Şimdi Ara

SAMSUNG YP-U4 İncelemesi Ana Başlık. (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
102
Cevap
1
Favori
14.294
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bencede öle yap ama bu seferde teknik daha da batırırsa yanarsın.bilirsin bizim ülkenin teknik servislerini ;)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KING87 -- 10 Haziran 2010; 0:41:27 >
  • arkadaslar u4ümde sorun var ekran açılmıyor sabah sarjı bittiği için sarja taktım doluyordu güzelce sonra dolmuşmu diye bi baktım ekran açılmıyor sarkı fln calıyor ama ekran gitmiş servisemi götürmek gerekir? kendim düzeltemezmiyim.
  • Valla aynen bizim teknik servislerin işi belli olmaz ama şu an çok memnunum radyo kaliteside güzel bayağı
  • hayret bişi yaaa, bide hava atıyo.bizde de öle şans olsa da bizde alırken radyolu alsak :-/ ya bişi sorcam bu yp-u4 te shuffle özelligi varmı(karışık çalma)???
  • ben su anda yeni zelandadayim ve iki ay once aldim bu mp3 playerdan ve aldigim gunden beri radyo kullanabilmekteyim :)
    gercekten guzel bi cihaz
  • yaw kimisi radyo kullanıyo.kimisi radyo kullanmıyo ne biçim iştir bu yaaa :s :)
  • sanırım bandrol parası vermemek için gizlenmiş radyo
  • alırken bu radyo olayını sölesem denerler mi acaba? çoğu mp3 player sadece görüntü olarak var,denemeye gelince sıkıntı çıkarıyolar saolsunlar
  • Beyler bende uzun süredir var olan ve aldığımdan beri menü de fm radio sekmesi görüldüğü, frekansların görüldüğü U4 cihazımı, bir sene sonra ilkdefa radyosunu dinleyeyim dediğimde, önce sekmede ayrlamama rağmen (94.5 ) ses alamadım radyodan. Daha sonra sekmeler menüsünden de FM RADIO seçeneği kalktı kendi kendine. Bu cihazda Fm radio yok görünüyor burada yazanlara göre... Resmi sitesinde var görünüyor... Benim cihazda da vardı deneyene kadar, deneyince silindi Ne oluyor acaba ???
  • bendede radio var görünüyo ama hiçbir kanalı çekmiyor sürekli cızırtı başka bişey yok:S bundan önce samsung yp-u3 modelini kullanmıştım. ama arkadaş saolsun ıslak havluların arasına koymuş güneş görmesin diye oda batarya falan şişti bende çöpe salladım:D sonra gittim yp-u4 modelini aldım. şarj süresi tamamen yalan en fazla 3-4 saat kullanılıyor. kapalıyken şarjı bitiyor. hele hafızası ne kadar dolarsa ı kadar daha çabuk bitiyor. 2 saat şarj 2 saat kullanım süresine kadar geriliyor. fm radio anlattığım gibi. ses kalitesi ve db li gerçektende yp-u3 ün gerisinde kalmış. menü giriş ve çıkışlarıda bi önceki modeline göre yavaş (ancak bunu modeller arasındaki 4 kat daha fazla olan hafızaya bağlayabiliriz.)
    en kötüsüde daha 2-3 gün önce başıma geldi. artık cihaz açılmıyor. şarjda etiyor hatta şu anda pc ye bağlı ve içinden şarkı dinliyorum ama herhangi bir bilgi mesajı yok mp3 ün üstünde ( şarj ediliyor falan gibi). bu sorunun çözümünü bulamassam 100 liraya yazık olacak hala garantisi var ama böle bi durumda garanti masrafları karşılamaz büyük ihtimalle yeni makina verecekler bana teknik servis ücretinide 50 lira falan bi güzel geçirecekler.

• quote:

Orijinalden alıntı: positroN

inceleme icin tesekkurler.

benim ilgimi cihazin renklerini yazdigin yer cekti. sirasiyla kirmizi, mavi, yesil degil; kirmizi, mor ve turkuaz renklerindeler.
    dikkatsizlik degilse renk koru olabilirsin.(yanlis anlama)

• biri yp-u4 cdsini uploadlayıp buraya koyabilir mi acaba ? çok sıkıntı çekiyorum bu konuda çünkü.
  • o kadar kullanan var bi yardım edin bari..
  • ÜRÜNÜ NASIL GÜNCELLİYORUZ YAV BİRİ YARDIM ETSİN BÖLECE jarz sorunu yani bataryanın az gitmessi sorunu ortatan kalkar diye düsnüorum belki yardım edin arkadaslar
  • ürünün radyolu versiyonu samsung yp-u4AB ülkemizde radyosuz verrsiyonu olan yp-u4UR SATISTA ne yazık bulamadım radyolu versiyonunu yukarıda arkadşlardan biri yazmıs ürün cd den upload ettiremedim bitürlü tek sıkıntım jarzı oda güncelleme yaparsak kallkar ama güncelleme yapamıyorum yardımmmmmm
  • ülkemizde olanlar radyosuz... cd yi tak sonra yardım bölümünden güncelle
  • su an bu mp3 çaları bulabiliceğim yer varmı arkadaşlar ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: G0THIC

su an bu mp3 çaları bulabiliceğim yer varmı arkadaşlar ?

internetten bulursun ama bu saatten sonra bu ürün alınmaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Little Rock

arkadaslar u4ümde sorun var ekran açılmıyor sabah sarjı bittiği için sarja taktım doluyordu güzelce sonra dolmuşmu diye bi baktım ekran açılmıyor sarkı fln calıyor ama ekran gitmiş servisemi götürmek gerekir? kendim düzeltemezmiyim.

Aynı sorun bende de var! Hem de bir abime bir bana iki tane almıştık.İkisinde de aynı zamanlarda aynı sorun oldu.Müzik çalsa da ekran ne olursa olsun hep kapalı.Yazılım güncelledim format attım hiçbiri işe yaramadı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tnevel-levenT

quote:

Orijinalden alıntı: Little Rock

arkadaslar u4ümde sorun var ekran açılmıyor sabah sarjı bittiği için sarja taktım doluyordu güzelce sonra dolmuşmu diye bi baktım ekran açılmıyor sarkı fln calıyor ama ekran gitmiş servisemi götürmek gerekir? kendim düzeltemezmiyim.

Aynı sorun bende de var! Hem de bir abime bir bana iki tane almıştık.İkisinde de aynı zamanlarda aynı sorun oldu.Müzik çalsa da ekran ne olursa olsun hep kapalı.Yazılım güncelledim format attım hiçbiri işe yaramadı.

hortlatmış gibi olmasın ama bende ürünü çok kullanmıyordum bugün açayım dedim ses var görüntü yok :))
    buldunuz mu bir çözüm ?

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.