Şimdi Ara

Samsung X5 Harici SSD | 2300 Yazma - 2800 MB/sn okuma! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
947
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    quote:

Speed-Step
    İcat etti demedik zaten fakat farkında mısınız bilmiyorum bu cihaz dünyanın ilk Thunderbolt harici SSD sürücüsü. Yani sizin dediğiniz gibi al SSD tak kutuya kısmını kimse düşünememiş.

Değil hocam, diğer markaların da Thunderbolt 3 arayüzünü kullanan taşınabilir nvme ssdleri var.
    Sadece kutu dediğimiz içerisine istediğimiz nvme ssd'yi takabildiğimiz harici tb3 arayüzlü çözümler de mevcut.

x5'in ortaya koyduğu tek fark boyutlarına göre sunduğu hız.
    İçeriisnde kullanılan nvme ssd 970 serisinde kullanılan ile benzer özellikelre sahip olmalı.
  • Mugetsuga kullanıcısına yanıt
    Anasayfa'dan girince sorun olmuyor gibi....
    https://www.donanimhaber.com/hdd_ssd/haberleri/Samsung-X5-Harici-SSD-2300-Yazma-2800-MBsn-okuma.htm
  • quote:

Orijinalden alıntı: Executor Arhentir

quote:

Speed-Step
    İcat etti demedik zaten fakat farkında mısınız bilmiyorum bu cihaz dünyanın ilk Thunderbolt harici SSD sürücüsü. Yani sizin dediğiniz gibi al SSD tak kutuya kısmını kimse düşünememiş.

Değil hocam, diğer markaların da Thunderbolt 3 arayüzünü kullanan taşınabilir nvme ssdleri var.
    Sadece kutu dediğimiz içerisine istediğimiz nvme ssd'yi takabildiğimiz harici tb3 arayüzlü çözümler de mevcut.

x5'in ortaya koyduğu tek fark boyutlarına göre sunduğu hız.
    İçeriisnde kullanılan nvme ssd 970 serisinde kullanılan ile benzer özellikelre sahip olmalı.
    Haklısın taşınabilir bir çok Thunderbolt çözümü var ama gerçekten taşınabilir dendiği zaman bu ürünün yanına koyabileceğin benzer performansta çözüm yok.

Samsung sahip olduğu teknolojiler ile bu alanı tekrar şekillendiriyor diye düşünüyorum. Bu başlangıç.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Speed-Step kullanıcısına yanıt
    iPhone X'da videoları tam ekran yapınca tekrar eski haline donduremiyorum. İphone ana ekrana geçip yeniden açıyorum uygulamayı.

• simbolmina kullanıcısına yanıt
    Neden 16:9 yapmazlar ki ? Videolarda çok sorun mu peki ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • intel7mix kullanıcısına yanıt
    Tam Ekran yapınca izleniyor ama ekranın bir kısmı karanlık kalıyor ve eski haline döndürmek için kullanılan tuş kayboluyor. İzleniyor ama dediğim gibi programdan çıkmak gerekiyor.

• Madem Thunderbolt bu kadar hızlara ulaşabiliyor, USB tip C yerine Thunderbolt standardını yaygınlaştırsanıza. Intel zaten istiyordu, piyasanın hakimi Samsung da diretse tip C yerine bu standart yaygınlaşırdı. Şimdi iki kutuplu bir dünya oluşuyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mugetsuga

Video açılmıyor ki

Alıntıları Göster
    A**lock kullanıyoruz galiba taslamasinlar aman diyeyim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • simbolmina kullanıcısına yanıt
    Hayatı nasıl zorlaştırırım tarzı düşünüyorlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • şimdiden bilgisayardan 10 gb lık veriyi hemen 5 sanıyede atar diye sevinenler olabilir. o yazarda senin bilgisayar 2000 mb/s okurmu gönderirmi hiç düşündünmü. bilgisayarında yeni nesil ssd olacakta tam yararlanacaksın bu ürünün avantajlarından
  • İnceleme yapan başka siteler X5 içerisindeki NVME-SSD'nin PM981 model olduğunu yazmışlar.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.