Şimdi Ara

Samsung-Xerox-Brother çok fonkisyonlu lazer yazıcı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
875
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bana çok fonksiyonlu,wifi,fax özelliği olan 700-900 bandında lazer yazıcı lazım. Araştırdım şu 3 seçenek çıktı.

1- ​Brother MFC-1911W
    2- ​XEROX 3025NI
    3- ​SAMSUNG M2070FW

Samsung hakkında hepsiburada'da çok fazla yorum var ve genel itibariyle olumlu. Ancak, forumda olumsuz yorum yapanlar olmuş. Çip olayı biraz karışıkmış. Sonradan sorun çıkabiliyormuş. Sizin görüşünüz nedir?

Xerox hakkında hiçbir yorum,tavsiye bulamadım.

Brother ı bayağı övmüşler. Maliyetsiz ve çip olayı yok demişler.

Ben aylık 300 - 500 çıktı alacağım. Bu üç marka arasında sıkıştım. Son olarak bu üç yazıcı 700-900 bandında. 1000-1200 bandında Canon marka yazıcılar var. Canon almaya değer mi?

• 3 ün den birisi diyorsan ​Brother MFC-1911W al kendinde kolayca dolum yapabilirsin . diğerleri yazılım yüklemek gerekiyor 100 tl civarı para vereceksin ilk toner bitiminden sonra hiç bulaşma ​Brother MFC-1911W al işini gör.
  • bende BROTHER HL-1211W Wi-Fi LASER YAZICI düşünüyorum da almayı kullanan tavsiye eden arkadas var mı?

tonerlerinin çipsiz ve ucuz oldugunu duydum diğer yazıcılara göre bu dogru mudur?

bir de sanırım yeni bir yazıcı değil yaklaşık 3-4 sene önce çıkmış bi yazıcıya 450 lira vermek mantıklı mı başka önerebilceğiniz model var mı?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.