Şimdi Ara

Samsung55 ku7000 mi lg uh615v

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
1
Favori
787
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Digiturk play kullanıcısıyım bu uygulamanın sağlıklı çalışması benim için çok önemli ayrıca tivibu da var bu uygulamada olsa iyi olur.
    Samsung da digiplay i denedim gayet iyi çalışıyor. Ama tivibu yok yükleme menüsünde de yok
    Lg de deneyemedim ama ikiside var menüsünde bu iki uygulama açısından değerlendirilirse bu tv ler kesin kararımı vericem ayrıca başka önerilere de açığım 55 ekran için
    Vestel fiyat olarak uygun ama kalitesi biraz aşağıda gibi...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Samsungda tivibu uygulaması yok am ben olsam samsung alırım bence uygulamasıda eklenir

• Vestel için ne dersiniz

• Samsung ve lg de internetten film izleme nasıl bazı yorumlar olumsuz...

• kesinlikle smart uygulamaları ve daha iyi bir güncelleme ve geleceğe yönük olması için Samsung markasını seçmenizi öneririm TV konusunda.

En azından Türkiye'de, zira LG'nin güncelleme konusunda çok sorunlu olduğunu biliyoruz.
  • 55 lerdeki fiyat lar yüzünden lg49uhd610n aldım. Birkaç güne kurulur paylaşırım deneyimlerimi. Duvara monte ettireceğim dikkat etmem gereken neler olabilir acaba.

• Digiplay ve tivibu uygulamaları gayet iyi memnunum. Tv nin görüntüsü gayet güzel özellikle derinlik çok iyi görüntüde.

• kendi receiver mi kullanıyorsun yoksa harici cihaz mı var?
    Kendi receiver da favori veya özel sıralama, kanal isim değiştirme gibi fonk var mı?
    yüksek kaliteli MKV leri takılmadan USB den oynatıyor mu?
    harici diskleri NTFS tanıyor mu?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.