Şimdi Ara

Samsung'dan dokunmatik ekranlı ve WI-FI destekli telefon; M5650 Lindy (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
771
Cevap
1
Favori
94.616
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: frisby06

quote:

Orijinalden alıntı: allybe

quote:

Orijinalden alıntı: Megadeth

İnternette dolaşmadığım süreçte 2.5 gün falan gidiyor internette dolaştığımda 1 günde bitiyor

Galiba en negatif özelliği bu...

Maalesef star'ında en büyük sorunu bu normalde 5 gün gidiyor nette gezersen 1 gün zor dayanıyor

nette gezerken sürekli ışıgı açık oluyor ve işlem yapıyor o nedenle

Aynı durum pc'dede var hiç bi işlem yapmazsan daha az elektirik harcar ama nette dolaşırsan veya başka bi işlem yaparsan daha fazla elektirik harcar...

Bu süreyi azda olsa uzatmanın tek yolu telefonun ekran ayarlarından ekranın ışıgını en kısık modda kullanıcaksınız...
    Ben 1. seviyede kullanıyorum bi sorun yaratmıyor(gece karanlıkta fazla bile gelyor) dışarda özellikle güneşli havada sadece görüş biraz azalıyor...

• Orijinalden alıntı: ugurkamil

Mesajları geri dogru incelerseniz orda prorgramların linkini paylaştım, nasıl yükleyeceginizide(şuan meşkulum tekrar ona vakit ayıramam)

Bedava msn veya facebook durumuna gelince o biraz karışık bi konu direk Vodafone bayisine gidip yardım alsanız daha iyi olur...

Turkcell'inde bedava facebook kampanyası var ona farklı bi adres ve ayar üzerinden baglanıyorsun mesela, Vodafone'dede öyle bişey olabilir...

Bedava facebook özelligi ile sadece kişilerin güncellemelerini, gelen mesajlarını ve bildirimlerine baka biliyorsun(blot prorgramından girip pc'deki gibi görmek istersen ücretli yine)

Uğur arkadaşım öncelikle zaman ayırdığın için teşekkür ederim.. bütün mesajları okudum ama bu programı nasıl kuracağımı nasıl kullanacağımı bilmiyorum..

Ebudyy yükleyen arkadaşlara sormak istiyorum ebuddy yuklerken marka ve model aşamasında bu telefon yok acaba nasıl yuklediniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: yesilsy

Uğur arkadaşım öncelikle zaman ayırdığın için teşekkür ederim.. bütün mesajları okudum ama bu programı nasıl kuracağımı nasıl kullanacağımı bilmiyorum..

Ebudyy yükleyen arkadaşlara sormak istiyorum ebuddy yuklerken marka ve model aşamasında bu telefon yok acaba nasıl yuklediniz?

arkadaşım al bu linkte lindy için bütün programlar var. ebudy de var ben burdan yükledim ve msn kullanıyorum.

http://www.getjar.com/mobile-all-applications-for-samsung-gt-m5650-lindy/

• STAR S5233 ve ayni yada yakın özelliklere sahip dokunmatik ekranlı samsung modellerinin prorgramlarıda uyuyor lindy'ye aklınızda bulunsun
  • quote:

Programı pc'den telefona atıyorsun ve telefondanda resimi açar gibi açıyorsun yüklemeye başlıyor
  • Gelen mesajların saklama yerinin boyutu çok az ya 300-400 mesaj sonra Kutuyu boşaltın diyor bunu dahada arttıramaz mıyız ?
  • quote:

Gelen mesajların saklama yerinin boyutu çok az ya 300-400 mesaj sonra Kutuyu boşaltın diyor bunu dahada arttıramaz mıyız ?

Gelen kutusunda o kadar mesajın ne işi var
    eğer önemli mesajlar varsa taslaklara veya klasörlerim bölümüne taşımanızı öneririm...
  • Az önce müzik tanıma özelligini denedim ve sorunsuz çalıştı...
    Radio'da şarkı çalıyordu hemen telefonu aldım elime müzik tanıma özelligini açtım hemen internet üzerinden şarkının ismini ve söyleyenni buldu

Artık biyerde çalan müzik hoşuma gittiginde şarkının adı neydi yada kim söylüyor diye ögrenmek için uğraşmak zorunda kalmiycam..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ugurkamil -- 14 Mart 2010; 11:00:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ugurkamil

quote:

Gelen mesajların saklama yerinin boyutu çok az ya 300-400 mesaj sonra Kutuyu boşaltın diyor bunu dahada arttıramaz mıyız ?

eğer önemli mesajlar varsa taslaklara veya klasörlerim bölümüne taşımanızı öneririm...

Arkadaşlarla mesajlaşınca hemen doluyor ya

• quote:

quote:

quote:

O nasıl bi mesajlaşma trafigi öyle
    Tümünü seç sil yap sı ksık o zaman...

• quote:

quote:

quote:

quote:

O nasıl bi mesajlaşma trafigi öyle
    Tümünü seç sil yap sı ksık o zaman...

Silmeye üşeniyorum ya Mesajlaşıyorsun biranda başlıyor kutunuz doldu lütfen siliniz diye silmeside uzun sürüyor üşeniyorum

• quote:

arkadaşım al bu linkte lindy için bütün programlar var. ebudy de var ben burdan yükledim ve msn kullanıyorum.

Arkadaşım link için teşekkürler. Ama ben beceremedim sanırım. Telefona atıp kurdum sonra giriş yaptım. daha sonra küçültüp aşağı indirdim ama bulup tekrar açamıyorum. Yani bilgisayardaki gibi masa üstüne bişi gelmicekmi herseferinde kuracak mıyım ben bunu ?

• quote:

quote:

Arkadaşım link için teşekkürler. Ama ben beceremedim sanırım. Telefona atıp kurdum sonra giriş yaptım. daha sonra küçültüp aşağı indirdim ama bulup tekrar açamıyorum. Yani bilgisayardaki gibi masa üstüne bişi gelmicekmi herseferinde kuracak mıyım ben bunu ?

Oyunlara gir orda prorgram

• @ugurkamil

Bu alarm ayarlarında telefonu kapattığımızda yine saatinde çalıyor mu?
  • quote:

@ugurkamil

alarım ayarlarken orda otomatik açıl seçenegi açık yapmışsan çalıyor...
    kapalı ise telefonu kapatırsan çalmaz...
  • quote:

quote:

@ugurkamil

Sabahları okul oluyor telefon uyandırıyor bi alarm diyede mecbur sabaha kadar açık duruyor sarj gidiyor

• quote:

quote:

quote:

@ugurkamil

Sabahları okul oluyor telefon uyandırıyor bi alarm diyede mecbur sabaha kadar açık duruyor sarj gidiyor

Dedigim ayarını açık yaptınmı telefon kapalı ikende alarım çalıyır

• merhaba arkadaşlar
    bende de lindy var daha bugün aldım.
    bütün sayfaları okudum galiba
    wifi ile bağlanıp ebuddy yüklemek istedim sitesinden fakat yükleyemedim, getjar'a girdim ordan yükledim, acaba ebuddynin kendi sitesinden yükleyememesinin nedeni nedir?

2. sorum facebooka giremiyorum
    wifi ile bağlıyım yine, telefonun içindeki facebooktan kullanıcı adı ve şifremi girip oturumu aç dediğimde "lütfen şebeke erişiminizi kontrol edin." şeklinde uyarı alıyorum, bu nedendir? veya çözümü nedir?
    ayrıca uğurkamil kards browser önermişsin, onu telefonu bilgisayara bağlayıp mı yüklememiz lazım?
    teşekkürler şimdiden..
  • quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

merhaba arkadaşlar
    bende de lindy var daha bugün aldım.
    bütün sayfaları okudum galiba
    wifi ile bağlanıp ebuddy yüklemek istedim sitesinden fakat yükleyemedim, getjar'a girdim ordan yükledim, acaba ebuddynin kendi sitesinden yükleyememesinin nedeni nedir?

2. sorum facebooka giremiyorum
    wifi ile bağlıyım yine, telefonun içindeki facebooktan kullanıcı adı ve şifremi girip oturumu aç dediğimde "lütfen şebeke erişiminizi kontrol edin." şeklinde uyarı alıyorum, bu nedendir? veya çözümü nedir?
    ayrıca uğurkamil kards browser önermişsin, onu telefonu bilgisayara bağlayıp mı yüklememiz lazım?
    teşekkürler şimdiden..

Kendi sitesinden veya farklı yerden yüklemeniz önemli degil yeterki yükleyebilin

Kendi facebook prorgı güzel degil o nedenle ben 1 kere girdim test amaçlı
    blot prorgramını veya farklı bi program yüklerken telefona göndericeksiniz önce ondan sonra telefondan yükliyceksiniz...

• kendininki güzel değilde sol tarafta duruyor diye ordan girmeyi denedim :D
    başka türlü illa sitesnden mi girmemiz lazım
    bikaç sorum daha olacaktı dostm

soldaki widget menu kısmına ebuddy'i nasıl atabilirim?
    bi de en üstte wifi iconunun sağındaki sd kartın iconu mu? kırmızılı bişi var sanmıyorum ücretli bir şeye bağlantığını ama..
    hayatımda ilk defa samsung kullanınca böyle köyden indim şehire oluyor..
    pişman olmam umarım ilerde aldığıma:)
  • 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.