Şimdi Ara

SAMSUNG WW90H7410EW/AH VS LG F14U1JBSK6

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
1
Favori
2.309
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba arkadaşlar.elimdeki çamaşır makinesi bozuldu ve acil çamaşır makinesi almam lazım. bu iki makine arasında kaldım sizce bunlardan hangisi bana yardımcı olurmusunuz ? lütfen sebepleriyle birlikte belirtirseniz memnun olurum. lg nin ki daha yeni makine olduğu için hakkında hiç yorum bulamadım.

http://www.teknosa.com/urunler/115020612/samsung-ww90h7410ewah-1400-devir-camasir-makinasi

http://www.teknosa.com/urunler/115020699/lg-f14u1jbsk6-gumus-10-kg-camasir-makinesi

şimdiden çok saolun

• up up
  • Upppp

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Samsung öneririm.
    Müşteri memnuniyetine verdikleri önem + Ek garanti + Motor 10 yıl Garanti + Servis ağının yaygınlığı + Yedek malzeme Bulunabilirliği ve malzeme fiyatının hesaplı olması + Kalite
  • Samsung ve servis yaygınlığı samsung'un üst modelleri dışında makinesi alınmaz servisleride sıkıntılıdır bazı arkadaşlar akıllı telefon servisiyle karıştırdı herhalde.
  • recep054gs kullanıcısına yanıt
    Samsungun yeni modellerinde dengeleme sorunu vardır.Kazan kasaya vurur.lg hakkında çok bilgim yok ancak samsungtan daha iyi olduğunu söyliyebilirim.
    https://m.youtube.com/watch?v=73yxBSIUF80

• Ayrıca lg nin bu modelinide alabilirsiniz.
    http://m.lg.com/tr/camasir-makinesi/lg-F14A7FDS5

• samsung kullanıyorum son derece memnunum. eşim geceden ayarlıyor sabah 6 gibi yıkamaya başlıyor 8 de bitiriyor. yatak odası yanda olmasına rağmen ses duymuyorum.
    videodaki program nevresim sanırım ve onda yük sınırı var. buna rağmen fazla yüklenmiş makine.
    ayrıca samsungta otomatik yük dağıtma sensörü var. videodaki gibi sarsıntı oluşur oluşmaz sıkmayı kesiyor.
    böyle durumda makineye zarar gelmemesi için birkaç kez sıkmayı deneyip sonra pas geçecektir.
    eco bubble güzel bir özellik araştırmanızı tavsiye ederim. seramik rezistanslı oloması hem tüketim hem dayanıklılık bakımından önemli bir özellik.
    ayrıca 165-400 volt arası voltaj koruması var.
  • Arkadaslar saolun.benimde icimden gecen samsungtu ama nisanlimdan dolayi lg yi aldik. Herkese tesekkurler

• quote:

Orijinalden alıntı: recep054gs

Arkadaslar saolun.benimde icimden gecen samsungtu ama nisanlimdan dolayi lg yi aldik. Herkese tesekkurler

hocam hangi makineyi aldınız son durum nedir

bende lg düşünüyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: ©hosen

samsung kullanıyorum son derece memnunum. eşim geceden ayarlıyor sabah 6 gibi yıkamaya başlıyor 8 de bitiriyor. yatak odası yanda olmasına rağmen ses duymuyorum.
    videodaki program nevresim sanırım ve onda yük sınırı var. buna rağmen fazla yüklenmiş makine.
    ayrıca samsungta otomatik yük dağıtma sensörü var. videodaki gibi sarsıntı oluşur oluşmaz sıkmayı kesiyor.
    böyle durumda makineye zarar gelmemesi için birkaç kez sıkmayı deneyip sonra pas geçecektir.
    eco bubble güzel bir özellik araştırmanızı tavsiye ederim. seramik rezistanslı oloması hem tüketim hem dayanıklılık bakımından önemli bir özellik.

Kardeş Samsung'un hangi modelini kullanıyorsun? Birde makinayı ne zaman aldın? Yani kaç yıldır kullanıyorsun? Bende makina alacağım ve işin gerçeği samsung düşünüyorum. ama yazılanlara bakınca ürküyorum doğrusu

• quote:

Orijinalden alıntı: RACO38

quote:

Orijinalden alıntı: ©hosen

samsung kullanıyorum son derece memnunum. eşim geceden ayarlıyor sabah 6 gibi yıkamaya başlıyor 8 de bitiriyor. yatak odası yanda olmasına rağmen ses duymuyorum.

Kardeş Samsung'un hangi modelini kullanıyorsun? Birde makinayı ne zaman aldın? Yani kaç yıldır kullanıyorsun? Bende makina alacağım ve işin gerçeği samsung düşünüyorum. ama yazılanlara bakınca ürküyorum doğrusu

Ww90h5200 kullaniyorum. 90h7410dan farki. Kapak tasarimi, kazan yapisi, dokunmatik tuslar ve 1400 evir olmasi. Onun disinda birebir ayni makine.1 yil kadar oldu. Esimde cok memnun. Kaynanam bile begendi dusun artik miele dusunmuyorsan samsungu tek gecerim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ©hosen -- 13 Ağustos 2015; 8:47:34 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.