. talep görmezse diğer telefonlardada olucağı bu bakşa bişey değil

• quote:

Orijinalden alıntı: xpclient

Kullanım esnasında ne kadar akıcı bakar mısınız ya.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kelâg

quote:

ilk 20 snden sonra oha dedim gerçekten bukadar hızlı nasıl olabiliyor bu telefona çamur atanların vay akıl sağlığına yok tasarımmış arkadaş akıllı telefon alıyoruz biz internet için masa üstünde hava atmak için değil bide ıphone culara laf ederler

• quote:

Orijinalden alıntı: bozok_53_45

quote:

Orijinalden alıntı: Kelâg

quote:

ilk 20 snden sonra oha dedim gerçekten bukadar hızlı nasıl olabiliyor bu telefona çamur atanların vay akıl sağlığına yok tasarımmış arkadaş akıllı telefon alıyoruz biz internet için masa üstünde hava atmak için değil bide ıphone culara laf ederler

Ki tasarımı da gayet hoş bence. Kötülendiği kadar değil. Bir HTC One X kadar şık durmadığını kabul ediyorum ama performans olarak piyasadaki en sağlam akıllı telefon olacağı şüphesiz bence. Yiğidi öldür hakkını yeme demişler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kelâg -- 8 Mayıs 2012; 0:27:48 >

• 
Sayfa: önceki 7980818283
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.