Şimdi Ara

Samsung'dan dokunmatik ekranlı ve WI-FI destekli telefon; M5650 Lindy (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
771
Cevap
1
Favori
94.616
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

kendininki güzel değilde sol tarafta duruyor diye ordan girmeyi denedim :D
    başka türlü illa sitesnden mi girmemiz lazım
    bikaç sorum daha olacaktı dostm

soldaki widget menu kısmına ebuddy'i nasıl atabilirim?
    bi de en üstte wifi iconunun sağındaki sd kartın iconu mu? kırmızılı bişi var sanmıyorum ücretli bir şeye bağlantığını ama..
    hayatımda ilk defa samsung kullanınca böyle köyden indim şehire oluyor..
    pişman olmam umarım ilerde aldığıma:)

kendi programı ile face'ye girince kısıtlı şeyleri görebiliyorsun, blot porgramı ile girdinmi pc'de gördügn ekranın aynısını görüyorsun

Soldakı menüye sonradan yüklenen prorgramların kısa yolu eklenebiliyormu bi bilgim yok(bulamadım öyle bi özlelik)

Beyaz kırmızı olan simgeyi diyorsan o hafiza kartının takılı oldugunu gösteriyor(ayrıntılı bilgi kullanma klavuzunda mevcut)

Bu benım 3. samsung telefonum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ugurkamil -- 16 Mart 2010; 22:07:00 >

• merhaba arkadaşlar, ugurkamil arkadaşım yorumlarıı okuyorum herkese yardımcı oluyorsun ayrıca teşekkür ediyorum yardımların için. arkadaşlar lindy, star wifi ve de corby arasında kalmıştım ama şarjının 2 gün gibi kısa soluklu olmasını duymamdan sonra corby i listemden çıkardım. samsung starın özellikle beyaz olanı çok hoş duruyor, lindy de de mavi olan hakkaten güzel, yok mavi kız işi diyenleri okudum ben erkek kullanıcıyım buda mavi olan lindye taraflı bakmama neden oldu doğrusu bu sebepten stara kayıyor aklım, siz ne dersiniz. Lindy özellik olarak daha mı agır basıyor acaba,starda sanal qwerty klavye birde 16mil. renk ekran var. yardımınızı bekliyorum. sanırım lindy sarj olayıda sıkıntılı az gidiyor diye okudum .iyi forumlar saygılar
  • Buraya da yazayım.

Şu an en ucuz olarak nereden alabilirim bu telefonu sıfır olarak?
  • quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

merhaba arkadaşlar, ugurkamil arkadaşım yorumlarıı okuyorum herkese yardımcı oluyorsun ayrıca teşekkür ediyorum yardımların için. arkadaşlar lindy, star wifi ve de corby arasında kalmıştım ama şarjının 2 gün gibi kısa soluklu olmasını duymamdan sonra corby i listemden çıkardım. samsung starın özellikle beyaz olanı çok hoş duruyor, lindy de de mavi olan hakkaten güzel, yok mavi kız işi diyenleri okudum ben erkek kullanıcıyım buda mavi olan lindye taraflı bakmama neden oldu doğrusu bu sebepten stara kayıyor aklım, siz ne dersiniz. Lindy özellik olarak daha mı agır basıyor acaba,starda sanal qwerty klavye birde 16mil. renk ekran var. yardımınızı bekliyorum. sanırım lindy sarj olayıda sıkıntılı az gidiyor diye okudum .iyi forumlar saygılar

Telefon özelliklerini kendiniz kıyaslamanız ve beklentilerinizi hangisi karşılıyor karar vermeniz lazım...

Lindy hakkında aklına takılan bi soru varsa onu cevaplaya bilirim...

Şarj olayına gelince ben 5 günden önce sarj'a taktıgımı bilmiyorum 5 ile 7 gün arasında gidiyor benım kullanım şekline göre...
    Telefonla fazla görüşme yapmıyorum genelde mesajlaşma ve akşamlarıda wifi ile internet keyfi

uzun süreli görüşme yapan birine 2-3 gün arası rahatlıkla gider diye düşünüyorum...
    ondan az gidenler telefonun ayarlarını incelesin, ekran ışıgını kıssın, bekleme esnasında en kısa sürede ekran ışıgının kapanmasını ayarlasın vs gibi...

Benım bu telefonu alma nedenim ilk olarak 3G ve wifi'li olması, ilk çıktıgı zamanlar aldıgım için ayrıntılı ingeleme şansımda olmamışta ama şuana kadar pişman olmadım...

Ben mavisini aldım(ilk çıktıgında siyah yoktu) şuanda siyah modelide satılıyor gördüm çok hoşuma gitti ama birazdaha büyük gibi görünüyor uzaktan bakınca siyahına...

• quote:

Orijinalden alıntı: rockinlife

Buraya da yazayım.

İnternet üzerinden siteleri araştır ve bulundugun yerdeki telefoncuları dolaş...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ugurkamil

quote:

Buraya da yazayım.

İnternet üzerinden siteleri araştır ve bulundugun yerdeki telefoncuları dolaş...

Aynılarını yaptım. Telefoncular çok pahalı.

İnternet üzerinden de 2 gündür araştırıyorum. Güvendiğim sitelerden hızlıal.com'da en ucuz.

Ancak Mediamarkt, Electroworld, Saturn gibi yerlere gidemedim. Belki forumda bilen vardır buradaki fiyatları.
  • quote:

quote:

quote:

Buraya da yazayım.

Aynılarını yaptım. Telefoncular çok pahalı.

İnternet üzerinden de 2 gündür araştırıyorum. Güvendiğim sitelerden hızlıal.com'da en ucuz.

Ancak Mediamarkt, Electroworld, Saturn gibi yerlere gidemedim. Belki forumda bilen vardır buradaki fiyatları.

Telefon edip fiyatları ögrene bilirsin hepsine tek tek gitmene gerek yok

Şuana kadar buldugunuz en düşük fiyat nekadar?

• quote:

Telefon edip fiyatları ögrene bilirsin hepsine tek tek gitmene gerek yok

Şuana kadar buldugunuz en düşük fiyat nekadar?

Telefon etmeyi denerim, bilmiyordum onu.

En düşük fiyatlar şöyle.

kolayesyam.com 475
    sanalreyonum.com 475
    antifiyat.com 478
    buroteknik.com 478
    emall.com.tr 485
    teknosepet.com 487
    netsiparis.com 494

Ama bu sitelerin hiçbirine güvenmiyorum. Siz yukarıdaki sitelerden alışveriş yaptınız mı?

Güvendiklerimden

hepsiburada.com 529 TL
    kangurum 518 TL
    bir de hizlial.com var 497 TL ama onlar da çok geç yolluyorlar telefonu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rockinlife -- 17 Mart 2010; 12:31:26 >

• Bende söyle küçük bi tiyo veriyim o zaman

Şuanda lindy'nin satıcıya ulaşım maliyeti 420 tl cıvarında(nerden ögrendigim bende kalsın) ona göre fiyat araştır sonuçta satıcıda ondan para kazanıyor belli bi kar koyuyor

İnyernet üzerinden fiyat alırken + kargo parasınıda ekle öyle karşılaştır fiyatları...
  • quote:

Bende söyle küçük bi tiyo veriyim o zaman

Şuanda lindy'nin satıcıya ulaşım maliyeti 420 tl cıvarında(nerden ögrendigim bende kalsın) ona göre fiyat araştır sonuçta satıcıda ondan para kazanıyor belli bi kar koyuyor

İnyernet üzerinden fiyat alırken + kargo parasınıda ekle öyle karşılaştır fiyatları...

Kargoları da hesaba katıyorum. Ücretsiz zaten birçoğu.

Şimdi sizin dediğinize göre kaç para verirsem normal vermiş olurum?

• quote:

quote:

Bende söyle küçük bi tiyo veriyim o zaman

Kargoları da hesaba katıyorum. Ücretsiz zaten birçoğu.

Şimdi sizin dediğinize göre kaç para verirsem normal vermiş olurum?

Şuanki satış fiyatları konusunda bilgim yok(510 tl cıvarında normal bence)...

Aynı işi sizin yapyıgınızı düşünün ve kaça satardınız?
    Çalışanın sigorta ücreti + vergiler + elektirik + dükkan kirası vs vs gibi masrafların çıkması gerekiyor...
    Yanılmıyorsam internet sitelerinin masrafı daha az olması lazım(o nedenle biraz fiyat farkı oluyor)

• quote:

Şuanki satış fiyatları konusunda bilgim yok(510 tl cıvarında normal bence)...

Aynı işi sizin yapyıgınızı düşünün ve kaça satardınız?
    Çalışanın sigorta ücreti + vergiler + elektirik + dükkan kirası vs vs gibi masrafların çıkması gerekiyor...
    Yanılmıyorsam internet sitelerinin masrafı daha az olması lazım(o nedenle biraz fiyat farkı oluyor)

Teşekkürler. 500 civarı satan yerlerden alayım ben o zaman.
  • Merhaba arkadaşlar, Bu bolt programını kurdum çalıtırdığımda secturiy hatası veriyor bunu nasıl çözebileceğimi bilen varmı?

Ayrıca ugurkamil arkadaşım cevap için teşekkürler. ebudyy için oyunlara bakmak hiç aklıma gelmedi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yesilsy

Merhaba arkadaşlar, Bu bolt programını kurdum çalıtırdığımda secturiy hatası veriyor bunu nasıl çözebileceğimi bilen varmı?

Ayrıca ugurkamil arkadaşım cevap için teşekkürler. ebudyy için oyunlara bakmak hiç aklıma gelmedi.

oyunlar bölüne gir ve blot prorgramını sil...

daha önceki sayfalarda benım verdigm link'ten indirip yükle telefona o zmanda aynı hatayı vericekmi bi bak
  • Ugurkamil dediğini yaptım ama hata veriyor. Error network access is disabled chek security setting yazıyor. Bi yer de bi ayarı var ama nerde :)
  • öyle bi sorunla karsılaşmadım o nedenle yardımcı olamicam.
    farklı program veya oyun yüklep hata verip vermediğine bak,eğer onlarda da aynı ise format at veya fabrika ayarlarına dön
  • Şarjı nasıl ya, kaç gün gidiyor ?
    ablama alabiliriz belki :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: The_T®uth♀♂

Şarjı nasıl ya, kaç gün gidiyor ?

12 saat sarj ettin mi rahat 2-3 gün gidiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Megadeth

quote:

Orijinalden alıntı: The_T®uth♀♂

Şarjı nasıl ya, kaç gün gidiyor ?

12 saat sarj ettin mi rahat 2-3 gün gidiyor

cumartesi akşam uyurken şarja taktım pazar sabahı aldım ve şuanda 1 kademe şarj var akşam takıcam tekrar şaja...
    Biraz azla görüşme yaptım ve müzik dinledim o nedenle erken bitti, normalde tam 1 hafta gidiyor benım kullanımımla

• Ya sonkez lindy mi 5603 mü? Yarın alcam telefonu. Ne zor bişiymiş ya? :D:D:D

ugurkamil arkadaşım biraz foto örneği koyabilir misin?

Teşekkürler.
  • 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.