Şimdi Ara

Samsung YP-K3 Hakkında Herşey (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
222
Cevap
3
Favori
28.226
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: berkant10

ep630 ii bass verir 6 ay kadar kullandım şimdi sennheiser mx160 kullanıyorum onun basları az
    şimdi birde philips she8500 aldım netten onu bekliyorum deneyimlerimi paylaşırm kullandıktan sonra

Ep630'dan sonra philips she8500 sana çok yavan gelecektir.. bir üst modeli 9500'ünü kullanmıştım;hiç memnun kalmayıp,cx300 almıştım..
  • Ya Allah rızası için şu kabloyu bulabileceğim hiçbir yer yok mu bi yardım ediverin ya :S
  • arkadaşlar bu mp3 player bende de var fakat bugun bi sorunla karşılaştım.alet açılmıyor ve pc görmüyor ama pc ye taktığım samsung yazıyor öyle kalıyor nedir sorunu bilen arkadaşlardan yardım bekliyorum...
  • Arkadaşlar bu mp3 player'ın USB kablosu TC sınırları içerisinde yok, boşuna uğraşmayın. ben amazon.co.uk dan aldım ve 4 günde elime geçti...
  • bende tamire verdim bakalım 2 gün sonra çıkar sorun :)
  • arkadaşlar benim makine gitmiş hepten yapılmıyormuş eğer usb ara kablosu olmayan veya lazım olan varsa bana özel mesaj atsın :D
  • herkesin dikkatine..:

bu cihazın kablosu çoğu samsung ve lg cep telefonunun kablosuyla aynıdır...garip ama gerçek..örnek olarak bizim evde lg kg110 model cep telefonu var şarjı ve kablosu bu mp3 çalara uymakta..kablo ararken samsung yp k3 kablosu diye aramayın..aleti alın yanınıza cep telefoncuya gidip samsung veya lg kablolarını deneyerek doğru olanı bulup alın..
  • SENNHEISER OMX50VC kulaklıkla nasıl ses aliriz acaba,,o kulaklıgı kullanmıs olan var mi,kulakarkasi kulaklik.
  • quote:

Orjinalden alıntı: frux

quote:

Orjinalden alıntı: berkant10

ep630 ii bass verir 6 ay kadar kullandım şimdi sennheiser mx160 kullanıyorum onun basları az
    şimdi birde philips she8500 aldım netten onu bekliyorum deneyimlerimi paylaşırm kullandıktan sonra

Ep630'dan sonra philips she8500 sana çok yavan gelecektir.. bir üst modeli 9500'ünü kullanmıştım;hiç memnun kalmayıp,cx300 almıştım..

cidden bu 8500 çok yavan geldi tekrar mx160 a döndüm şimdi bir de cx200ü deneyeceğim
  • Arkadaşlar ben dün Doğubank'dan (rekor elektronik) 4 gb kapasiteli k3 aldım.Ellerinde kalan tek siyah model o olduğu için ikinci el şüphesi verdiği (üzerinde bir iki çizik vardı ve demo şarkılar silinmişti) halde pek umursamadım ama şu anda alet konusunda şüphelerim var ;

1 : Ses kalitesi iyi gibi ama kulağımda bass hissetmiyorum, umarım anlamışsınızdır ne demek istediğimi.Rock/metal müzik dinleyen biriyim ve bateriyi kulağımda hissetmek istiyorum.Equlizer dan bass kısmını (effect lerden de full açık) full açtığım halde hiçbir şekilde kulağımda bass hissetmiyorum.Sorun kulaklıksa (ki sanmıyorum kulaklık da övülmüş hatta bass konusunda övülmüş) para verip almaya razıyım ama alettense durum kötü, çünkü gerçekten tasarımı çok sevdim tam bana hitap ediyor.Başka nerde bulabilirim bilmiyorum şu anda piyasada yok gibi.

2 : Full şarj ettim fakat yaklaşık 13 saatte şarjı bitti.Sürekli equilizer kurcaladım ve ses yüksekti ama bu kadar etkileyeceğini sanmıyorum.

Sorun alette mi yoksa böyle mi olması lazım bilmiyorum o yüzden cevaplarınız çok önemli.Ve bunu geri verirsem başka nerden k3 bulabilirim (240 tl ödedim) söylerseniz memnun olurum, saygılar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Maeglinn -- 10 Ocak 2009; 17:10:29 >

• arkaslar bende yp-k3 var usa version buna cx 500 kulalik alicam acaba cok fark olur mu seste
  • arkadasim bass gerçekten iyi hatta ekolayzırdan ayarlamayip atiyorm club modunda bile dinlesen ben oyle yapiyorm bass çok yeterli.ayrica 25saat civari da gidiyor sarji.üzülerek soylemeliyim senin aletin bozuk sanirim.genelde 200 ve bir yerde 170liraya sıfırını gördüm.içinden demo şarkilar da çikmadiysa kesin kullanilmis bir aleti almişsin.degistirme sansin varsa kesinlikle değiştir.teknosada var.samsung herhangi bir magasinda da var.ayrica carrefourlarda da elektrik bölümünde bu alet satiliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi p.seco -- 13 Ocak 2009; 2:16:10 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Maeglinn

Arkadaşlar ben dün Doğubank'dan (rekor elektronik) 4 gb kapasiteli k3 aldım.Ellerinde kalan tek siyah model o olduğu için ikinci el şüphesi verdiği (üzerinde bir iki çizik vardı ve demo şarkılar silinmişti) halde pek umursamadım ama şu anda alet konusunda şüphelerim var ;

1 : Ses kalitesi iyi gibi ama kulağımda bass hissetmiyorum, umarım anlamışsınızdır ne demek istediğimi.Rock/metal müzik dinleyen biriyim ve bateriyi kulağımda hissetmek istiyorum.Equlizer dan bass kısmını (effect lerden de full açık) full açtığım halde hiçbir şekilde kulağımda bass hissetmiyorum.Sorun kulaklıksa (ki sanmıyorum kulaklık da övülmüş hatta bass konusunda övülmüş) para verip almaya razıyım ama alettense durum kötü, çünkü gerçekten tasarımı çok sevdim tam bana hitap ediyor.Başka nerde bulabilirim bilmiyorum şu anda piyasada yok gibi.

2 : Full şarj ettim fakat yaklaşık 13 saatte şarjı bitti.Sürekli equilizer kurcaladım ve ses yüksekti ama bu kadar etkileyeceğini sanmıyorum.

Sorun alette mi yoksa böyle mi olması lazım bilmiyorum o yüzden cevaplarınız çok önemli.Ve bunu geri verirsem başka nerden k3 bulabilirim (240 tl ödedim) söylerseniz memnun olurum, saygılar.

keşke doğubanktan almasaydın kardeşim bu aleti
    bence de seninki bozuk benim alet 6 aylık şarjı en az 20 saat gidiyor artı cx200 ile çok güzel basslar elde duyabiliyorum

• video oynatma özelliği var mı arkdşlar k3 ün
  • ayrıca ses kaydı özelliği??
  • abi sizce yp-s3 nasildir ben ondan dusunuyprum
  • Arkadaşlar bu makinadan yeni geçti elime. Bi 15 dk şarj ettim. Aleti test edip kutusuna koyup kaldırdım. 15 gün boyunca yatacak. 15 gün sonra açtığımda bataryayla ilgili sıkıntı yaşamam dimi tam şarj etmediğim için
  • ses kaydı ve video oynatma yok..bir üst serisi çikmis o video oynatiyor...bataryayi tam şarj edin.ben 1seneyi geçti kullaniyorum hep tam şarj ediyorum ve pili çok iyi dayaniyor.alacak olanlar alsinlar hiç tereddüt etmeden
  • arkadaşlar ben bi türlü karar veremiyorum yp-s3qb mi yp-k3 mü yardım edermsiniz hangisi üst model birde bunların? buraya cevap lütfen :/:/ http://forum.donanimhaber.com/m_31148423/tm.htm
  • dedigin k3ün üst modeli video oynatma ve radyo eklenmiş modeli.görünüşü brz daha kaba gibi.radyo istiyorsan bunu al.radyo dinlemiceksen k3 al.
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.