Şimdi Ara

Samsung Wave Soru ve Cevaplar (SON GÜNCELLEME 26 MART 2011) (85. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.977
Cevap
16
Favori
487.147
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8384858687
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar benim başım bu şarjla dertte.

Ap mode ile kullanırken şarjım 2 gün gidiyordu. Ekran parlaklığı en kısıkta. Derken bu sayfada "konum" ikonlarını kapatınca daha çok gideceğini öğrendim. Kapattım, denedim ve gerçekten 4 güne çıktı. Neyse bir defa 4 günlük kullanabildim, 4 gün şarj işyerinde bitti ve usb ile şarj ettim.

Şarj 1 gün gitti. USB den ettik dedik , olabilir dedik, tamam dedik.

Neyse sonra normal olarak adaptörle şarj ettim. Ama şu an yaklaşık 2 hafta oldu halaaa düzelmedi. Ne olduysa USB ile şarj ettikten sonra oldu. 2 günün üstüne çıkaramıyorum. YARDIM !!!

Ap Mode
    "konum" ibareleri pasif
    Sadece GSM 900/1800
    Renk ayarları en kısık
    Ekran Aydınlatma süresi : 15 sn
    Ve CPU çalışma yüzdesi hep %1, bütün widgetları sildim.

Ben daha napiiiim, nerelere gideyiim :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bladekel -- 28 Temmuz 2011; 16:37:08 >

• quote:

Orijinalden alıntı: bladekel

arkadaşlar benim başım bu şarjla dertte.

Ap mode ile kullanırken şarjım 2 gün gidiyordu. Ekran parlaklığı en kısıkta. Derken bu sayfada "konum" ikonlarını kapatınca daha çok gideceğini öğrendim. Kapattım, denedim ve gerçekten 4 güne çıktı. Neyse bir defa 4 günlük kullanabildim, 4 gün şarj işyerinde bitti ve usb ile şarj ettim.

Şarj 1 gün gitti. USB den ettik dedik , olabilir dedik, tamam dedik.

Neyse sonra normal olarak adaptörle şarj ettim. Ama şu an yaklaşık 2 hafta oldu halaaa düzelmedi. Ne olduysa USB ile şarj ettikten sonra oldu. 2 günün üstüne çıkaramıyorum. YARDIM !!!

Ap Mode
    "konum" ibareleri pasif
    Sadece GSM 900/1800
    Renk ayarları en kısık
    Ekran Aydınlatma süresi : 15 sn

Ben daha napiiiim, nerelere gideyiim :)

Her gün telefona reset atmayı deneyin.

• quote:

Orijinalden alıntı: frukan

reset ten kastınız kapat aç mı? yoksa hard reset mi ???
  • quote:

Orijinalden alıntı: bladekel

quote:

Orijinalden alıntı: frukan

reset ten kastınız kapat aç mı? yoksa hard reset mi ???

Aç kapat. Sizin dediğiniz aslında Hard Format.
  • Arkadaşlar Samsung Wave GT-S8500'da karasal TV diye bir olay var mı, yani nasıl radyoyu telefonun anteninden alıyorsak tv kanallarınıda o şekilde alan bir program var mı? ara sıra wifi olmadımı lazım oluyor..
  • Samsung Wave GT-S8500'da telefondaki tum sms'leri nasl yedekliyoruz
    ayrıca notları kies ile yedekledim fakat .smm olarak yedekliyor bunu pc,'de nasıl acabiliriz ?
  • merhaba arkadaşlar cepking davetiyesi gönderebilirmisiniz. mks2@mynet.com
  • Arkadaşlar yaklaşık 4-5 gündür senkronizasyonda problem yaşıyorum.. gps kırmızı oluyor yanındaki yuvarlak senkron işareti kırmızı oluyor diyorum tamam yüklüyor pat bilinmeyen bir hata ile karşılaşıldı daha sonra tekrar deneyiniz diyor ne yapmam lazım :(( çıldırıcam.. hiç böyle yapmazdı....!!!
  • Fabrika ayarları sıfırlama yaptım herşeyim gitti :((((( rehberim özellikle gitti geri gelmez mi????? :(( acill arkadaşlar hepsi gitti numaralarımın:(
  • quote:

Orijinalden alıntı: gimmeluck

quote:

Orijinalden alıntı: Boorock

Samsung wave 2 facebooktaki yer bildirimi olayı çalışmıyor mu??? bunu bir türlü çözemedim..! yer bildirimine tıklıyorum ekranda devamlı yükleniyor diyor ama birşey açıldığı yok :( bu problemi çözen arkadaşlar var mı acaba????

wave 2 mi aldın gosu burak? :)))

Evet aldım :) ama valla pişman olmaya başlıyorum yavaş yavaş :)
  • All Share ile müzik ve görüntü dosyalarını başka bir aygıtta açabiliyorken
    Video dosyaları malesef açılmıyor. Ne bilgisayar üzerinden ne de başka bir aygıttan.

Ayrıca dizüstünden wmp 11 ile de hiç birini yapamıyorsunuz.

Ver:
    s8500 bada 1,2 XXJL2
  • arkadaşlar wave için desibel ölçer lazım bir yardımcı olun
  • quote:

Orijinalden alıntı: extrem_015

arkadaşlar wave için desibel ölçer lazım bir yardımcı olun

http://www.samsungapps.com/topApps/topAppsDetail.as?productId=G00000465666&listYN=Y

şöyle bir şey var.işini görürmü bilmem....
  • quote:

Orijinalden alıntı: jorge

Arkadaşlar selamlar.. telefonu son sürüme güncelledim fakat bi kaç sorunum var;

-Kiesin eski sürümünde telefondan mesajları yedekleme imkanımız var.. Yeni versiyonda bunu bulamadım.. (mesajları hafıza kartına atıp sonrasında bilgisayar üzerinden yedekleme yapıyorum bu da biraz uğraştırıyor.) nasıl yedekleyebilirim bir bilginiz var mı?

-Youtube dan video izlemek istediğimde açılmıyor

-İnternette sayfa açtığım zaman sayfa boyutu çok büyük diye uyarı veriyor güncellemede bu giderildi yazılmıştı ama hala.. bunun içinbirşey yapmam mı gerekiyor?

-navigasyonu her çalıştırdığımda senkronizasyon istiyr bu normal mi? ayrıca öncesinde hiç senkronize etmemiştim.. Bu süreli mi?

arkadaslar su sorunlarin cozumunu bilen varsa lutfen bir yardim etsin..
    browserdan birseyde indiremiyorum resimleri gormek istedigimde tikliyorum 99a geldiginde yuklenemiyor diye hata veriyor video indirdigimde de ayni aorunla karsilasiyorum.. digerlerini gectimde youtube ve bu sorun cok can skci..

• quote:

Orijinalden alıntı: xrf

quote:

Orijinalden alıntı: extrem_015

arkadaşlar wave için desibel ölçer lazım bir yardımcı olun

http://www.samsungapps.com/topApps/topAppsDetail.as?productId=G00000465666&listYN=Y

şöyle bir şey var.işini görürmü bilmem....

ilgin için teşekkürler fakat aradığım şekilde bir program değil,doğru ölçtüğü konusunda şüpheliyim.ama yinede teşekkürler.

• S.A
    benim telefonuma anlamadığım bişi oldu bir türlü çözemedim hard format felan attım ama olmadı.
    mesela telefonumla görüşme yaptıktan sonra kapatıyorum ve ekrana bir yazı geliyor gönderiliyor lütfen bekleyin diye. bu benim çok moralimi bozuyor acaba birine bisimi gönderiyor napıyor anlamadım. geçen ayda faturam çok kabarık geldi acaba ondanmı diye düşünmeye başladım. ilgilenirseniz ramazan günü çok makbule geçer şimdiden sağolun kolay gelsin.
  • @mikail84
    daha kısa zamanda öğrenmenin bir yolu varsa bilmiyorum ama ayrıntılı fatura talep ederek ekstradan bi işlem yapılmışsa fatura dökümünden bulabilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mikail84

S.A
    benim telefonuma anlamadığım bişi oldu bir türlü çözemedim hard format felan attım ama olmadı.
    mesela telefonumla görüşme yaptıktan sonra kapatıyorum ve ekrana bir yazı geliyor gönderiliyor lütfen bekleyin diye. bu benim çok moralimi bozuyor acaba birine bisimi gönderiyor napıyor anlamadım. geçen ayda faturam çok kabarık geldi acaba ondanmı diye düşünmeye başladım. ilgilenirseniz ramazan günü çok makbule geçer şimdiden sağolun kolay gelsin.

Hangi öperatör? Bir de sorun gerçekten çok garip.
    @extrem_015
    Şahsen ben de doğru ölçtüğünü düşünmüyorum.
  • samsung wave 2 de bilgisayardan internete nasıl bağlanabilirim internet paylaşımı moduyla ayrıntılı bilgi lütfen
  • quote:

Orijinalden alıntı: cemrek

quote:

Orijinalden alıntı: Boorock

Samsung wave 2 facebooktaki yer bildirimi olayı çalışmıyor mu??? bunu bir türlü çözemedim..! yer bildirimine tıklıyorum ekranda devamlı yükleniyor diyor ama birşey açıldığı yok :( bu problemi çözen arkadaşlar var mı acaba????

önce navigasyonda yerinizi bulun. daha sonra navigasyonu kapatmadan m.facebook.com a girip yerimi bildir e tıklayın. mevcut konum kullanılsın mı der. daha sonra çıkan listeye tıklamadan nerde oldugunuzu oraya yazın misal: cafe wave diye. listede varsa kullanırsınız yoksa ekle dersiniz ve eklersiniz. en son olarak yerimi bildir e tıkladığınızda işlem tamam oluyor.

yalnız benim de çözemediğim bişey var. facebook arkadaşlarınızdan birisi yanınızdaysa onuda "tag friends" demek isterseniz bile ekleyemiyorsunuz. onda sorun var.

çokkk teşekkür ederim sonunda yapbildim rahatladım :)))

• 
Sayfa: önceki 8384858687
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.