Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Samsung X100 alcaklara..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
5
Cevap
0
Favori
200
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Cep Telefonları >> Samsung X100 alcaklara..
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    1772 Mesaj
    Geröekten iyi bir telefon alalı daha 2 gün oldu we 7210 la kıyasladığımda bana göre daha iyi bir telefon ekranı(65k)resimleri iyi gösteri seslerine zaten diecek laf bulamıyorum gerçekten çok güsel bir telefon ayrıca mic we kulaklık+mic olması artı bi güsellik tek eksi radyosunun olmayışı ama genel olarak güsel bi telefon teknosa'dan 265mil peşin fiatına 6taksitle aldım kapanya dewam ediosa kaçırmayın...

|
    |
  • Yarbay
    4464 Mesaj
    ben burda(şirinevler) 240 milyona buldum.2 yıl garantili ama öyle aksesuar felan vermiyo.Bu mesajın iyi oldu.Şimdi rahatlıkla alabilirim...
    |
    |
  • Çavuş
    62 Mesaj
    Fiyat 279 milyon olmuş duyrulur...
    |
    |
  • Çavuş
    62 Mesaj
    Ayrıca hepsiburda'da telefon hakkında yapılan yorumlara bakılırsa bir kısım nokialara rakip olabaileceğini savunurken bir kısımda telefonu pek beğenmemiş
    |
    |
  • Programcı
    3310 Mesaj
    7210 ile k#305;yaslamaya gerek yok herhalde samsung telefonlar#305; ekran aç#305;s#305;ndan kalitelidir. kaç onun ekran#305; 128*128 mi yoksa 128*160 m#305;
    |
    |
  • Yarbay
    4464 Mesaj
    12*128 diye biliyorum ben.Ama anlamadığım bir nokta var.Bu ekran 6610 ekran boyutuyla aynı fakat waptaki resimlerin x100'e uymadığını duydum.Buna anlam veremedim[dntw]
    |
    |
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
son dakika
Masal
Mobilya Takımları
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,216
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.