Şimdi Ara

Samsung Wave Soru ve Cevaplar (SON GÜNCELLEME 26 MART 2011) (86. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.977
Cevap
16
Favori
487.136
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8485868788
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • samsung wave 2 de bilgisayardan internete nasıl bağlanabilirim internet paylaşımı moduyla ayrıntılı bilgi lütfen
  • bir kaç güne kalmaz ben de ''wave''ci oluyorum arkadaşlar konu süper olmuş emeği geçen herkese teşekkrler...
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehesk

bir kaç güne kalmaz ben de ''wave''ci oluyorum arkadaşlar konu süper olmuş emeği geçen herkese teşekkrler...

wave 2 lerde bazen ekranlarında parmak izi gibi hiç çıkmayan lekeler olyor o tür hatalara dikkat edin.

• quote:

Orijinalden alıntı: legolas111gollum

samsung wave 2 de bilgisayardan internete nasıl bağlanabilirim internet paylaşımı moduyla ayrıntılı bilgi lütfen

Burada anlattım.

http://forum.donanimhaber.com/m_37817728/mpage_451/f_/key_exe//tm.htm#msglink_51358157
  • arkadaşlar bazı temaların arka resimlerini çok beğeniyorum bazı temlarında menü ve butonlarını çok seviyorum bu iki temayı ortak kullanabilirmiyim yani birinin resmini bir başka temada kullanmam mümkünmüdür, lütfen biliyorsanız yardımcı olun.
  • wave 8500 de rehberini gmail e senkronize etmek isteyen arkadaşlar ayarları resimlerdeki gibi yaparlarsa sonuç çok memnun edici oluyor... böylece kies e gerek kalmaz...
    telefon yanımda değil o yüzden tam anlatamıyorum ... ama ayarlardan bağlantılara ordan da senkronizayson a giriyorduk galiba... rehber yazısına tıklayınca açılan yere contacts yazıyoruz. zaten yönlendirme yapıyor cihaz... şunu yap bunu yap diye...

https://m.google.com/syncml yazarken s yi UNUTMAYIN. ben dikkat etmemiştim daha önce kafayı yicektim az kalsın.
    bir de senk. kategorisinde direkt kullanıcı adını yazın. kullanıcıadı@gmail YAZMAYIN...

• Gmail rehber senkronizasyon anlatımı için çok teşekkürler .
  • quote:

Orijinalden alıntı: alisipahi

wave 8500 de rehberini gmail e senkronize etmek isteyen arkadaşlar ayarları resimlerdeki gibi yaparlarsa sonuç çok memnun edici oluyor... böylece kies e gerek kalmaz...
    telefon yanımda değil o yüzden tam anlatamıyorum ... ama ayarlardan bağlantılara ordan da senkronizayson a giriyorduk galiba... rehber yazısına tıklayınca açılan yere contacts yazıyoruz. zaten yönlendirme yapıyor cihaz... şunu yap bunu yap diye...

https://m.google.com/syncml yazarken s yi UNUTMAYIN. ben dikkat etmemiştim daha önce kafayı yicektim az kalsın.
    bir de senk. kategorisinde direkt kullanıcı adını yazın. kullanıcıadı@gmail YAZMAYIN...

Bu güzel olmuş.. Eline sağlık..

• @alisipahi
    Anlatım için çok teşekkürler.
  • arkadaşlar cepking davetiyesi olan gönderebilir mi acaba? byzasz@mynet.com
  • quote:

wave 8500 de rehberini gmail e senkronize etmek isteyen arkadaşlar ayarları resimlerdeki gibi yaparlarsa sonuç çok memnun edici oluyor... böylece kies e gerek kalmaz...

üstad anlatımın için eline sağlık fakat bu ne işe yarıyor ben alamadım bilgilendirirmisin

• Kardeşim bu Gmail'deki rehber bilgilerinin senkorinizasyonu için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: jeyru

quote:

üstad anlatımın için eline sağlık fakat bu ne işe yarıyor ben alamadım bilgilendirirmisin

öncelikle faydalı olabildiysem mutlu oldum...
    bu olay telefonunuzdaki numaraları gmail hesabınıza contacts olarak ekler. böylece telefonunuza birşey olursa rehberiniz kaybolmaz. senkronize ederek rehberinizi aynen telefona yüklersiniz. hatta telefonunuzun modelini değiştirseniz bile rehberi birkaç farklı dosya biçiminde yeni tel.e ya da Pc ye taşıyabilirsiniz.
    tavsiyem bu dosya türlerinden birer tane yapıp saklamanızdır. senkronizede yanlış birşey yaparsanız bile bu dosyalardan import edebilirsiniz...

• Rehber senkronizasyonunu gmail hesabınızı exchange olarak tanımladığınızda da yapabiliyorsunuz. Yani yukardaki gibi gmail contact listeniz telefonunuza aktarılıyor. Yanlız sorun şuki hesabı sildiğinizde telefona yüklenen numaralarda siliniyor. Ama yukardaki işlem rehberi mail hesabınızdan bağımsız olarak telefona kaydediyor.. ve bunu kies üzerinden değil, mobil olarak yapıyor.. Güzel olan yanıda bu..
  • quote:

Orijinalden alıntı: sadrag

Rehber senkronizasyonunu gmail hesabınızı exchange olarak tanımladığınızda da yapabiliyorsunuz. Yani yukardaki gibi gmail contact listeniz telefonunuza aktarılıyor. Yanlız sorun şuki hesabı sildiğinizde telefona yüklenen numaralarda siliniyor. Ama yukardaki işlem rehberi mail hesabınızdan bağımsız olarak telefona kaydediyor.. ve bunu kies üzerinden değil, mobil olarak yapıyor.. Güzel olan yanıda bu..

ayrıca gmail de dediğim dosya türlerine pc ye export edip tekrardan başka bir gmail hesabınıza import edebilirsiniz. ya da böylece bir yedeğiniz olur elinizde...
  • Guzel konu tesekkurler.
  • çok teşekkürler çok faydalandım sayenizde
  • arkadaşlar hepsiburadadan wave 2 aldım ama 3 gündür tedarik sürecinde . önce paketlenme sırasına konuldu denildi sonra tekrar tedarik sürecine girdi. böyle birşey olabilr mi? ne maillere cevap atıyorlar ne de telefona çıkıyorlar. bir de utanmadan süper hızlı gönderi yazmışlar!!sizce wave 2 den vazgeçmeli miyim bu durumda siparişi ital edip?
  • quote:

arkadaşlar hepsiburadadan wave 2 aldım ama 3 gündür tedarik sürecinde . önce paketlenme sırasına konuldu denildi sonra tekrar tedarik sürecine girdi. böyle birşey olabilr mi? ne maillere cevap atıyorlar ne de telefona çıkıyorlar. bir de utanmadan süper hızlı gönderi yazmışlar!!sizce wave 2 den vazgeçmeli miyim bu durumda siparişi ital edip?

bence mail at de hemen göndermezseniz iptal etcem falan de

• quote:

Orijinalden alıntı: BeogalogeoL

quote:

arkadaşlar hepsiburadadan wave 2 aldım ama 3 gündür tedarik sürecinde . önce paketlenme sırasına konuldu denildi sonra tekrar tedarik sürecine girdi. böyle birşey olabilr mi? ne maillere cevap atıyorlar ne de telefona çıkıyorlar. bir de utanmadan süper hızlı gönderi yazmışlar!!sizce wave 2 den vazgeçmeli miyim bu durumda siparişi ital edip?

bence mail at de hemen göndermezseniz iptal etcem falan de

''Güvenliğiniz için sipariş bilgileriniz kontrol ediliyor... '' iletisi ne zaman kalkacak ! bankayla ya da kullanıcıyla irtibata geçin artık geçecekseniz. ve lütfen ezber cevaplar atmayın biraz adam yerine koyun müşteriyi !!! bir de ''süper hızlı gönderi'' yazmışsınız , hani nerde!? siparişimi iptal etmeyi düşünüyorum artık bişeyler yapmazsanız !!!

bu yolladığım maillerden sadece bir tanesiydi ve iki gün oldu bunu yollayalı ama cevap yok yine.
    sonradan o ileti kalktı tedarik sürecine girdi. paketleniyor dendi ama tekrar tedarik sürecine girdi.şimdi de daha da kötüsü geldi ; ''Size daha iyi hizmet verebilmek için çok kısa sürecek bir bakım çalışması yapıyoruz. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz. ''. Artık siparişlerim sayfasına da giremiyorum . dolayısıyla da iptal etmem mümkün değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mehesk -- 10 Ağustos 2011; 13:39:21 >

• 
Sayfa: önceki 8485868788
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.