Şimdi Ara

Samsung yp-u3 açılmıyor deliriyorum (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
10.139
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Arkadaşlar ben de parça niyetine yp-u3 arıyorum, satmak isteyen var mı?
  • arkadaşlar elimde yp-u3 samsung m3 player de şarj yeri koptu diğer yerleri sağlam parça niyetine satılık almak isteyen arkadaşlara duyurulur...
  • Servise ver hocam bitmediyse süresi.
  • Benim de başta usb disconnected yazıyordu sonra hiç açılmamaya başladı. bilgisayara takıyorum görmüyor, alet açılmıyor. ne yapacağım bilmiyorum parça olarak isteyenler dm atsın, işine yarayan olursa satarım belki.
  • Aynı sıkıntı bende de var. Arada sırada açılıyor, ayda bir iki ayda bir. O zaman atıyorum içine mp3 leri. Ama bunun bir çözümü olmalı. Sorun donanımsal değil bence yoksa şarj olmazdı.
  • Komple söktüm içini bir aydır bütün çabalarıma rağmen dosya transferi yapamadım. Söktüğümde gözle görülür herhangi bir temassızlık yoktu. Topladım yine çalışmadı. 30-40 kere USB ye takıp çıkardım, şu anda dosya transfer ediyor. Ancak tamamen tesadüf.
  • arkadaşlar bendekinin yakaya takılan mandalı kırıldı elinde bozuk olupta yaka mandalı sağlam olan varsa gönderebilirmi.
  • eskiden kullanırdım, ses kalitesi çok güzeldi. ne yazık ki üstünden traktörle geçip bozmuştum :) ekranı çalışmıyor, elinde olan varsa almak isterim ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: darkdgn

valla aynı cihazdan bende iki tane var, çok sevimli cihazlar muhtemelen yine alacağım :) fakat bendeki sorun içindeki film kablonun yırtılmasından kaynaklı,iki tane yatıyor öyle kablo haricinde sorunları yok,istiyene bedava gönderirim çöpe gideceğine bir işe yarasınlar...
    Merhaba cihazlar halen duruyor mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.