Şimdi Ara

Samsung'un amiral gemisi Galaxy S III resmi olarak tanıtıldı (78. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.951
Cevap
6
Favori
154.658
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7677787980
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşımda htc var Android 4.0.4 Ice Cream Sandwich li

mynet e girince donuyor canlı olarak test ettim, arada saat donuyormuş, arada restart atıyormuş

bunları görünce android ten soğudum ya

sizde de böyle mi acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: erci501

quote:

Orijinalden alıntı: black_67

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: black_67

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: DarkEnergy

quote:

quote:

Bakıyorum insanlar cihazı eleştiriyor. Eleştirenler farklı ancak savunmaya çalışanlar hep aynı kişiler. Buradan bile çoğunluğun bu telefonu sevmediği sonucu çıkarılabilir. Bu yıl telefon alacak arkadaşlar iP5'i beklemeli diye düşünüyorum.

yeni i-phone en erken kasımda ülkemize gelir. o zamana kadar Note 2 çıkar. yeni i-phone yine en iyi telefon olamaz.

Ben Note modelini telefon olarak görmüyorum şahsen. Bana S2 bile büyük gelirken :) git gide büyüyen ekranlar yüzünden sevmediğim iPhone'a bile ısınmaya başladım. Android ileri seviye 4" cihaz yok artık. 1500+ lira vercem istediğim boyutta telefon bulamıcam ne kadar saçma değil mi?

3.5-4 inç arası üst seviye telefon çok fazla yok haklısın. bende sevmezdim büyük ekranlı telefon ama ta ki s2 kullanana kadar sonra 4.3 bile az geliyor insana. varsa bi arkadaşında birkaç gün kullan test et derim.

Bende çok kararsızım büyük ekran hiç hoşuma gitmiyor ve durumdan dolayı s2 almak mecburiyetinde hissediyorum kendimi

Ace kullanıyorum şu an s2 ve htc one x arasında kaldım şartları zorlayıp htc almak istiyorum ama donanımdan çok htc nin ekran büyüklüğü beni düşündürüyor

Ace alırken samsung kazığı yedik 5830 ve 5830i farkından dolayı aynı durum i9100-i9100g arasında da var bu yüzden acayip derecede samsunga antipatim var bu kadar büyük bir firmanın böyle ayak oyunları yapması hiç hoş değil

Not. yurt dışından gelecek yolcu beraberinde ve ülkemiz fiyatlarını değil yurt dışı fiyatlarını baz alıyorum ve çok büyük bir fark yok

yurtdışından getirteceksen biraz bekle. S3 için incelemeler de yapılsın sonra 3 telefondan birini tercih edersin. ama ben 2 hafta önce s3 almak için s2 yi satmıştım. bende inceleme sonuçlarını bekliyorum. telefonun büyüklüğünü de hiç kafana takma cebe çok rahat sığıyor ve de çok ince olduğu için hiç kaba gözükmüyor.

Vaktim yok mutlaka birini seçmeliyim

http://www.ebay.de/itm/HTC-One-x-NEU-Garantie-OVP-32GB-Zubehorpaket-/330727323746?pt=DE_Handy_s&hash=item4d00e27862

bu fiyatlar doğrumu ülkemiz ile uçurum var

o kadar da uçurum yok. 290 euro ikinci el dir. yada arızalıdır. yurtdışında da 500-600 euro arasında satılıyor.

Durumu bilmediğim için sordum ama dün 54 dk sı kalan s2 250 euro ydu sonra ne oldu bilmiyorum

Ebay sistemi hakkında hiç bilgim yok eğer böyle ise şansa ucuz ürün bulunabilir. Takip etmek gerek

• Cihaz satışa baslasada şu wolfson. ses çipi ni müzik le bir denesem

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: berkcombil

quote:

Orijinalden alıntı: idris-tolar

quote:

quote:

Bakıyorum insanlar cihazı eleştiriyor. Eleştirenler farklı ancak savunmaya çalışanlar hep aynı kişiler. Buradan bile çoğunluğun bu telefonu sevmediği sonucu çıkarılabilir. Bu yıl telefon alacak arkadaşlar iP5'i beklemeli diye düşünüyorum.

yeni i-phone en erken kasımda ülkemize gelir. o zamana kadar Note 2 çıkar. yeni i-phone yine en iyi telefon olamaz.

tm da note 2 de ne yapacaklarki zaten işlemcisi felan herşeyi belli 1.4 olan işlemci hızını 1.5 yaparlar daha da bişey yok..

Niye daha birşey yapmasınlar.A15 işlemci koysalar o bile performans ve güç tüketiminde acayip farkeder.
    Ekstradan Ram ve GPU'da güncellenirse tam alınacak cihaz olur.

A15 işlemci koysaydılar sg3 de yaparlardı bunu sonuçta amiral gemisi sg3..

note 2'nin de işlemci hızını arttırıp sunacaklardır ve ayrıca 5.3 inc. olan ekran 5.5 inc. olabilir kasa büyümeden ekran büyüyebilir...diğer bütün özellikleride s3 olur..

not: s2 ile note arasındaki farklara bakınız...

• Samsungun S3 tasarımını eskiye oranla "kötü" yapmasının nedeni şu yazıda gayet güzel açıklanmış...
    Özet: Iphone tasarım-patent davalarından çekinmeleri...

"A phone designed by lawyers"

http://www.androidpolice.com/2012/05/04/the-samsung-galaxy-s-iii-the-first-smartphone-designed-entirely-by-lawyers/
  • quote:

Orijinalden alıntı: ogameci

arkadaşımda htc var Android 4.0.4 Ice Cream Sandwich li

mynet e girince donuyor canlı olarak test ettim, arada saat donuyormuş, arada restart atıyormuş

tek modeldeki soruna bakarak soğudum demek talihsiz açıklama olmuş , rom u geri çeksin 0.3 ler stabil halde o şekilde dewam etsin sorun çözülür büyük ihtimal , şahsen lp7 ve 9 da bende sıkıntılar yaşadım ama lps ye geri döndüm siyah kernel ve rootlu şekilde gayet stabil çalışmakta
  • quote:

Orijinalden alıntı: SMTRSLN

quote:

Orijinalden alıntı: ogameci

arkadaşımda htc var Android 4.0.4 Ice Cream Sandwich li

tek modeldeki soruna bakarak soğudum demek talihsiz açıklama olmuş , rom u geri çeksin 0.3 ler stabil halde o şekilde dewam etsin sorun çözülür büyük ihtimal , şahsen lp7 ve 9 da bende sıkıntılar yaşadım ama lps ye geri döndüm siyah kernel ve rootlu şekilde gayet stabil çalışmakta

sağol dostum arkadaşa mesaj attım hemen

• quote:

Orijinalden alıntı: _deadmaster

iphone 4s mi sgs 3 mü?

the bomb has been planted

THAT İS ..
  • quote:

Orijinalden alıntı: westernblew

quote:

iphone 4s mi sgs 3 mü?

THAT İS ..

rüya görmeyin. S3 4S in rakibi değil.
    S2 yi yenin öyle gelin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erci501 -- 7 Mayıs 2012; 12:18:13 >

• quote:

Orijinalden alıntı: TuRaN.z

http://cadde.milliyet.com.tr/2012/05/07/YazarDetay/1537000/galaxy-de-izdiham

en geç haziran başı geleceği söyleniyor...

zaten haziran başı çıkıyor telefon 29 mayısta. çıktığı gibi türkiyeye gelir mi?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: westernblew

quote:

iphone 4s mi sgs 3 mü?

THAT İS ..

rüya görmeyin. S3 4S in rakibi değil.
    S2 yi yenin öyle gelin.

tamam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: -b0Ni

quote:

Orijinalden alıntı: TuRaN.z

http://cadde.milliyet.com.tr/2012/05/07/YazarDetay/1537000/galaxy-de-izdiham

en geç haziran başı geleceği söyleniyor...

zaten haziran başı çıkıyor telefon 29 mayısta. çıktığı gibi türkiyeye gelir mi?

29 Mayısta çıkacak ülkelerden biride burası olabilir...

• quote:

Orijinalden alıntı: meego

ipad tanıtılacagı zaman canlı yayın yaparsınız niçin s3 için yapmadnız?Amma apple fanatigiymişsiniz

Bununla ilgili açıklama yapıldı, DH canlı yayın yapmak istedi ama Samsung yalnız NTV ile anlaşma yapmış o yüzden lansmanı canlı veremediler. Bunun Apple fanatikliğiyle alakası yok, kaldı ki sitenin kurucusu Mesut Çevik HTC One X kullanıcısı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: manyakurt

Resmen epic fail, kişisel görüşümdür s2 sahibiyim ve s3e geçmek için hiç bir neden görmüyorum donanım ne kadar iyi olsada (ki ne kadar da iyi olduğu tartışılır) tasarım bu kadar itici olabilirdi herhalde. S2 bundan daha asil duruyor. Yıl olmuş 2012 samsung hala fiziksel tuşda yok böyle birşey ya...

sanırım cihazını yeni aldın ve s3 ü gördüğünde hayal kırıklığına uğradın ve bundan mütevellit öfkeyle bu yorumu yapıyorsun senin yaptıgın i3 işlemciyle i7 yi kıyaslamak gibi birşey. ya yazıyı okumadın yada sadece resmine baktın cihazın ki cihaz s2 den oldukça iyi durumda. s2 galaxy ace nin ekranı büyük hali gibi basit plastik malzemeyle üretiliyor. neyse yeni s2 cihazın hayırlı olsun :)
  • Galaxy S II sahipleri cihaza kılıf uydurup duruyor. Arkadaşlar kabul edinki Galaxy S III bir önceki serisinden oldukça iyi durumda ::) Lütfen çamur atmayın Galaxy S III Çamurla Sıvanmaz :)
  • Samsung'un 2013'ün nisan-mayısına kadar amiral gemisi budur.

ara model olduğunu düşünmek çok yersiz, o kadar tanıtım yapıldı, gösterişli bir event hazırlandı.

milyonlarca önsipariş alındı, dev reklam bütçeleri hazırlandı, londra olimpiyatlarının resmi telefonu s3..

bazıları cortex A15 demiş, 2 gb ram nerede demiş vs vs..

arkadaşlar iphone'un ram'i bile şu an 512 mb, iphone 5 ile birlikte 1 gb ram olacaktır.

apple asla özellikleri bir anda 4'e katlamaz. çift çekirdek yerine o da dört çekirdek olacaktır.

yani hemen hemen s3 ile aynı olacak teknik açıdan.

ios bu durumdayken hiçbir büyük geliştirici -2013 yılı içinde bile- android'e özel 2 gb ram isteyen bir app çıkarmaz.

kaldı ki şu an bile 1 gb ram'e ihtiyaç olduğu konusu kesin değil.

markette 1 gb ram'in yetmediği uygulama var mı ?

yani Samsung Galaxy S3 önümüzdeki 2 sene için donanım açısından hiçbir yetersizlik çıkarmayacaktır. Rahat olun.

• s3 le iphone 4s i karşılaştıranlar var. s3'ün rakibi iphone 5 olacaktır. karşılaştıracaksanız s2 ile 4s i karşılaştırın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Espa

s3 le iphone 4s i karşılaştıranlar var. s3'ün rakibi iphone 5 olacaktır. karşılaştıracaksanız s2 ile 4s i karşılaştırın.

ondada s2 galip ztn
  • quote:

Orijinalden alıntı: AlicanNalbat

Galaxy S II sahipleri cihaza kılıf uydurup duruyor. Arkadaşlar kabul edinki Galaxy S III bir önceki serisinden oldukça iyi durumda ::) Lütfen çamur atmayın Galaxy S III Çamurla Sıvanmaz :)

Donanım olarak s2 ile s3 ü karşılaştıran olduğunu zannetmiyorum

Ram ve Kamera daha iyi olabilirdi deniyor

S2 ile tasarımı karşılaştırıyorlar ve bu zevk işidir kimseyede çıkıp bu fikir yüzünden karşı çıkamazsınız zevkler ve renkler tartışılmaz denir bilmem duydunuz mu ?

S2 sahibi filan değilim
  • 
Sayfa: önceki 7677787980
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.