Şimdi Ara

Samsung WD10N644R2W/AH 1400 Devir 10 kg / 6 kg Kurutmalı Çamaşır Makinesi - Ana konu (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
32
Cevap
1
Favori
4.373
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Bahsettiğim ses su tahliye motoru sesi sanırım. Kurutma esnasında çok sık çalışıyor hiç durmuyor. Kurutma esnasında sizin makineden su alma sesi gibi yada tahliye sesi gibi sesler çıkmıyorsa bizimkinde sıkıntı olabilir belki. Siz kaç saat kurutma vermiyorsunuz?

Biz hiç sıvı deterjan kullanmadık. Aldığımız günden beri hep toz deterjan kullanıyoruz. Sıvı deterjan aparatını komple çıkarın klips gibi birşey zaten. En soldaki göze koyuyoruz deterjanı. Bütün deterjanı çekiyor. Biz müdahale etmiyoruz. Ama 15dk kısa programda genelde çalıştırıyoruz. Belki sizin program pamuklu olduğu için farklı bir şekilde çalışıyor olabilir. Ama klipsli parçayı çıkarın deneyin derim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • darkange7 D kullanıcısına yanıt
    Yok servise de sordum. Önce sağdan sonra soldan su alıyormuş. Toz deterjanı da sorunsuz aldı sıkıntı yok.
    Su sesi kurutmada oluyor evet. Muhit neresi sizin?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • twingonote kullanıcısına yanıt
    İstanbul Esenyurt tarafındayız. Geçen gün makinede enteresan şeyler oldu. Günlük yıkama moduna almıştım. 2 mont, havlu vs biraz çamaşır yükledim. Tambur tamamen doluydu. Yıkama işini bitirdi durulama modundan sıkmaya bir türlü geçemedi. Ayakları sıkı olmasına rağmen her denemesinde titredi ve sıkmaktan vazgeçti. Defalarca denedi ve sarsıntı oldu. Bu denemeler esnasında süre durdu geri saymadı. Aynı dakikada belki 15 dakika beklemiştir. Sonra kapattım ve durulama sıkma moduna aldım. Normalde 18 dakika sürmesi gereken bu programı da bitiremedi. Bir türlü sıkma işlemi başlamadı. Bende durdurup ıslak ıslak çıkarttım çamaşırları. Sanıyorum yük dengeleme sistemi var. Eğer yük dengesiz olursa sıkmaya girmiyor. Bu tezim doğru değilse benim makine bozulmuş olabilir :)

• darkange7 D kullanıcısına yanıt
    Hay allah üzüldüm. Ama Samsung servisi son derece başarılı ve mutlaka 444 üstünden randevu alın.

• Şuan çalışıyor. Sıkmada çok sallanıyor. Ayak ayarlarını bir türlü makineye uygun hale getiremedim. Şu virüs konuları bittikten sonra gerekirse servisi arayacağım. Şuan insanlarla temastan kaçıyoruz:)

• Bu makineyi aldığım güne gerçekten lanet olsun, makine deki titreşim ve kapak sesinin gürültüsünü bunu üreten mühendisler düşünememiş mi?

Bugün YouTube hem Twitter dan bu videoyu yayınlıyorum, ardından da tüketici hakem heyetine başvuru yapacağım,

Almayın pişmanlık yaşamayın.

https://www.youtube.com/watch?v=zygzwzd7jxk&feature=youtu.be

• devasaldost D kullanıcısına yanıt
    Erdinç bey yaşadığınız problemden dolayı çok üzüldüm. Umarım servis çözüm bulacaktır. 444 ten genel merkez servisi istediniz mi?

• Merhaba, 444 lü numaralarından Samsung firmasına ulaştığımda kayıt açıp servis gönderiyorlar, merkez servis mi değil mi ? Veya merkez servis diye bi seçenek var mı bilmiyorum, sizden duydum şimdi.

Tüketici hakem heyetine de başvuru yaptım, süreç devam ediyor.

• devasaldost D kullanıcısına yanıt
    444 e özellikle fabrika servisinden servis istediğinizi bildirmeniz faydalı olur. Biz kapağı öyle çözdük.

• quote:

Orijinalden alıntı: twingonote

444 e özellikle fabrika servisinden servis istediğinizi bildirmeniz faydalı olur. Biz kapağı öyle çözdük.
    Hocam merhaba tekrardan, sizin ürününüzde de kapak titreşim ve sallantı sesi mi vardı? Fabrika servisi kapaktaki hangi sorunu giderdi?

• Ben de Samsung WD10N644R2W almaya niyetliyim ancak biraz araştırınca çok fazla sorun yaşayan insan gördüm, keza sizler de sorun yaşamaışsınız. Ünlü satış sitelerinde öneri puanı ilginç bir şekilde çok yüksek ancak şikayet var vb. yerlere bakınca hemen herkes bir sorun yaşamış, müşteri desteğinin de çok kötü olduğu söyleniyor.

Daha önce Siemens kullandım çok memnundum, bu biraz ikilemde bıraktı beni. Sizlerin son durumu nedir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DiveMaster -- 17 Haziran 2020; 12:58:49 >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.