Şimdi Ara

Samsung'dan dokunmatik ekranlı ve WI-FI destekli telefon; M5650 Lindy (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
771
Cevap
1
Favori
94.617
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

Merhaba arkadaşlar. 2 gün önce Lindy aldım. Bir sorum olacaktı. Ebuddy programını indirdim. Oradan Wi-fi bağlantısı ile girdim messengera. Fakat bağlanırken, ücretten bahsediyor. Bu konuda bilgisi olan var mı?

o sizin wifi ile baglandıgını bilmedigi için devamında telefon internete baglanıcagı için ücretlendirile bilir diyor(yani normal şekilde internete girenler için) yani bi sıkıntı yok en üstekine tıklıyorsun sorunsuz internette dolaşıyorsun..
  • Merhaba arkadaşlar. 2 gün önce Lindy aldım. Bir sorum olacaktı. Ebuddy programını indirdim. Oradan Wi-fi bağlantısı ile girdim messengera. Fakat bağlanırken, ücretten bahsediyor. Bu konuda bilgisi olan var mı?
  • Bi soruya kaç kere cevap vermek gerekiyor acaba ? üsteki mesajda cevaplamıştım...
  • Telefonda şarkı dinlerken başka bir işlem yapacakken çok kasılıyor ya yavaşlıyor acayip derecede...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Megadeth

Telefonda şarkı dinlerken başka bir işlem yapacakken çok kasılıyor ya yavaşlıyor acayip derecede...

Başka dediginiz işlem nedir?

Ben müzik dinlerken mesaj yazdım ve menülerde dolaştım bi sıkıntı yaratmadı ama müzik dinlerken internete girmedim...
  • Lindy radyodan kayıt yapıyor mu? Kaç kbps kalitede?
  • arkadaşlar 4 sayfadaki tüm yazıları okudum, dokunmatik ve wifi'li telefon almayı düşünen herkes gibi 5800, starwifi ve lindy arasında kalmıştım. her 3 telefonu da araştırdım 5800 şarjı 1 gün ve çok fazla sorunlu, zamanında sx1 kullanmış biri olarak sorunlu telefonların nasıl bir baş ağrısı oldugunu bildiğim için yanına yaklaşmam (sx1 efsanedir ama çok sorunludur:) ) starwifi'nin de kulaklık ses kalitesinin şuan kulandığım çift hatlı c5212 ayarında oldugunu anladım, yalnız ekranı büyük ve sensorlu bu çok büyük artı, lindy ile starwifi arasında kaldım. ses kalitesinin iyi olması daha cazip kılıyor fakat merak ettiğim lindyde ekranı manuel olarak kolayca yan yapabiliyor muyuz? bu yan yatırma olayı kısıtlı alanlarda mı mevcut? yani menülerde nette müzikte herşekil yan oluyor mu ekran? ayrıca Q yazım olmadığına göre msnde dahi normal eski usul mü yazı yazıyor sunuz? son olarak da el yazısını algılıyor mu? msj kullanımım sıfır ama çok seviyorum o özelliği:) cevap vereceklere şimdiden teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: oktaysar

arkadaşlar 4 sayfadaki tüm yazıları okudum, dokunmatik ve wifi'li telefon almayı düşünen herkes gibi 5800, starwifi ve lindy arasında kalmıştım. her 3 telefonu da araştırdım 5800 şarjı 1 gün ve çok fazla sorunlu, zamanında sx1 kullanmış biri olarak sorunlu telefonların nasıl bir baş ağrısı oldugunu bildiğim için yanına yaklaşmam (sx1 efsanedir ama çok sorunludur:) ) starwifi'nin de kulaklık ses kalitesinin şuan kulandığım çift hatlı c5212 ayarında oldugunu anladım, yalnız ekranı büyük ve sensorlu bu çok büyük artı, lindy ile starwifi arasında kaldım. ses kalitesinin iyi olması daha cazip kılıyor fakat merak ettiğim lindyde ekranı manuel olarak kolayca yan yapabiliyor muyuz? bu yan yatırma olayı kısıtlı alanlarda mı mevcut? yani menülerde nette müzikte herşekil yan oluyor mu ekran? ayrıca Q yazım olmadığına göre msnde dahi normal eski usul mü yazı yazıyor sunuz? son olarak da el yazısını algılıyor mu? msj kullanımım sıfır ama çok seviyorum o özelliği:) cevap vereceklere şimdiden teşekkürler.

ekran her uygulamada yan yatmıyor sadece browserda var o özellik.

• ne anlamı kaldı ki şimdi:S resimlere de mi yan bakamıyorsun? starda bile resimlerle ilgili bir çok animasyon var. Lindy stardan ayıran tek özellik sesi mi şimdi?
  • resimlere yan bakabiliyosun. internette gezinirken de yan bakabiliyorsun (manuel olarak)
    bu modele sensör koymamaları gerçekten ilginç bir durum. artniyet var heralde. diğer sensörlü modeller de satsın diye böle yaptılar sanırım. ama benim için çok sorun teşkil etmiyor sensör. telefon yan yatsa nolur düz dursa nolur. yanlız Q klavye olmaması hakkaten can sıkıcı bir durum. mesaj yazarken, msnde chat yaparken insan zorlanıyor. dokunmatik bir telefonda kabullenilcek bişey değil yani. el yazısı muhabbeti de yok. (ama zaten el yazısı çok gereksiz bi özellik bence. 5800'im varken bir kez bile kullanmadım)
  • quote:

arkadaşlar 4 sayfadaki tüm yazıları okudum, dokunmatik ve wifi'li telefon almayı düşünen herkes gibi 5800, starwifi ve lindy arasında kalmıştım. her 3 telefonu da araştırdım 5800 şarjı 1 gün ve çok fazla sorunlu, zamanında sx1 kullanmış biri olarak sorunlu telefonların nasıl bir baş ağrısı oldugunu bildiğim için yanına yaklaşmam (sx1 efsanedir ama çok sorunludur:) ) starwifi'nin de kulaklık ses kalitesinin şuan kulandığım çift hatlı c5212 ayarında oldugunu anladım, yalnız ekranı büyük ve sensorlu bu çok büyük artı, lindy ile starwifi arasında kaldım. ses kalitesinin iyi olması daha cazip kılıyor fakat merak ettiğim lindyde ekranı manuel olarak kolayca yan yapabiliyor muyuz? bu yan yatırma olayı kısıtlı alanlarda mı mevcut? yani menülerde nette müzikte herşekil yan oluyor mu ekran? ayrıca Q yazım olmadığına göre msnde dahi normal eski usul mü yazı yazıyor sunuz? son olarak da el yazısını algılıyor mu? msj kullanımım sıfır ama çok seviyorum o özelliği:) cevap vereceklere şimdiden teşekkürler.

Yanlış bilgi vermeyelim lütfen KRALL

Menü ve müzik dışında yüklediginiz prorgram destekliyorsa yan yatıyor...
    Resim, video ve kendi tarayıcısında tek tusla yan yatırma özelligi var, onun dışında sizin sonradan yüklediginiz prorgramların ayar bölümüne giriyorsunuz ordan ayarlıyorsunuz

Msn olayına gelince(internettede dolaşırken aynı) mesaj yazarken karşınıza cıkan ekran çıkıyor ve yazmak istediginiz mesajı oraya yazıyorsunuz...

El yazı algılama özelligide yok, yadce daha önce belirlediginiz bi harfle tuş kilidini veya herhangi bi prorgramı açma özeligi var, Örnegin A harfini belirlemişseniz tuş kilidine ekrana parmagınızla A harfi yazınca tuş kilidi çılıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ugurkamil -- 11 Mart 2010; 9:45:43 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ozzy2007

resimlere yan bakabiliyosun. internette gezinirken de yan bakabiliyorsun (manuel olarak)
    bu modele sensör koymamaları gerçekten ilginç bir durum. artniyet var heralde. diğer sensörlü modeller de satsın diye böle yaptılar sanırım. ama benim için çok sorun teşkil etmiyor sensör. telefon yan yatsa nolur düz dursa nolur. yanlız Q klavye olmaması hakkaten can sıkıcı bir durum. mesaj yazarken, msnde chat yaparken insan zorlanıyor. dokunmatik bir telefonda kabullenilcek bişey değil yani. el yazısı muhabbeti de yok. (ama zaten el yazısı çok gereksiz bi özellik bence. 5800'im varken bir kez bile kullanmadım)

Opera prorgramında Q klavye çıkıyor ve ben bi türlü seri yazamıyorum onunla o nedenle opera prorgramını test etme amacı dışında hiç kullanmadım, Q klavye olmaması msn'de veya iternette gezinirken mesaj yazma bölümü açılırken birazcık geçikme yaşatsada bana göre mesajı yazarken T9 veya T9 suz yazarak daha seri yazılıyor...

• quote:

Orijinalden alıntı: kadirt

Lindy radyodan kayıt yapıyor mu? Kaç kbps kalitede?

Kayıt yapıyor ama hiç denemedim + ses tanıma özelligi ile ortamdakı müzigi kaydedip internet üzerinden şarkının ismini ve söyleyenlerinide bulmanız mümkün...
    Aynı şekilde telefonunuzda isimsiz şarkı varsa onunda tespit edebiliyor...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ugurkamil

quote:

Telefonda şarkı dinlerken başka bir işlem yapacakken çok kasılıyor ya yavaşlıyor acayip derecede...

Ben müzik dinlerken mesaj yazdım ve menülerde dolaştım bi sıkıntı yaratmadı ama müzik dinlerken internete girmedim...

Mesaj yazmak gibi biraz geç algılıyor dokunmaları internete girerkende çok yavaş oluyor...
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ugurkamil

quote:

Mesaj yazmak gibi biraz geç algılıyor dokunmaları internete girerkende çok yavaş oluyor...

Mesaj yazarken çok aşırı bi yavaşlama hissetmedim ben, akşam tekrar test ederim mesaj yazarken ve internette dolaşırken...

• star wifi de acaba q klavye olup olmadığını bilen var mı? starın da mp3 sesi lindy gibi değildir heralde, lindyi hiç dinlemedim ama. lindyi benim gözümde tek cazip kılan şeyi mp3 güzel olduğunun söylenmesi karar veremedim hala hangisini alacağımı. şu lindye q klavye ve sonsör koysalar düşünecek bişey kalmazdı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oktaysar -- 11 Mart 2010; 19:05:26 >
  • Az önce özellikle test ettim, müzik dinlerken mesaj yazıp gönderdim ve blot prorgramından wifi ile face ve DH'ya girdim öyle farkedilir bi yavaşlama olmadı

Diğer arkadaşlarda bi test edermi?
    Belki arkadaşın telefonundamı bi arıza var yada aynı anda bilmedigi başka prorgramlarda açıkmıydı arka planda...
  • quote:

star wifi de acaba q klavye olup olmadığını bilen var mı? starın da mp3 sesi lindy gibi değildir heralde, lindyi hiç dinlemedim ama. lindyi benim gözümde tek cazip kılan şeyi mp3 güzel olduğunun söylenmesi karar veremedim hala hangisini alacağımı. şu lindye q klavye ve sonsör koysalar düşünecek bişey kalmazdı.

Starda Q klavye var diye biliyorum(yanlış bilmiyorsam)
  • cok belli bir yavaslama gözlemlemedim bende dinlerken mp3 kalitesi cok guzel ya ama ben orjinal kulaklıgıı kullanmıyorum sennhiser kuralklıgım var onu kullanıorum cok guzel dinlemesi keyifli. bende q klavyeden madurum keske olsaydı birde flash sorununa acayip kafayı taktım ya. bluetootla pc ye fotoraf da aktaramıyorum neden bilmiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sencan48

cok belli bir yavaslama gözlemlemedim bende dinlerken mp3 kalitesi cok guzel ya ama ben orjinal kulaklıgıı kullanmıyorum sennhiser kuralklıgım var onu kullanıorum cok guzel dinlemesi keyifli. bende q klavyeden madurum keske olsaydı birde flash sorununa acayip kafayı taktım ya. bluetootla pc ye fotoraf da aktaramıyorum neden bilmiyorum.

bluetoot ile sorunsuz resim alıp gönderiyorum işyerindeki pc'ye evdekindede usb kablosunu kullanıyorum bi sorun yok

bluetoot'la başka teledondan dosya ata biliyormsun pc'Ye? bilgisayara sonradan takılan bluetootlarda(orjinalinde olanalrdada öylemi bilmiyorum) pc'den bluetoot bölümünden dosya al'a tıklıyorsun ondan sonra telefondan gönderiyorsun aksi taktirdi tlefon pc'yi görmez...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ugurkamil -- 11 Mart 2010; 21:54:19 >
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.