Şimdi Ara

Samsung'un amiral gemisi Galaxy S III resmi olarak tanıtıldı (70. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.951
Cevap
6
Favori
154.659
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6869707172
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aynen ya herşeyi donanım saymayın önemli olan o donanımla ne yapabildiğidir ben wave kullanıyorum 1ghz cpu 512 mb ram arkadaşmda 3gs var 600mhz 256 mb ram iphone daha akıcı ve stabil yani en iyisini iphone yapıyor yani samungda tepkime hızı diye bişey yok gs2 de multitouch yapıyosun berbat abi eli takip etme olayı çok geride ve görüntü sekerek geliyo ama iphone da 2 3 3gs 4 4s ipad 1 2 3 hepsinde Mükemmel tepki var anında , gecikme olmadan ve su gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gopc@

quote:

Orijinalden alıntı: mhny

tasarim gercekten hayal kirikligi apple herzaman number one bence apple tasarimindan dolayi bile cok satiyo....

iphone 4'ün şu barda unutulan telefon fotoğrafları kimse tarafından beğenilmemişti... Ancak şimdi herşey değişti kimse laf kondurmuyor bakıyorumda... Herkes o dönem 3gs görünümü en iyisi diyordu sonra ip4 bu şekilde çıkarsa kötü olur deniliyordu... Aynı şey S2 içinde geçerliydi... Ancak görüyorum ki biz yeni birşeyi elde edene kadar kötülüyoruz edince ise laf kondurmuyoruz...

soylediklerinde haklilik payi olsa da bu tasarim konusunda su ani konusuyoruz bu genel bi kani iphonun eski tasarimlari da bence hayal kirikligiy di ama 4 ten sonra 4 le birlikte,icini konusmuyorum ama disi butun tel modellerine gore tam stabil ve guzel bi tasarim bu cok acik o iyidir bu iyidir konusu deyil ...

• bilgisayar değil bu arkadaşım sırf donanım değil ki telefon hep yanında olacak tasarım da önemli iPhone 4ün tasarımı bunun 40 katı güzel ki 5 de bu eylülde çıkacak.Bence samsungun applea yetişmesi için daha çok ekmek yemesi lazım.
  • dizayni cok kotu, s bile (bile diyorum o kadar) bundan daha iyi, gorunumde. S2 almak yeterli.
  • Çok beğendim 3 yıl sonra sahip olurum ancak
  • HTC Amaze 4g'nin yanına yaklaşamaz bu benim anlamadıgım HTC One X ve HTC One S: baz almış niye HTC Amaze baz almıyorsun gör o zaman hız farkını
    dedimya HTC Amaze bunu çig çig yer

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bilek -- 6 Mayıs 2012; 2:28:58 >

• quote:

Orijinalden alıntı: orhan azeri

133 gr olduguna gore her halde seramik kasa olmali

Seramik mi? Gevrek gevrek olur mu hiç
  • yalnız şurdaki mesajları okuyunca neden bizim de Türkiye olarak büyük bir elektronik firmamız yok diy üzülüyorum samsung veya lg gibi , gerçekten çok dikkatli gözlemci ve tasarımdaki ufak detayları gören arkadaşlar var bence bizim böyle bir firmamız olsa kesinlikle dünyada söz sahibi olurduk , ama işte bizim ülke olarak tek sorunumuz planlı disiplinli olamamak , başlamaya başlarız ama sonu gelmez , çok çalışmak kavramı Türk toplumuna ters
  • quote:

Orijinalden alıntı: bilek

HTC Amaze 4g'nin yanına yaklaşamaz bu benim anlamadıgım HTC One X ve HTC One S: baz almış niye HTC Amaze baz almıyorsun gör o zaman hız farkını
    dedimya HTC Amaze bunu çig çig yer

Dalga mı geçiyorsun, yoksa bir espri var da ben mi anlamadım

• Nexus dizaynı bu telefonda olsa daha güzel olurdu sanırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: metallurgy

quote:

Orijinalden alıntı: orhan azeri

133 gr olduguna gore her halde seramik kasa olmali

Seramik mi? Gevrek gevrek olur mu hiç

Evet ön tarafi seramik yapiminda kullanilan HYPER GLAZE diye bir madde ...
  • İlginç herkes touchwiz'e saydırmış, aslında touchwiz kullanımı sense'den çok daha rahat, ve görselliği çok daha iyi başka ne gibi bir sıkıntısı var ki ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: FaruK_26

quote:

Orijinalden alıntı: karadag97

Bence çok başarılı bir tasarım değil.Grafik kartınında sadece biraz üst düzeyde kullanıyor(S2'ye göre).Bir galaxy s2 sahibi olarak telefonu satıp da bunu almam.Tek öne çıkan yanı işlemcisi ve şu gözünü kapatınca ekranın sönmesi.Bana kalırsa HTC ONE x daha iyi.Çünkü adamlar 4 çekirdekli 1.5ghz Tegra kullanmış.Bilgisayar alma bunu al.S3 için fazla iyi bir şey söyleyemeyeceğim.Beklenen satış oranlarından bile aşağı bir seviyede satış yakalayacak.

Tasarımın görecelidir.Fakat 4+1 çekirdekli dediğiniz tegra3 ün Exynos 4 e karşı performansı (Grafik performansında 2 kat var )

http://www.anandtech.com/show/5810/samsung-galaxy-s-iii-performance-preview

Anantech gpu performansına yorumu: GPU Performance: Insanely Fast

Testlere bakılırsa S2 halen piyasayla kapışacak kapasitede, bu durumda bir s2 sahibi olarak ekstra 1000 tl verip model yükseltmeye pek de sıcak bakmam açıkcası.

• 5 yaşındaki oğluma alayımda oyun oynasın,

eşşek kadar ekran yazın nereyegirecekse...

samsung nokya oldu, ne versem yemek zorundasınız diyor...
  • mrb bende iphone ve galaxy note kullanıyorum ve s3 ü heyecanla bekleyenlerden birisiydim muhakkak . ama bu kadar kötü bir telefon gelecekti madem neden bu kadar speküle ettiniz aplle taktiği gibi ... ama inanılmaz hayal kırıklıgı . bu arada bilmeyenlere belirteyim artık iphonemde rahatlıkla flash filmleri izleyebiliyorum . divx ve aklınınza gelen her videoyu format çevirmesine gerek kalmadan . uygulamar zaten tartışılmaz ios de . samsung bu kafayla apple ye asla rakip olamaz malesef
  • İyi de yavrucum aldık bunu...güzel...açtım 3g garanti bankasına girdim...1-2 maile baktım..hadi foruma da gireyim cevap var mı bir bakayım dedim...hopp pil yarım...akşama kadar bitmesin diye yok ekranı kıs yok bağlantıları kapat kırk takla atıyoruz...1.4 işlemci derken çift çekirdek yetmedi quad işlemci ama 2 saatlik bir yolda izleyin bakalım bir film veya 1 saat oyun oynayın...gittiğiniz yerde bitmesin diye dua edersiniz..(Bana hep oldu bilirim..)"Al bi yedek pil bak dalgana" seçeneği de var tabi..ama bu evdeki tv lerden daha güzel ekran yapmaya veya küçücük yere 4 çekirdek falan filan sıkıştırmaya ayırdıkları zamanı pil ve enerji için harcasalar ya..Envayi çeşidini kullandım..s2 yi de az kalsın almak üzereydim ama dedim ulen cepte duracak..ama kullanamayacağım..ne varsa sattım...en son galaxy s ve iphone 3g mi de sattım...nokianın o kadar konuşmama rağmen sadece cumartesi akşamları bitip pile taktığım düz modelini kullanıyorum..kafam rahat..ama çok sürmedi gene bitim kanlandı ve ne yapayım derken düşündüm...nete girsin,her işimi halledeyim..cebimde android olmasının rahatlığı olsun...htc explorer aldım...yemin ederim umduğumdan çok daha iyi bir cihaz...hızlı akıcı..(600 mhz ne kadar hızlı olur diyebilirsiniz ama galaxy s ile ne kullanıyorsam bunda da rahatça kullanıyorum..karşılaştırmıyorum yanlış anlaşılmasın)ekran 250 bin renk ama 180ppl yoğunluk..3.2" çok hoş..600Mhz ve 3.2" oldu mu bitir bakalım pili bitirebilirsen...

Oh be!

PİL İSTİYORUZZZ ULANNNNN!!!!!!

Düzletme ilave : Forumda kirlilik yaratmamak için ilave yaptım...çift çekirdek ne ki 4 çekirdek ne olsun..?Sonuçta pil gerçeğini değiştirmiyor..ezbere konuşmuyoruz..sabah akşam şarja takmaktan bahsediyoruz...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cancanax -- 6 Mayıs 2012; 10:10:24 >

• quote:

quote:

Bence çok başarılı bir tasarım değil.Grafik kartınında sadece biraz üst düzeyde kullanıyor(S2'ye göre).Bir galaxy s2 sahibi olarak telefonu satıp da bunu almam.Tek öne çıkan yanı işlemcisi ve şu gözünü kapatınca ekranın sönmesi.Bana kalırsa HTC ONE x daha iyi.Çünkü adamlar 4 çekirdekli 1.5ghz Tegra kullanmış.Bilgisayar alma bunu al.S3 için fazla iyi bir şey söyleyemeyeceğim.Beklenen satış oranlarından bile aşağı bir seviyede satış yakalayacak.

Tasarımın görecelidir.Fakat 4+1 çekirdekli dediğiniz tegra3 ün Exynos 4 e karşı performansı (Grafik performansında 2 kat var )

Performansa bir şey demiyorum.Ancak şu an piyasadaki her türlü oyunu kaldırır 2 telefonda.Ancak tegra'ya özel oyunlar var onlara özel market var.Bildiğim kadarıyla exynos'da böyle bir şey yok.

• 4 çekirdek batarya ömrü dual core dan fazladır. Ezbere konuşmayın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

Performansa bir şey demiyorum.Ancak şu an piyasadaki her türlü oyunu kaldırır 2 telefonda.Ancak tegra'ya özel oyunlar var onlara özel market var.Bildiğim kadarıyla exynos'da böyle bir şey yok.

tegrazone diye marketleri var.Tegra 2li Atrix kullanıyorum.Mükemmel bir market değil.Marketteki tüm oyunları galaxy SII dede acabiliyordum Ayrıca tegra 3 ün bir üst versiyonu çıkınca üvey evlat muamelesi yapacağı kesin tegra 3 e nvidianın.Şimdiden yapmaya başladı tegra 2 ye.

• quote:

quote:

quote:

öncelikle one x cidden vasat bir telefon çıkarılmayan bataryası micro sd desteği sunmaması ve batarya pil ömrünün vasat oluşu onu sınıfta bırakıyor ki S3 ten performans olarak daha düşün bunun yanısıra diğer android cihazlarında çok ufak bir işlemle chainfire dı galiba bir ismi o programı kurarak tegra oyunlarını kolayca oynayabiliyorsunuz telefonlarınızda Ben Galaxy S kullanıcısıyım ama S3 beklemiyorum Galaxy Note almayı planlıyorum önümüzdeki ay Şu kadar söyliyeyim telefon alınacaksa ve android olacaksa ya Samsung olmalı yada Motorola ama Samsung öncelikli tabiki

• 
Sayfa: önceki 6869707172
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.