Şimdi Ara

Samsung, yeni Galaxy Tab serisini fiyatlandırdı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
5.049
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Samsung, yeni Galaxy Tab serisini fiyatlandırdı

Samsung yıl içinde lansmanını gerçekleştirdiği medya oynatıcılarının yanında tabletlerinin de çıkış tarihi ve fiyatlandırmasını resmi olarak duyurdu.

İlk Galaxy serisinin devamı niteliğindeki Galaxy Tab 2 7.0 modeli ise 250$ fiyat etiketiyle ön siparişe başlarken satış 22 Nisan'da başlayacak.

7 inçlik 1024 x 600 piksel çözünürlükte PLS ekran, çift çekirdekli Cortex-A9 işlemci, 1GB RAM, Android 4.0.3 işletim sistemi, WiFi, GPS, Bluetooth 3.0, 3.2MP arka / VGA ön kamera, 8GB/16GB/32GB depolama kapasitesi, 32GB'a kadar microSD desteği, 50GB Dropbox alanı, TouchWiz kullanıcı arayüzü, Kızılötesi ile SmartRemote uzaktan kumanda uygulaması, 4000mAh batarya şeklinde özellikleri mevcut.

Galaxy Tab 2 10.1 ise 10.1 inçlik 1280 x 800 piksel çözünürlükte PLS ekran, çift çekirdekli Cortex-A9 işlemci, 1GB RAM, Android 4.0.3 işletim sistemi, WiFi, GPS, Bluetooth 3.0, 3.2MP arka / VGA ön kamera, 16GB/32GB depolama kapasitesi, 32GB'a kadar microSD desteği, 50GB Dropbox alanı, 7000mAh batarya, TouchWiz kullanıcı arayüzü, Kızılötesi ile SmartRemote uzaktan kumanda uygulaması,  şeklinde özellikleri mevcut.

Galaxy Tab 2 10.1 modeli 400$ fiyat etiketiyle 4 Mayıs'ta ön siparişe 13 Mayıs'ta da dağıtıma başlayacak. Ürünler ABD'de satışa sunulacakken global satış tarihi ile ilgili henüz bir açıklama yapılmadı.

• galaxy tap2 güzel özelliklere sahip 400$ da çok pahalı değil bence
  • ipad'i tek geçerim
  • quote:

Orijinalden alıntı: xlmnt13

galaxy tap2 güzel özelliklere sahip 400$ da çok pahalı değil bence

400$ alabilirsen tabi
  • quote:

Orijinalden alıntı: musdappo

quote:

Orijinalden alıntı: xlmnt13galaxy tap2 güzel özelliklere sahip 400$ da çok pahalı değil bence
    400$ alabilirsen tabi

iPadi 499$ a alabiliyormusun ki!!!
  • ben 250 dolarlıgı gözüme kestirdim.buraya o fiyattan gelemeyiceğini çok iyi biliyorum.ama zaten sazan gibi atmamazsak yıl sonuna doğru o fiyatlara düşcektir.
  • Türkiye'ye gelsin 800 $
  • 7" lik modelin özellikleri gayet tatmin edici. Umarım uygun fiyata gelir.
  • 250$ çok iyi fiyat ama bizde kaç olur acaba?
  • galaxy tab 10,1 ilk seriye göre bunda ne artmış birisi karşılaştırırsa sevinirim ben en azından süper amoed bir ekran hayal etmştim
  • note?
  • quote:

Orijinalden alıntı: enteresavar

galaxy tab 10,1 ilk seriye göre bunda ne artmış birisi karşılaştırırsa sevinirim ben en azından süper amoed bir ekran hayal etmştim

ben de aynı beklenti içindeydim. neden böyle bir beklentiye girdiğimi de anlamadım 4 çekirdekli,superamoled plus hd ekranlı, daha da arttırılabilir kapasiteli vs bekledim ama gereksiz bir beklenti. neyse sonradan sitede ''android tablet satışları beklentilerin çok altında'' haberini okuruz
  • tr fiyatı belli olmadan yorum yapmak istemiyorum .ancak şuanki görünen fiyatlar gayet iyi.
  • Retina Ekranlılar çıkana kadar Android tablet alacağım yoktur...
  • 400 dolar türkiyeye gelene kadar 900 dolar olur.
  • galaxy tab 2'nin fiyatı çok iyi, yurt dışından almak gerek.
  • Bu yeni Galaxy'ler çok iyi satış grafiği çizicek şimdi dolar olarak belirtilmiş fiyatlar ama terazide sabit durmuyor döviz, dolar hele hiç ama TL olarak çok güzel fiyatlara denk geliyor..
  • samsung yerinde olsam apple ile anlaşıp ios çalıştıran galaxy seriside yapardım düşünsenize HD super amoled plus ekranda ios oyunları vs.. olcak bence müthiş olurdu.
  • 7 inçlik olanı güzel duruyor...
  • quote:

Orijinalden alıntı: D.A.R.B.E.C.i

samsung yerinde olsam apple ile anlaşıp ios çalıştıran galaxy seriside yapardım düşünsenize HD super amoled plus ekranda ios oyunları vs.. olcak bence müthiş olurdu.

bu söylediğinin olması demek kedi ile köpeğin kucak kucağa uyuması demek :D
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.