Şimdi Ara

Samsung'dan dokunmatik ekranlı ve WI-FI destekli telefon; M5650 Lindy (18. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
771
Cevap
1
Favori
94.617
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Megadeth

quote:

Orijinalden alıntı: ugurkamil

quote:

Orijinalden alıntı: Megadeth

Bu telefona ait tema var mı ? Kendi temaları sıkar gibi oldu :))

samsunglara tema yüklenmez...
    ben 2 seneden fazla oldu samsung kullanıyorum aşa yukarı hepsinde teme aynı ve henüz bi sıkkınlık gelmedi...

3 seneye yakın Nokia kullandım İlkkez Samsung kullanınca

Nokia kullanmayı uzun yıllar önce bıraktım, özellik olarak güzel telefonlar üretiyor ama hem fiyatları yüksek hemde boyutları çok kaba...

• keske olsa :(
  • arkadaslar oncelikle herkese selamlar.bende telefonu yeni alanlardan biriyim ve su ana kadar da gayet memnunum.sayfadaki yorumların cogunu okudum fakat benim gibi yeni olanlar ve telefondan pek anlamayanlar icin telefon alındıktan sonra telefonun icine yuklenebilecek programları ve bu programların nasıl yuklenecegini ve nereden indirelebilecegini tek bi mesaj altında yazabilir misiniz?simdiden herkese tesekkurler
  • Lindy ve Star arasında...
    ekranlarında renk derinliğindeki farkı bariz hisseden var mı?

16 milyon Renk var Star da diğerinde ise 256K Birkaç kişiden bariz fark ediyor görmeden alma yorumu geldi de. Star çok net ve keskinmiş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hekimoglu

Lindy ve Star arasında...
    ekranlarında renk derinliğindeki farkı bariz hisseden var mı?

16 milyon Renk var Star da diğerinde ise 256K Birkaç kişiden bariz fark ediyor görmeden alma yorumu geldi de. Star çok net ve keskinmiş.

Telefonun ekranından bikaç görüntü(kendim çektim)

Mesaj bölümü.
    Samsung'dan dokunmatik ekranlı ve WI-FI destekli telefon; M5650 Lindy

Blot prorgramı ile DH keyfi
    Yazı ve resimin net olmama nedeni blot programı ile alakalı...
    Samsung'dan dokunmatik ekranlı ve WI-FI destekli telefon; M5650 Lindy

• siz ne kadar sarjda bırakıosunuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: sencan48

siz ne kadar sarjda bırakıosunuz

Doldu gösterene kadar...
    Eğer akşam uyurken şarj'a takmışsamda sabah uyanana kadar
  • ee baska telle ilgili yeni seyler bulmak istiyorum ya oyun fln bir tane var balık tutma oyunu cok zevkli:D
  • quote:

Orijinalden alıntı: sencan48

ee baska telle ilgili yeni seyler bulmak istiyorum ya oyun fln bir tane var balık tutma oyunu cok zevkli:D

quote:

Orijinalden alıntı: melihcan00

Bolt v2.0 b (Tam Ekran Düzenledim)

http://www.4shared.com/file/247668201/53d06248/Bolt_20b.html

Telefonumuzda artık rar ve benzeri dosyalırını açabiliyoruz hayırlı olsun ;) (Tam Ekran)

http://www.4shared.com/file/247668166/99a8ee34/MobileRar.html

Forumda aha önce yayınladıgım uygulama ve oyunlar için

http://www.4shared.com/dir/23335315/6e668eaa/Samsung_Star_Java_Oyun_Program.html

Star ve benzeri samsung modellerinin oyun ve prorgramları lindy'e uyuyor...

• ya ben hala telden pc ye bluetotthla fotoları aktaramıyorum nedensen?
  • bolt un yeni versiyonunda bu senin biraz önce koydugun linkte ki versiyon u yukledim ama videoları acmıo neden acaba youtube da izleyemedim
  • hallettim ok sorun yk:P saol cok ugur hersye icin
  • Youtube'den video izleme...

quote:

Orijinalden alıntı: ugurkamil

Yanılmıyorsam buldum ayarı...
    Blot prorgramını açtıktan sonra Menüden preferences'e tıklıyorsunuz çıkan ekranın en altında Video Setting yazıyor ona tıklıyorsunuz açılan ekranda 1 tane video var videonun altında YES ve NO yazıyor NO'yu işaretleyip OK basıyorsunuz, daha sonra Youtube'ye giriyorsunuz ve video çalışıyor
    Yes'i sectigim zman bende çalışmıyor cünkü video

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ugurkamil -- 23 Mart 2010; 22:34:11 >
  • Valla ilk defa baya heveslendim bu telefon için.
    Bu tlf alıpta beğenmeyen var mı yani ne tip özellikleri hoşunuza gitmedi.
  • Dün akşam blot 2.0'ı yükledim, alt kısımdakı yön tuşlarını kaldırmışlar ilk görünce canımı sıktı bu durum ama sonra prorgramın dokunmatiginin algılaması daha hassaslastırıldıgını görünce fazla sorun çıkartmayacagını anladım(önceden küçük yazılara dıklarken yanlış kısma tıklardı) birde sekme özelligi eklemişler buda güzel olmuş face ve DH yaı aynı anda takip edebiliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: gz

Valla ilk defa baya heveslendim bu telefon için.
    Bu tlf alıpta beğenmeyen var mı yani ne tip özellikleri hoşunuza gitmedi.

Herhanbi yerde çalan müzigi kaydedip internet üzerinden bilgilerine ulaşma özelligini(kimin söyledigini ve şarkının ismini buluyor)
    Wifi ile internet internet keyfini
    3G pek kullanmıyorum ama gerektiginde görüntülü konuşma ve hızlı internet keyfini
    Müzik kalitesini
    Mesaj tamamlama özelligini
    Flash olmamasına ragmen açıkdık özleliklede dış mekanlarda kaliteli reism çekmesini(flash' olsa güzel olurdu karanlık ortamlarda fener olarak kullanıyordum)
    Küçük ve şık bi tasarıma sahip olmasını

... ... ...

İlk aklıma gelen sevdigm yanları...

• merhaba,
    foruma yeni üye olsum. ben bu hafta lindy aldım. hafıza kartına video attım ama çalışmadı. sonra bu forumdaki yorumlara baktım. kendi programıyla videoyu uygun hale getiriyormuş. dün akşam bunu denedim. 750 mb videoyu küçülttü, formatını uygun hale getirdi. bende bu videoyu telefona attım ama yinede açmıyor. dosya türü desteklenmiyor diyo.

acaba bu sorun, videoyu programı kullanarak deilde normal bi şekilde telefona attığım içinmi oluyor?. bir problemde bu. pc suit le telefona bişey yolladığım zaman atılacak yeri gösterebiliyoruz (telefona yada hafıza kartına). ama ben hafıza kartını seçtiğim halde attığım şeyi telefona atıyor. böyle olunca programla telefona video atamıyorum. sonuçda telefon hafızası 50 mb. bu sorunlar için yardımcı olursan sevinirim şimdiden çok saol.
  • O konuda bi bilgim yok telefonun peşinde verdigi prorgramı hiç kullanmadım...

Ben usb kablosu ile yıgın bellek olarak göstererek direk hafıza kartına atıyorum istedigm şeyi...
    Video olayına gelinde destekledigi formattan sonra ekran boyutuda etkiliyor açmasını( encok hangi ölcülerde olması gerektigini denemek lazım) açıkcası video olayı bana pek lazım olmadıgı için hiç uğraşmadım...

Bazen ufak tefek videolar atmam gerekiyor o zamanda farklı bi video cevirici ile işi hallediyorum...
  • birde, müzik dinlerken önemli bir sorun kefşettim. telefon doğal olarak kendiğinden tuş kilidine geçtiği için, ön konsolun en altındaki müzik tuşlarıda devre dışı kalıyor. walkman özelliği olan hiçbi telefonsa tuş kilidi aktifken müzik tuşları kilitlenmez. en azından sony ericson lar öyle. bunun bi çözümü varmı. yoksa illa otomatik tuş kilidini iptalmi etmem gerekiyo.

hangi programı kullanıyorsun acaba. ve kullandığın çözünürlüğü yazarmısın? ve formatı lütfen

son sorum :D flash player sorunu hala çözülmedimi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi adnandeg -- 24 Mart 2010; 10:50:00 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: adnandeg

birde, müzik dinlerken önemli bir sorun kefşettim. telefon doğal olarak kendiğinden tuş kilidine geçtiği için, ön konsolun en altındaki müzik tuşlarıda devre dışı kalıyor. walkman özelliği olan hiçbi telefonsa tuş kilidi aktifken müzik tuşları kilitlenmez. en azından sony ericson lar öyle. bunun bi çözümü varmı. yoksa illa otomatik tuş kilidini iptalmi etmem gerekiyo.

hangi programı kullanıyorsun acaba. ve kullandığın çözünürlüğü yazarmısın? ve formatı lütfen

son sorum :D flash player sorunu hala çözülmedimi?

Müzik olayında bahsettiginiz durum sorunmu yokse öyle olması daha iyimi kişiye göre değişen yoruma açık bi konu...

Video la ilgili sorunlarına akşam evdeki pcden bakarak ve bikaç test yaparak ayrıntılı bilgi veririm...

Flash player olayı hala samsung'un birçok modelinde devam ediyor(uygun prorgram yok)

• 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.